Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris daniškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (67 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Sveikos 4u.gif
Rita7777 sveikinu su laimejimais thumbup.gif labai grazius laimejai....o tas kaspinas koks grazuuuusssss........labai labai drinks_cheers.gif
Nu prisijuokiau is jusu kalbu apie pimpius lotuliukas.gif lotuliukas.gif as irgi vat nezinojau, kad kai kurie Troliukai turi juos ax.gif Bet uztat dabar labai noriu Kudikelio trolio wub.gif turbut tas pimpiukas labai mane suzavejo lotuliukas.gif Reiks prasyt kad progai kokiai pasitaikius vyras nupirktu....
Papildyta:
Auksine sirdele maciau Troliams akcija taiko, bet kaina tokia kaip kad Megoj su kortele pirktum.
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2010 09 05, 15:10)
Sveikos 4u.gif
Rita7777 sveikinu su laimejimais thumbup.gif labai grazius laimejai....o tas kaspinas koks grazuuuusssss........labai labai drinks_cheers.gif
Nu prisijuokiau is jusu kalbu apie pimpius lotuliukas.gif  lotuliukas.gif as irgi vat nezinojau, kad kai kurie Troliukai turi juos ax.gif Bet uztat dabar labai noriu Kudikelio trolio wub.gif turbut tas pimpiukas labai mane suzavejo lotuliukas.gif Reiks prasyt kad progai kokiai pasitaikius vyras nupirktu....
Papildyta:
Auksine sirdele maciau Troliams akcija taiko, bet kaina tokia kaip kad Megoj su kortele pirktum.

Nugis tai kam tau tas maziukas...imk didesni... mirksiukas.gif

O kas, kas...kokios akcijos...ot Tacita tiharscike...va kur ana isleke...nesake vakar...nu ir gerai... beee.gif As pasiskambinau ir telefonu atsidejau,...ir nesakysiu ka... liezuvis.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 05 rugsėjo 2010 - 14:33
retintas trolio uzsegimas 4u.gif
http://cgi.ebay.com/...=item2eafaf8a3d
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 05, 15:50)

Gražus, tik brungus...
Atsakyti
Keliones aplink pasauli Vokietijoje sukurti karoliukai 4u.gif :
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

ka dabar pirksim urmu? g.gif
Atsakyti
Gal nykštuką g.gif
Atsakyti
Labas.I bankrota veda tie ju sumanymai.Varliaus noreciau
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 05, 16:13)
Keliones aplink pasauli Vokietijoje sukurti karoliukai 4u.gif :

Ojei, masiniuko noriu...o gal ir varles... wub.gif O tai kur juos pirkt... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 05 rugsėjo 2010 - 15:18
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 05, 16:13)
Keliones aplink pasauli Vokietijoje sukurti karoliukai 4u.gif :


ka dabar pirksim urmu?  g.gif


Man masiniukas tiktu, kaip tik nauja auto nusipirkau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 05, 16:19)
Man masiniukas tiktu, kaip tik nauja auto nusipirkau  blush2.gif

Olia lia... drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 05, 16:17)
Ojei, masiniuko noriu...o gal ir varles... wub.gif O tai kur juos pirkt... g.gif


Gal cia kas bus http://www.trollbeads-store.de
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 05, 15:33)
Nugis tai kam tau tas maziukas...imk didesni... mirksiukas.gif

Didesni turiu tikra (vyro) o vat maziuko reiktu.....nes namie vien Veneros pas mane biggrin.gif tai kaip sakoma tu pimpiu kaip ir trukumas biggrin.gif

Kokia man ta varle faina thumbup.gif
Atsakyti