Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris daniškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (67 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 05, 13:20)
tai jau pirksi troliu su tais organais?  lotuliukas.gif turejau kudiki troli, ale tas daiktas baisiai dure, tai pardaviau  hihihi.gif


Nepyk, baisiai juokingai nuskambėjo lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
as vat,blonde net nezinau kaip tie simboliai atrodo,ir kas per varinis kliockas ant ju uzteptas mastau.gif

jau zinau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tacita: 05 rugsėjo 2010 - 12:31
QUOTE(Tacita @ 2010 09 05, 13:26)
as vat,blonde net nezinau kaip tie simboliai atrodo,ir kas per varinis kliockas ant ju uzteptas mastau.gif


Aš su juo vienu iš pirmųjų susidūriau, kai tik pradėjau troliais domėtis ir žinojau tik Akropolio kioską. Tai va, tame Akropolyje buvo Simbolių karoliukas (kuris šiaip jau man patinka dėl kaukolės), bet tas vario gabaliukas iškritęs, tuščia skylutė vietoj jo. Sakau pardavėjai, kad brokas, o ji sako, kad čia specialiai prabavimo rūmuose išima tą varį, nes kitaip negalėtų įrašyti sidabro prabos fool.gif Neįtikino ji manęs, ir tai buvo viena iš priežasčių paieškoti kitų trolių taškų. Visur tie simboliai buvo suprabuoti su visu variu. Bet iškritusios akutės vaizdas iki dabar stovi akyse, todėl iki šiol to karoliuko neturiu...
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 05, 13:32)
Aš su juo vienu iš pirmųjų susidūriau, kai tik pradėjau troliais domėtis ir žinojau tik Akropolio kioską. Tai va, tame Akropolyje buvo Simbolių karoliukas (kuris šiaip jau man patinka dėl kaukolės), bet tas vario gabaliukas iškritęs, tuščia skylutė vietoj jo. ...

o pas many, tai nera jokios kaukoles, gal tu supainiojai su Sekmes karoliu, kur kaukole su ranka atsiskiria i dvi dalis?
nes as turiu simbolius, ten saule, varle,skarabejus, sirdis, ir tas kliockas papiestas sirdeles viduriuke...
http://www.troliukar...;category_id=26
http://www.troliukar...;category_id=26
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 05 rugsėjo 2010 - 12:39
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 05, 13:36)
o pas many, tai nera jokios kaukoles, gal tu supainiojai su Sekmes karoliu, kur kaukole su ranka atsiskiria i dvi dalis?
nes as turiu simbolius, ten saule, varle,skarabejus, sirdis, ir tas kliockas papiestas sirdeles viduriuke...


Tiksliai biggrin.gif Vadinasi, jis man net nepatiko, t.y. tas, kuris patiko, buvo ne jis lotuliukas.gif Tuo geriau biggrin.gif
Atsakyti
Ligoniu palatos pavadinimas lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 05, 13:32)
pardavėjai, kad brokas, o ji sako, kad čia specialiai prabavimo rūmuose išima tą varį, nes kitaip negalėtų įrašyti sidabro prabos  fool.gif Neįtikino ji manęs, ir tai

doh.gif doh.gif lotuliukas.gif -nu bajeristes tos pardavejos lotuliukas.gif

Fontenay,ale cia jau isvis nenustatytos stadijos ligone,jei sitiek jos vienos apyrankiu,tai ojei blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tacita: 05 rugsėjo 2010 - 12:47
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 05, 13:20)
tai jau pirksi troliu su tais organais?  lotuliukas.gif turejau kudiki troli, ale tas daiktas baisiai dure, tai pardaviau  hihihi.gif

neaa....nepirksiu.. irnesakyk.gif , pasidomejau tik, kurie cia ypatinagai vyriski... smile.gif
ir pasirodo visiskai nepraktiski - duria lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(askela @ 2010 09 05, 13:49)
neaa....nepirksiu.. irnesakyk.gif , pasidomejau tik, kurie cia ypatinagai vyriski...  smile.gif
ir pasirodo visiskai nepraktiski - duria lotuliukas.gif


Drakonas neduria schmoll.gif Jis nešiojamas ant kaklo, su ta vieta švelniai prisiglaudžia ir trinasi, jokio diskomforto rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 09 05, 13:18)
Erika,as jau tuoj recepta uspakajoncu tau israsysiu-ot tai skirtumas,ar su dviem karoliukais pati nupirksi,ar su trim.Verk dukrai uoga sidabrine ant odinukes,ir bus jai trecias grazus karolis.o tai jau ziu tikrai must tave reikia. lotuliukas.gif  doh.gif -nevaryk Dzievuliuko i medi,nes sekme tikrai judvi lydi troliu gaudynese thumbup.gif

O tu galvoji as duociau jai karoliukus... g.gif aisku kad ne... schmoll.gif tik odinuke ir psio...Du pakeisciau ant akmens, o kitam dasideciau ir akmena antra paimciau...va koks mano planas huliganas... mirksiukas.gif

Uspakajoncu man nereik...as rami kaip belgas... bebe.gif
Sekasi...tat sekasi...sako kortose sekasi tai meilej ne... biggrin.gif V MB nemyli, karoliu neperka...kiek as cia galiu viena pirkt... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 05 rugsėjo 2010 - 12:53
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 05, 13:52)
Drakonas neduria  schmoll.gif Jis nešiojamas ant kaklo, su ta vieta švelniai prisiglaudžia ir trinasi, jokio diskomforto  rolleyes.gif

....prisiglaudzia ir trinasi lotuliukas.gif biggrin.gif hihihi.gif lotuliukas.gif ojei nebegaliu, man duria, tau trinasi .... hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(askela @ 2010 09 05, 13:49)
neaa....nepirksiu.. irnesakyk.gif , pasidomejau tik, kurie cia ypatinagai vyriski...  smile.gif
ir pasirodo visiskai nepraktiski - duria lotuliukas.gif

vyriskas organas tamir skirtas-kad durtu,durtu durtu lotuliukas.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 05, 13:52)
Drakonas neduria  schmoll.gif Jis nešiojamas ant kaklo, su ta vieta švelniai prisiglaudžia ir trinasi, jokio diskomforto  rolleyes.gif

arba svelniai trintusi wub.gif -o paskui durtu lotuliukas.gif smileysex.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tacita: 05 rugsėjo 2010 - 12:55