Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris daniškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (67 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 05, 09:49)
Nori pasakyt,kad ne gintaRAS... g.gif

Laba ryta 4u.gif

Nemanau, kad gintaras schmoll.gif Į dešinę šalia pelėdos tai taip, gintaras, bet sekantis už jo man nepanašu. Jei būtų mėlynas tai sakyčiau Paukščių takas, nu bet šitas kažkoks rausvas...
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2010 09 05, 09:35)
Kaip manot, kas per karolis antras į dešinę nuo pelėdos?


Gal naujieji mėlyni burbulai? Jų įvairių atspalvių būna. Arba violetinė čakra (trečioji akis), šonu nesimato auksiuko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2010 09 05, 09:35)
Labas rytas smile.gif

Kaip manot, kas per karolis antras į dešinę nuo pelėdos?

user posted image

O kas jįžino, pirmą kartą tokį matau. Irgi sakyčiau, kad Milkyvėjus bordinis, bet kodėl jis bordinis?
Šiaip mielai tokį paimčiau, kodėl milkyvėjai turi būtinai būt tik mėlyni biggrin.gif Gi jis kosmose. Kosmoso spalva nenustatyta biggrin.gif Gal juoda, gal ir bordinė, a? biggrin.gif

O gal kai tą milkyvėjų kūrė, buvo tokių unikų?
Ir aplamai, kodėl mažai unikų tų brangesnių karoliukų - gi juos gal irgi bando? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 05, 10:03)
Gal naujieji mėlyni burbulai? Jų įvairių atspalvių būna. Arba violetinė čakra (trečioji akis), šonu nesimato auksiuko  ax.gif

Laba ryta, norejau sakyt kad violetine cakra drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 05, 10:03)
Gal naujieji mėlyni burbulai? Jų įvairių atspalvių būna. Arba violetinė čakra (trečioji akis), šonu nesimato auksiuko  ax.gif

Ne nu, jų tam fone yra daugiau spalvų unsure.gif O čakrai burbulai nepriklauso unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 05, 10:11)
Ne nu, jų tam fone yra daugiau spalvų unsure.gif  O čakrai burbulai nepriklauso unsure.gif


Čakrose būna burbuliukų, nors jie "neprivalomi". Mano juodasis auksas su keletu burbulų, o auksinė ola vapše su melejonu burbulų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 05, 10:14)
Čakrose būna burbuliukų, nors jie "neprivalomi". Mano juodasis auksas su keletu burbulų, o auksinė ola vapše su melejonu burbulų  biggrin.gif

Bet plem ne tiek ir ne tokių mastau.gif Ir aplamai burbulai, kurie neprivalomi, nėra gėris - kuo daugiau burbulų, tuo daugiau šansų, kad suduš...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 05 rugsėjo 2010 - 09:20
QUOTE(Noa @ 2010 09 05, 10:18)
Bet plem ne tiek ir ne tokių mastau.gif Ir aplamai burbulai, kurie neprivalomi, nėra gėris - kuo daugiau burbulų, tuo daugiau šansų, kad suduš...


Nėra ko trankyt, tai ir nesuduš irnesakyk.gif Burbulų būna visokių ir įvairiais kiekiais. Čia mano juodasis auksas ir auksinė ola. Tikrai netipiški burbulų kiekiai smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 05, 10:23)
Čia mano juodasis auksas ir auksinė ola. Tikrai netipiški burbulų kiekiai  smile.gif


karsta.gif karsta.gif nu jau fantastika tie tavo kankolai

o cia tos pacios Ginger foto su kitais karoliais, matyt ta cakra ir auksine ola, tai viens is dvieju prie to gintaro dadetas mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 05 rugsėjo 2010 - 09:28

Gal tarp musiskiu aistringu mergyciu yra... biggrin.gif Tai va noriu pasiulyt pigiau...( cia ne mano, bet musu vienos forumietes, kuri nedrysta turgavot... biggrin.gif )

user posted image user posted image


Papildyta:
QUOTE(simre @ 2010 09 05, 09:53)
Nemanau, kad gintaras  schmoll.gif Į dešinę šalia pelėdos tai taip, gintaras, bet sekantis už jo man nepanašu. Jei būtų mėlynas tai sakyčiau Paukščių takas, nu bet šitas kažkoks rausvas...

Atsiprasau antras i desine, o ne pirmas... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 05, 10:24)
karsta.gif  karsta.gif  nu jau fantastika tie tavo kankolai

o cia tos pacios Ginger foto su kitais karoliais, matyt ta cakra ir auksine ola, tai viens is dvieju prie to gintaro dadetas  mirksiukas.gif



Aiškiai čakra bigsmile.gif Matosi, kad auksinė juostelę suvažiavusi į vieną pusę, tai iš kitos pusės fotkinant jos nesimato. Ola nebus, nes iš šono matytųsi pilkas centras.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 05, 10:23)
Nėra ko trankyt, tai ir nesuduš  irnesakyk.gif Burbulų būna visokių ir įvairiais kiekiais. Čia mano juodasis auksas ir auksinė ola. Tikrai netipiški burbulų kiekiai  smile.gif

As va sianakt sumislyjau, kad man reik juodojo aukso... doh.gif O dar tu cia is pacio ryto kaip tycia... doh.gif
Atsakyti