Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris daniškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (67 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 05, 10:28)
Gal tarp musiskiu aistringu mergyciu yra... biggrin.gif  Tai va noriu pasiulyt pigiau...( cia ne mano, bet musu vienos forumietes, kuri nedrysta turgavot... biggrin.gif )

Nu cia dabar nedrista wink.gif , tam ir yra si temuke, kad keiciam, mainom, perkam, parduodam, dziaugiames, rodomes naujais troliais group.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 05, 10:33)
As va sianakt sumislyjau, kad man reik juodojo aukso... doh.gif O dar tu cia is pacio ryto kaip tycia... doh.gif


Vienos naktimis apie juodąjį auksą galvoja, kitos ieško tamsaus tamsaus italo... Trečios nori, bet nedrįsta parduoti savo aistrą. Kur aš papuoliau? doh.gif

Čia man atrodo išdūrimas ax.gif Prizmė visai kaip mano alyvinė rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 05, 10:48)
Nu cia dabar nedrista wink.gif , tam ir yra si temuke, kad keiciam, mainom, perkam, parduodam, dziaugiames, rodomes  naujais troliais  group.gif

Nu joo, sutinku...tuo labaiu, kad jei dabar kas kokiu akmenu pasiulytu pigiau...imciau iskart optam visus... biggrin.gif Bukit geros pasiulykit kaa... bigsmile.gif As tai jums siulau... 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 05, 11:47)
Vienos naktimis apie juodąjį auksą galvoja, kitos ieško tamsaus tamsaus italo... Trečios nori, bet nedrįsta parduoti savo aistrą. Kur aš papuoliau?  doh.gif

Čia man atrodo išdūrimas  ax.gif Prizmė visai kaip mano alyvinė  rolleyes.gif

Papuoliai pas ligones i ligonine... mirksiukas.gif

O idomu, jei taip tikrai isdurtu...tai juk galima pagrazint ane...bet tik pasto islaidos kainuos... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 05 rugsėjo 2010 - 10:53
Erilukaha - juodasis auksas yra GĖĖĖRIS, po vakar niekaip juo neatsidžiaugiu.
Margita (tikiuosi taip parašiau blush2.gif ) - kaip suprantu ir tu ten buvai, alų midų gėrei? lotuliukas.gif
Troliukų ilgiausio vėrinio rekordas - 20,9 m thumbup.gif atrodė be galo gražiai!
Na o dabar apie rungtis, kurias laimėjau smile.gif pirmojoje ant renginio vedėjos troliukės kaklo buvo suverta odinukė iš naujos kolekcijos ir įmaišyti keli (3) seni. Reikėjo pasakyti kurie yra kurie. Tai du senus iškart pasakiau o dėl vieno (leopardo) abejojau, bet po to vistiek pasakaiu kad senas. Tai vat iš tų trijų senų ir liepė rinktis kurio noriu (leopardas, plienas geltoname ir juodasis auksas). tai išsirinkau auksą thumbup.gif
O vėliau Tadas, Raselė ir Gitana (ar Andžela nežinau, aš jas maišau) darė troliukų pristatymą, su skaidrėmis ir t.t. Ir uždavė klausimą iš ko gaminami troliukai. Aš taip tyliai sakau iš sidabro, o jie man tik mikrofoną kyšt ir sako na dabar vardink viską, juk ne tik iš sidabro doh.gif lotuliukas.gif na ir išvardijau viską. Gavau maišeliuką, kuriame trolis, tik nesimato koks, tai greit praskleidžiau ir žiūriu... taigi rožinis kaspinas wub.gif o aš visada svajojau apie juodai baltą rožinę apyrankę thumbup.gif nu ant tiek abu į temą kad negalėjau patikėti.
O tada buvo rungtys vaikams, kur vienoje iš jų mano sūnėnas laimėjo tikėjimas, meilė, viltis. Taigi ir šis buvo mano norų sąraše thumbup.gif wub.gif
Šiaip buvo dar viena užduotis (į kurią nėjau, nes kukli mergina esu ir galvoju tris laimėjau, tai tegul kiti dabar laimi), kurią taip pat būčiau be vargo laimėjus. Ir dabar labai gailiuosi kad nėjau doh.gif paskirstė į dvi komandas po penkis žmones ir uždavinėjo klausimus apie trolius. Tai kurioje komandoje būčiau buvus, nesigiriant galiu pasakyti kad ta komanda būtų kitą komandą patvarkius be gailesčio lotuliukas.gif nes žinojau visus atsakymus. Jūsų visų dėka supratau kad galiu save vadinti šiokia tokia trolių žinove lotuliukas.gif Ir čia galiu tarti didelį ačiū Jums visoms, nes dalinatės įvairia informacija 4u.gif Pvz.: vienas klausimas buvo, kurie du troliai turi vyriškus organus lotuliukas.gif arba kitas, iš ko pagamintas karoliukas "Taip". Arba dar vienas: kuriame karoliuke yra vario. Nu žodžiu žinojau visus ir per savo kuklumą nėjau ir nelaimėjau doh.gif
Ir ačiū Jums už nuoširdžius sveikinimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 05, 11:52)
O idomu, jei taip tikrai isdurtu...tai juk galima pagrazint ane...bet tik pasto islaidos kainuos... g.gif


