Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris daniškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (67 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Margita @ 2010 09 05, 21:02)
,bet man iki Jūsų dar toli...


Netoli...liga greitai progresuoja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 05, 19:51)
Bent jau FB'uke minėjo, kad jų prekyboje LT nebus. Gali pirkti tik internetu.

na matomai teks pirkti, nieko cia nepadarysi lotuliukas.gif ech...kokie jie man grazus wub.gif
Atsakyti
o DK, iš kur laivus užsakinėjom, dar negavo karoliukų papildymo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 05, 16:13)
Ka dabar pirksim urmu?  g.gif

Aš tai imsiu garantuotai Brandenburgo vartus bigsmile.gif Varlė juokinga, bet jos neimsiu, bumbulo spalva nevež, nykštukų pakęst negaliu, auto man irgi nei štai, nei antai, aš pati su nissan važinėju ir aplamai mašinomis nesipuošiu... O tie spalvoti ir oniksas tai net nesupratau, kuo jie čia kitokie. Gal jie tik taip, dėl vaizdo?

QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 05, 16:39)
Na jei vokiečių forumas nemeluoja, tai tie karoliukai dar tik bus išleisti - jų dar kol kas nėra.  g.gif

Labai gerai, aš kaip tik bankrote, o paskui gal praeis biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 05, 21:24)
o DK, iš kur laivus užsakinėjom, dar negavo karoliukų papildymo  verysad.gif

Ta prasme? Neduos mums laivų? blink.gif Ot žulikas blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 05 rugsėjo 2010 - 20:30
QUOTE(Noa @ 2010 09 05, 21:31)

Ta prasme? Neduos mums laivų? blink.gif Ot žulikas blink.gif


Duos ir laivus ir runas is visą kitą...tačiau laukia, kol atveš jam tuos karoliukus...out of stock dabar jis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 05, 21:37)
Duos ir laivus ir runas is visą kitą...tačiau laukia, kol atveš jam tuos karoliukus...out of stock dabar jis  unsure.gif

utiutiu tai lauksim puse metu g.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 05, 21:37)
Duos ir laivus ir runas is visą kitą...tačiau laukia, kol atveš jam tuos karoliukus...out of stock dabar jis  unsure.gif

O tą out padarėm mes, nes niekam kitam buvo neįdomu, ania? bigsmile.gif Ir galvoja anas, ot boba, nutarė susivert apyrankę vien iš daniškų laivų, o gal net karolius, kas čia do meilė danams tokia nesvietiška lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 05, 21:40)
utiutiu tai lauksim puse metu  g.gif


"nanarvuok" ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2010 09 05, 21:43)
O tą out padarėm mes, nes niekam kitam buvo neįdomu, ania? bigsmile.gif Ir galvoja anas, ot boba, nutarė susivert apyrankę vien iš daniškų laivų, o gal net karolius, kas čia do meilė danams tokia nesvietiška lotuliukas.gif


Amerikonkas pamiršai..jos jau ten spango, kaip tas laivas yra MUST HAVE.


Gal aš čia per daug spangstu...ims ir išsiųs jis viską kai prisižadėjęs... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mimoza0922: 05 rugsėjo 2010 - 20:45
QUOTE(Margita @ 2010 09 05, 21:02)
drinks_cheers.gif  rolleyes.gif

Tai tikriausiai viena kitą matėm drinks_cheers.gif na dabar jau kad išdrįsai parašyti tai niekur nedingsi, gausi ir toliau bendrauti 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 05, 21:44)
Amerikonkas pamiršai..jos jau ten spango, kaip tas laivas yra MUST HAVE.
Gal aš čia per daug spangstu...ims ir išsiųs jis viską kai prisižadėjęs...  blush2.gif

Subinės kokios blink.gif O nafiga joms tas laivas, ką, daug šansų, kad jos tą Daniją aplankys? blink.gif O mes tai ką - iš lenkų pas vokiečius, ten link jūros, ir še tau prašom... Arba pas latvius šnai, į Stokholmą keltu - šnai, atgal ne į tą keltą įlipi - ir o, ple, Danija, o mašina Rygoj biggrin.gif
Atsakyti
Labas vakaras ligones lotuliukas.gif

nu bet ale rimtai,tik savaitgali neprisėsk ir jūs čia pavarot 20puslapiu doh.gif

nu jau čia ir pokalbiai įdomus pas jūs ir šiaip vat kokių grožių jūs pasipildėt - ir dar pražiopsojau agatą raudoną doh.gif

ir vokiečiai jau turi karolius...nu faini,varlė faina,ale kodėl žalias tas bumbulas doh.gif nu mašiniukas fainas - nu bet pas mane tai KIA ax.gif

QUOTE(Tacita @ 2010 09 03, 19:30)
Kikirike,sveikinu tavo graziaja Smiltute su krikstynomis,geriausi linkejimai wub.gif


ačiū blush2.gif
žinok jaučiu vėl nepavyks susitikti,nes dičkis apsirgo unsure.gif nors gal su vyru susitarsiu,kad jis su juo pabūtų kol mes kavinsimės,nes jau labai daug atidėliojom tą susitikimą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Margita @ 2010 09 05, 21:02)
Tyliai skaitau Jūsų temą,sergu ta liga -auskarai,fantazijos vėrinys ir apyrankė wub.gif ,bet man iki Jūsų dar toli...

Kas tau toli????? Daaaaaaaaar viena doh.gif Jei turi bent tris trolius, tai jau ir viskas, arti. Gi kiekvienas turi kiek nori, gal kitam smagiau aplamai tris nešiot, visada?

Tarkim, mano močiutė smile.gif Jinai turi karoliukus šešis ir patenkinta sau nešioja, daugiau nepageidauja (bet, aišku, gaus hihihi.gif). Jinai sako, man pati grandinėlė graži smile.gif
Ir labai gerai, nes aš jai dabar jau ketinu geresnius visokius pirkt, nesgi ne pacankė ana, o solidi motera. O tie geresni, žinia, ir kainuoja geriau... Bet užtai atrodys gražiau rolleyes.gif
Atsakyti