Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris daniškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (67 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Man tai visai grazios tos masinu detales wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 06, 18:54)
Aš gal tiesiog apsimesiu, kad nemačiau šios žinutės ir su dk kitų sisijusių.. Blyn, panos, nervinat.



QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 06, 19:12)
lotuliukas.gif  bliamba tikros ligonės čia visos  doh.gif

Ramiakas - aš rami. Visai rami - kaip, sakyč, koks belgas. Fontanay gali paliudyt, kad esu ramybės uostas. Limited edition ir reiškia, kad pagamins tiek, kiek bus užsakymų per pirmas dvi - tris dienas. O jei kas norės vėliau, pirks iš mūsų. Arba iš jebėjaus visagalio. Už brangiau. Nes limited anie hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 09 06, 19:54)
Ramiakas - aš rami. Visai rami - kaip, sakyč, koks belgas. Fontanay gali paliudyt, kad esu ramybės uostas. Limited edition ir reiškia, kad pagamins tiek, kiek bus užsakymų per pirmas dvi - tris dienas. O jei kas norės vėliau, pirks iš mūsų. Arba iš jebėjaus visagalio. Už brangiau. Nes limited anie  hihihi.gif

Maz reik eit uzsakinet, sekanty sarasa maz darom... wink.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 06, 20:25)
Maz reik eit uzsakinet, sekanty sarasa maz darom... wink.gif  g.gif


Mažu man dar ko nors prisireiks ax.gif Ar čia rimtai, ar juokauji 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 09 06, 19:54)
Ramiakas - aš rami. Visai rami - kaip, sakyč, koks belgas. Fontanay gali paliudyt, kad esu ramybės uostas. ...

drinks_cheers.gif Nu jau kas kas bet jau Laisve tai tikrai ramybes ir kantrybes isikunijimas dirol.gif, teko susidurt mirksiukas.gif , reikia pasimokinti mums is jos 4u.gif jetus butu karoliukas ramybes uostas, tai Laisvei skirciau uz tai oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 06, 20:37)
drinks_cheers.gif Nu jau kas kas  bet jau Laisve tai tikrai ramybes ir kantrybes isikunijimas dirol.gif, teko susidurt mirksiukas.gif , reikia pasimokinti mums is jos  4u.gif jetus butu karoliukas ramybes uostas, tai Laisvei skirciau uz tai oro_buckis.gif


O kadangi į uostus suplaukia laivai, tiks jai labai karoliukas laivas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 06, 20:37)
butu karoliukas ramybes uostas, tai Laisvei skirciau uz tai oro_buckis.gif

Sugalvojau: kitiems metams reik išpjaustinėti iš bulbės arba iš modelino nulipdyti ir pasiūlyti balsuoti mirksiukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 09 06, 20:39)
Sugalvojau: kitiems metams reik išpjaustinėti iš bulbės arba iš modelino nulipdyti ir pasiūlyti balsuoti  mirksiukas.gif  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif gera mintis
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 06, 20:25)
Maz reik eit uzsakinet, sekanty sarasa maz darom... wink.gif  g.gif


gal davai rimtai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 09 06, 21:39)
Sugalvojau: kitiems metams reik išpjaustinėti iš bulbės arba iš modelino nulipdyti ir pasiūlyti balsuoti  mirksiukas.gif  bigsmile.gif


Tada mes visos balsuosim už tave mirksiukas.gif Daug surinksi balsų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kikirike @ 2010 09 06, 20:44)
gal davai rimtai?  g.gif

gal pirma sulaukim, kada merginos gaus pirma siunta, ir tada ziuresim ar tikri ir grazus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 06, 20:46)
gal pirma sulaukim, kada merginos gaus pirma siunta, ir tada ziuresim ar tikri ir grazus  ax.gif


uoj laukiam laukiam,mes laivuku laukiam lotuliukas.gif
Atsakyti