Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris daniškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (67 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(rita7777 @ 2010 09 05, 12:38)
Na va, mano dabartinė (fotoaparatas mano labai senas, tai prastai fotografuoja), čia internete suvėriau, kad maždaug vaizdas būtų kaip su naujais karoliukais atrodo  wub.gif

Nu grazu, nei atimsi, nei pridesi... thumbup.gif

O as vakar irgi internetine veriau... tongue.gif Bet gal neziuresiu ir nerodysiu... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 05, 12:40)
Nu grazu, nei atimsi, nei pridesi... thumbup.gif

O as vakar irgi internetine veriau... tongue.gif Bet gal neziuresiu ir nerodysiu... biggrin.gif

nu nenervuok,turbut rubinu kokius tris su auksiukais priverei ph34r.gif wacko.gif brunette.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 05, 12:40)


O as vakar irgi internetine veriau... tongue.gif Bet gal neziuresiu ir nerodysiu... biggrin.gif

Parodyk, parodyk biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 05, 12:37)
Užsispyrėlis drakonas ir trolis kūdikėlis turi pimpaliukus  biggrin.gif O vario yra simboliuose.

aciuks.gif reiks atkreipti demesi i du pirmuosius hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 05, 12:40)
Nu grazu, nei atimsi, nei pridesi... thumbup.gif

čia jau ne pati derinau, kaip sakant gyvenimas suderino lotuliukas.gif tik neplanavau visai aukso maišyti, dabar jau teks, bet patinka man tas juodais auksas labai, kažkaip prabangiai atrodo biggrin.gif tik nežinau tas gėles kaip nuslopinti, jos pas mane tokios išsišokėlės g.gif
Atsakyti
QUOTE(rita7777 @ 2010 09 05, 12:47)
čia jau ne pati derinau, kaip sakant gyvenimas suderino  lotuliukas.gif  tik neplanavau visai aukso maišyti, dabar jau teks, bet patinka man tas juodais auksas labai, kažkaip prabangiai atrodo  biggrin.gif  tik nežinau tas gėles kaip nuslopinti, jos pas mane tokios išsišokėlės  g.gif

Jas palik kitai biggrin.gif apyrankei...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hylk: 05 rugsėjo 2010 - 11:49
QUOTE(hylk @ 2010 09 05, 12:48)
Jas palik kitai   biggrin.gif apyrankei...

kad tavo žodžiai Dievui į ausį lotuliukas.gif nebent perlėkčiau per visus trolių susitikimus ir jei taip sėkmingai kaip Jurbarke tai kita apyrankė būtų neišvengiama lotuliukas.gif thumbup.gif
Beje Jurbarke perkant apyrankę ir užsegimą, davė 3 karoliukus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rita7777: 05 rugsėjo 2010 - 12:03
QUOTE(rita7777 @ 2010 09 05, 12:55)
kad tavo žodžiai Dievui į ausį  lotuliukas.gif  nebent perlėkčiau per visus trolių susitikimus ir jei taip sėkmingai kaip Jurbarke tai kita apyrankė būtų neišvengiama  lotuliukas.gif  thumbup.gif
Beje Jurbarke perkant apyrankę ir užsegimą, davė 3 karoliukus  thumbup.gif

Oblyn...to galejai nesakyt susinervujau...gi dukriukas odinukes nori raudonos... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 05, 13:11)
Oblyn...to galejai nesakyt susinervujau...gi dukriukas odinukes nori raudonos... doh.gif

Erika,as jau tuoj recepta uspakajoncu tau israsysiu-ot tai skirtumas,ar su dviem karoliukais pati nupirksi,ar su trim.Verk dukrai uoga sidabrine ant odinukes,ir bus jai trecias grazus karolis.o tai jau ziu tikrai must tave reikia. lotuliukas.gif doh.gif -nevaryk Dzievuliuko i medi,nes sekme tikrai judvi lydi troliu gaudynese thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(askela @ 2010 09 05, 12:46)
aciuks.gif reiks atkreipti demesi i du pirmuosius hihihi.gif

tai jau pirksi troliu su tais organais? lotuliukas.gif turejau kudiki troli, ale tas daiktas baisiai dure, tai pardaviau hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 05, 13:11)
Oblyn...to galejai nesakyt susinervujau...gi dukriukas odinukes nori raudonos... doh.gif

apgavau apgavau, nedavė nė vieno lotuliukas.gif (mano pirštai sukryžiuoti) lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 05, 12:37)
Užsispyrėlis drakonas ir trolis kūdikėlis turi pimpaliukus  biggrin.gif O vario yra simboliuose.

o to vario tai nerasta, tik kliockas uzteptas vos iziurimas lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(rita7777 @ 2010 09 05, 13:23)
apgavau apgavau, nedavė nė vieno  lotuliukas.gif  (mano pirštai sukryžiuoti)  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif o cia tai maladiec thumbup.gif dar jai mazai ir mazai, ligone kokia tai ta Erika doh.gif
Atsakyti