Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris daniškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (67 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 05, 23:25)
atrodo taip :



Sveikinu su pirkiniu thumbup.gif Turiu actekus, jie idealiai gražiai atrodo apyrankės pabaigoje, navahai irgi turėtų panašiai atrodyti thumbup.gif

QUOTE(saule @ 2010 09 05, 23:47)
Vat beadsensation.com tuos karolius radau prie Limited editions. Tai matyt limited  g.gif


Tada gerai, jei limited thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ladybird @ 2010 09 06, 09:28)
Fontenay  4u.gif  4u.gif  4u.gif  Laukiu nesulaukiu  wub.gif
O man vakar vyras Ebay Trollbeads ta odine karoliuku dezute nupirko  clap.gif  dabar dar didesne aistra bus tuos skyriukus uzpildyti    bigsmile.gif

ryt ryte gausi savo Dykumos gele, nes siryta issiunciau 4u.gif
dezute odine gerai thumbup.gif neturiu, bet vis pagalvoju, kad reiktu isigyt ax.gif
Atsakyti
o man į odinę jau netelpa suvertos apyrankės lotuliukas.gif bet šiaip labai superinis dalykas,tinka labai thumbup.gif
Atsakyti
Kam saltibarstiniu faceituotu agatu 4u.gif
http://cgi.ebay.com/...=item2c572567c0
http://cgi.ebay.com/...=item2c57256679

Gaidelis ir vistyte retinti, pigiau nemacius 4u.gif :
http://cgi.ebay.com/...=item3cb08edf6b
http://cgi.ebay.com/...=item3cb08edcda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 06 rugsėjo 2010 - 09:01

sveikos,mergaites,
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 05, 09:23)
Nėra ko trankyt, tai ir nesuduš  irnesakyk.gif Burbulų būna visokių ir įvairiais kiekiais. Čia mano juodasis auksas ir auksinė ola. Tikrai netipiški burbulų kiekiai  smile.gif


OMG blink.gif

QUOTE(Tacita @ 2010 09 05, 11:39)
isivaizduoju,nueini i troliu parduotuve ir sakai,duokit man prasau karoliuka sidabriuka su vyriskais organais karsta.gif  lotuliukas.gif  hihihi.gif -ir kad geri butu-ryskus lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 05, 15:19)
Man masiniukas tiktu, kaip tik nauja auto nusipirkau  blush2.gif

drinks_cheers.gif super auto thumbup.gif

QUOTE(Fontenay @ 2010 09 05, 19:06)
Nzn, manes nei vienas taip nesuzavejo is vokieciu kolekcijos, kaip tas danu iskrypelis  ax.gif

dabar gailiuosi,kad neemiau as jo cool.gif
Atsakyti
Laba ryta 4u.gif

Nugi tada, kada nusimato,parplaukiantys laivai... g.gif Labai jau norisi pamatyt naturoj... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 06 rugsėjo 2010 - 09:13
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 06, 10:13)
Laba ryta 4u.gif

Nugi tada, kada nusimato,parplaukiantys laivai... g.gif  Labai jau norisi pamatyt naturoj... biggrin.gif

Nugis kala vikingai suplukę. Ir aplamai, kam tiems vikingams iš Danijos laivų reikėjo, žuvaut? Švedų tai gal jie nepuolė, ten irgi vikingai. O į Lietuvą galėjo taip, pėsti ateit hihihi.gif Gi ne per jūrą biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes,
na man ir cia idomu pasidare kada cia tie laivai bus g.gif
Ir jei jis ju neturi tai ar nepasiskubinom su pinigeliais nes kiek merginos uzsakinejo tai vesdavo tada kai budavo issusti karoliukai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laivite: 06 rugsėjo 2010 - 12:18
QUOTE(Laivite @ 2010 09 06, 13:11)
Sveikutes,
na man ir cia idomu pasidare kada cia tie laivai bus  g.gif
Ir jei jis ju neturi tai ar nepasiskubinom su pinigeliais nes kiek merginos uzsakinejo tai vesdavo tada kai budavo issusti karoliukai  g.gif

kaip kaip? Pirmą kartą girdžiu mastau.gif Šiaip interšopuose taigi užsakai, sumoki ir tada tau duoda.
Nu nedings jis niekur - bijos biggrin.gif Per arti, nuvažiuosim, atimsim biggrin.gif Podraug ir Daniją aplankysim... Ar Olandiją, kur jis ten yra biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 06 rugsėjo 2010 - 13:12
QUOTE(Noa @ 2010 09 06, 13:12)
kaip kaip? Pirmą kartą girdžiu mastau.gif Šiaip interšopuose taigi užsakai, sumoki ir tada tau duoda.
Nu nedings jis niekur - bijos biggrin.gif Per arti, nuvažiuosim, atimsim biggrin.gif Podraug ir Daniją aplankysim... Ar Olandiją, kur jis ten yra biggrin.gif


Aha, nieks nesiuncia kol pinigu negauna schmoll.gif Turetu bijoti - musu cia daug ir mes jega bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 06, 14:12)
kaip kaip? Pirmą kartą girdžiu mastau.gif Šiaip interšopuose taigi užsakai, sumoki ir tada tau duoda.
Nu nedings jis niekur - bijos biggrin.gif Per arti, nuvažiuosim, atimsim biggrin.gif Podraug ir Daniją aplankysim... Ar Olandiją, kur jis ten yra biggrin.gif

Aga ir man cia idomiai...kiek zinau, tai pirma susimoki, o paskui issiuncia... g.gif
Aisku,kad niekur nedings...tik galetu nepriimt uzsakymu jei tiek neturi...ar cia gudrus zingsnis...dabar ziuri kiek uzpirkt... biggrin.gif
Atsakyti
Labas.
Taigi puslapyje buvo parasyta, kad tures jie pirmadieni tuos karolius.. Tai siandien arba ryt ir issius.Savaites gale gausim.Kazkaip anksciau as net nesitikejau. Gi tokiu norinciu tai ne mes vienos, o pas juos dar ir kitu ivairiu dirbiniu yra.Ir uzsakymu yra, jei egzistuoja ir neuzsidaro.

Atsakyti