Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris daniškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (67 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Song @ 2010 09 06, 17:53)
Pratrink savo ir dano meilus citatoj mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif aga, visai pamiršau doh.gif
Atsakyti
Na va, ką tik papirkau antrą akmenį į savo kolekciją. Va va tokį Labradoritas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimoza0922: 06 rugsėjo 2010 - 17:28
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 06, 18:28)
Na va, ką tik papirkau antrą akmenį į savo kolekciją. Va va tokį Labradoritas

o tai sveikinu 4u.gif labradoritai yra geris wub.gif bet tai jeigu pirkai is cia butent, tai nezinai koki gausi ane, nes cia fotke tai katalogine g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 06, 18:44)
o tai sveikinu  4u.gif labradoritai yra geris  wub.gif  bet tai jeigu pirkai is cia butent, tai nezinai koki gausi ane, nes cia fotke tai katalogine  g.gif


Aga, photo kataloginė. Tikiuosi viskas bus OK su tuo akmenuku ax.gif
Atsakyti
Man neaktualu ir šiaip nenoriu čia kažko prikarksėti, tik pagalvojau, kad jei jau tie daniški laivai yra limited edition, tai negali būti taip, kad tas pardavėjas gaus tik kažkokį ribotą jų kiekį (pvz. 10 ar 20), o dar jų neturėdamas pardavė daugiau nei, kad gaus, na ir visoms norinčioms jų neužteks g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Enita: 06 rugsėjo 2010 - 17:52
QUOTE(Enita @ 2010 09 06, 18:52)
Man neaktualu ir šiaip nenoriu čia kažko prikarksėti, tik pagalvojau, kad jei jau tie daniški laivai yra limited edition, tai negali būti taip, kad tas pardavėjas gaus tik kažkokį ribotą jų kiekį (pvz. 10 ar 20), o dar jų neturėdamas pardavė daugiau nei, kad gaus, na ir visoms norinčioms jų neužteks g.gif



Aš gal tiesiog apsimesiu, kad nemačiau šios žinutės ir su dk kitų sisijusių.. Blyn, panos, nervinat.

Pas daną e-shop'e pasikeitė jau ir statusas, nuėmė jis tą info, kad pradės siuntinėti tik nuo 06d. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 09 06, 18:52)
Man neaktualu ir šiaip nenoriu čia kažko prikarksėti, tik pagalvojau, kad jei jau tie daniški laivai yra limited edition, tai negali būti taip, kad tas pardavėjas gaus tik kažkokį ribotą jų kiekį (pvz. 10 ar 20), o dar jų neturėdamas pardavė daugiau nei, kad gaus, na ir visoms norinčioms jų neužteks g.gif

laisvai gali ir taip buti ax.gif bet manau tokiu atveju jis grazintu pinigelius, nes negirdejus kad butu problemu su danais kam nors mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 06, 18:54)
Aš gal tiesiog apsimesiu, kad nemačiau šios žinutės ir su dk kitų sisijusių.. Blyn, panos, nervinat.

Pas daną e-shop'e pasikeitė jau ir statusas, nuėmė jis tą info, kad pradės siuntinėti tik nuo 06d.  g.gif

nesinervink, laikykis 4u.gif gausit tuos laivus, bus ilgai laukti ir issvajoti, ir dar labiau mylimi mirksiukas.gif
Atsakyti
Na kad tokiu atveju gražins pinigus, tai savaime suprantama, o gal tokio atvejo net ir nebus, gal gaus jis tų laivų visą šimtą ir visoms jų užteks ir dar liks. Nesinervinkit tik, be reikalo čia leptelėjau.
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 06, 19:00)
nesinervink, laikykis  4u.gif gausit tuos laivus, bus ilgai laukti ir issvajoti, ir dar labiau mylimi  mirksiukas.gif

As jau pradedu nervintis ,ko ir as neusisakiau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 06, 19:11)
As jau pradedu nervintis ,ko ir as neusisakiau... g.gif


lotuliukas.gif bliamba tikros ligonės čia visos doh.gif
Atsakyti
Maniskis uzmete aki, ir sako: eeee cia vyriski troliai - krumpliai, granatos.... lotuliukas.gif nu grozio as cia neizvelgiu g.gif
user posted image

o cia va kaip graziai suderinta wub.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

konservai su troliais lotuliukas.gif
user posted image
Baiboklynas ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image

PIRKITE BRANGIOSIOS, PIRKITE lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 06 rugsėjo 2010 - 18:41
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 06, 19:24)
o cia va kaip graziai suderinta  wub.gif

O jei, melyna su rudu, cia mano skonis... wub.gif
Atsakyti