Tikriausiai galima unsure.gif Bet nerizikuočiau.

Čia koks nematytas grožis bigsmile.gif

QUOTE(rita7777 @ 2010 09 05, 11:55)
Nu žodžiu žinojau visus ir per savo kuklumą nėjau ir nelaimėjau  doh.gif


Ale tikrai kokie nesunkūs klausimai, galėjai eiti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 05, 11:47)
man atrodo išdūrimas[/url]  ax.gif Prizmė visai kaip mano alyvinė  rolleyes.gif

aha,tikrai alyvine lotuliukas.gif doh.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 05, 11:59)
]Čia koks nematytas grožis [/url]  bigsmile.gif
Ale tikrai kokie nesunkūs klausimai, galėjai eiti  thumbup.gif

matytas,prasom neciokint cool.gif -mes ji stebm cool.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 05, 11:59)
Ale tikrai kokie nesunkūs klausimai, galėjai eiti  thumbup.gif

tai vat kad kvaila esu, sakau nefaina taip lysti, jau tris turiu ant apyrankės, kažkaip negražu dar eiti į tuos žaidimus doh.gif o dabar jau gailiuosi smile.gif
beje sunkiausia užduotis tai buvo sudėti tą žiedą iš trijų dalių, vaje kiek vargo visi kas dalyvavo, tik po to vedėja renginio sako ateikit ir kiti, gal kam pavyks, tai nepatikėsit bet atėjo vyrukas toks ir sudėjo lotuliukas.gif visos moterys liko ant ledo biggrin.gif
Atsakyti
Mergytes, "Aistra", jau turi nauja "Aistrynga seimininke"... bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 05 rugsėjo 2010 - 11:30
QUOTE(rita7777 @ 2010 09 05, 11:55)
Pvz.: vienas klausimas buvo, kurie du troliai turi vyriškus organus  lotuliukas.gif  Arba dar vienas: kuriame karoliuke yra vario.

Laba visoms 4u.gif ,
gal galetumete naujokems pasakyti siu klausimu atsakymus g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(askela @ 2010 09 05, 12:36)
Laba visoms 4u.gif ,
gal galetumete naujokems pasakyti siu klausimu atsakymus  g.gif  blush2.gif


Užsispyrėlis drakonas ir trolis kūdikėlis turi pimpaliukus biggrin.gif O vario yra simboliuose.
Atsakyti
Na va, mano dabartinė (fotoaparatas mano labai senas, tai prastai fotografuoja), čia internete suvėriau, kad maždaug vaizdas būtų kaip su naujais karoliukais atrodo wub.gif
user posted image
tos gėlytės mane nervuoja, kažkaip nelimpa, o vat dabar galvoju kad sekantis turėtų būti rožinis auksas, susišauktų jis ir su rožiniu kaspinu ir su juodu auksu, kaip manot ar teisingai mąstau? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rita7777: 05 rugsėjo 2010 - 11:41
QUOTE(askela @ 2010 09 05, 12:36)
Laba visoms 4u.gif ,
gal galetumete naujokems pasakyti siu klausimu atsakymus  g.gif  blush2.gif

isivaizduoju,nueini i troliu parduotuve ir sakai,duokit man prasau karoliuka sidabriuka su vyriskais organais karsta.gif lotuliukas.gif hihihi.gif -ir kad geri butu-ryskus lotuliukas.gif
Atsakyti