Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris daniškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (67 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 02, 16:32)
Ant duonos užteks, ant sūrio va bėda. S-tas visos gausit šiandien.

4u.gif aciuks.gif

QUOTE(Tacita @ 2010 09 02, 20:49)
DEMESIO!!!

doh.gif yra gi š...
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 09 02, 20:49)

O neigiamą feedbacką bent įkalei? Aš bjauri, kraujo ištroškusi ciotka biggrin.gif
Atsakyti
Ne,neikaliau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 09 02, 22:02)
Ne,neikaliau ax.gif

o reikėtu
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 09 02, 22:02)
Ne,neikaliau ax.gif

O kodėl? Pas jį taip ir liks 100 proc. patikimumas blink.gif
Atsakyti
nu tai as va,geriete,gal ir reiktu ikalt,nes labai jau sventas jsi,o kaip matot,toks nera schmoll.gif
Atsakyti
Nu tai gal jis sutarė, kad jis jai pagrąžins, o jinai jam neįrašys doh.gif

Plem, aš kartą vos babajaus nenuskausminau biggrin.gif Pirkau kompiuterinį žaidimą vaikams, pasirodė - iš Indijos doh.gif Nu man dzin, sumoku, laukiu. Maniau, kad iš Anglijos, ten kažkaip neakcentuota buvo - po savaitės rašau laišką - kur? Neatsako. Dar palaukiu kokias pora savaičių (užmiršau, atvirai kalbant) - vėl rašau. Neatsako. Palaukiau dar kelias dieneles ir atidariau kleimą, mol, va, padla babajus. Babajus mikliai apsireiškia, sako, palauk dar savaitikę, bus. Gerai, sakau, laukiu. Laukiu, sueina savaičikė, rašau babajui - nėr. Babajus tyli. Pareina laiškas iš ybėjaus - ar problema išspręsta, ar imtis priemonių? Nakui, rašau, niekas neišspręsta, muškit babajų. Išeinu ryt ryte - pašto dėžutėj guli doh.gif Aš, blyn, atgal namo, pakniopstom, laišką ybėjui - pardon, gavau, nemuškit babajaus! biggrin.gif

Fydbeko nepalikau jokio blush2.gif Jis man irgi hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 02 rugsėjo 2010 - 21:22
QUOTE(Tacita @ 2010 09 02, 22:16)
nu tai as va,geriete,gal ir reiktu ikalt

Sakyčiau privalu.
Tik proše nevaryt ant manęs, šiaip aš labai jautri ir faina.
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 09 02, 22:16)
nu tai as va,geriete,gal ir reiktu ikalt,nes labai jau sventas jsi,o kaip matot,toks nera schmoll.gif

tai ir bus angelėlis ir mulkins kitas, rašyk 4u.gif

QUOTE(Noa @ 2010 09 02, 22:20)
Aš, blyn, atgal namo, pakniopstom, laišką ybėjui - pardon, gavau, nemuškit babajaus! biggrin.gif

Fydbeko nepalikau jokio blush2.gif Jis man irgi hihihi.gif

lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 02, 21:39)

ačiū 4u.gif

QUOTE(Noa @ 2010 09 02, 22:20)
Nu tai gal jis sutarė, kad jis jai pagrąžins, o jinai jam neįrašys doh.gif

Plem, aš kartą vos babajaus nenuskausminau biggrin.gif Pirkau kompiuterinį žaidimą vaikams, pasirodė - iš Indijos doh.gif  Nu man dzin, sumoku, laukiu. Maniau, kad iš Anglijos, ten kažkaip neakcentuota buvo - po savaitės rašau laišką - kur? Neatsako. Dar palaukiu kokias pora savaičių (užmiršau, atvirai kalbant) - vėl rašau. Neatsako. Palaukiau dar kelias dieneles ir atidariau kleimą, mol, va, padla babajus. Babajus mikliai apsireiškia, sako, palauk dar savaitikę, bus. Gerai, sakau, laukiu. Laukiu, sueina savaičikė, rašau babajui - nėr. Babajus tyli. Pareina laiškas iš ybėjaus - ar problema išspręsta, ar imtis priemonių? Nakui, rašau, niekas neišspręsta, muškit babajų. Išeinu ryt ryte - pašto dėžutėj guli doh.gif  Aš, blyn, atgal namo, pakniopstom, laišką ybėjui - pardon, gavau, nemuškit babajaus! biggrin.gif

Fydbeko nepalikau jokio blush2.gif Jis man irgi hihihi.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
nieko as su juo nesutariau,su tuo balvonu,jis man pervedineja ziuriu babkes ir tyli-jokios zinutes,nieko.Laukit pratesimo lotuliukas.gif -paziuresim,gal ryt as pasireksiu,ar jis ko paprasys,nezinau.nu nors sorry pasakytu,durnius.Va tau ir 100proc patikimumas.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 02, 22:20)
Fydbeko nepalikau jokio blush2.gif Jis man irgi hihihi.gif

ijungus lakia vaizduote thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti