Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris daniškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (67 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Tacita @ 2010 09 04, 20:14)
nu bet gal man jau dvejinasi doh.gif  blink.gif

Nugis suvis blink.gif cia mano skelbimas...parodziau jums, o paskui pamislinau, nugis negrazu cia turgavot,..sakau Rasai davai dedam i ebay, ir psio...
O cia pasirodo, tiek visom parupo, kad net nesitikejau, kad jis toks dauk kam grazus... ax.gif net daba galvoju, gal zria cia as... g.gif Maz reikejo turet, ir va buciau vaidinus cia...o tai dabar parodau savo grazuolius, tai visos "saltibarsciai,...saltibarsciai..." tease.gif , net baisu rodyt...beee.gif
(reiks isimt,...kai grys Rasa...)
Papildyta:
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 04, 20:50)
zinok labai patiko  wub.gif , gera skoni turi  thumbup.gif jis jau ant apyrankes tupi pas mane  assa.gif

Nugis tikiuosi cia ne tas kur Inga man du buvo atidejus... g.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 04, 21:15)
Nugis suvis  blink.gif  cia mano skelbimas

doh.gif vat kame kampas...
nu bet jis tikrai grazus wub.gif jamsiu as ji turbut ax.gif einu pastatysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Tai va mergytes,...didzioji uoga, taip pat keliaus pas nauja seimininke... 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 04, 21:19)
doh.gif vat kame kampas...
nu bet jis tikrai grazus  wub.gif jamsiu as ji turbut  ax.gif einu pastatysiu  lotuliukas.gif

Nenervui Laivites.. nono.gif ( Ainu skambint kada Rasa grys...)

Ale ir Jus viska matot... blink.gif blink.gif blink.gif swoon.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 04 rugsėjo 2010 - 20:24
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 04, 21:19)
Nugis suvis  blink.gif  cia mano skelbimas...

lotuliukas.gif O aš žiūriu į tą, į aną, skirtumų ieškau... laugh.gif Ir kas svarbiausia - randu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 04, 21:23)
lotuliukas.gif O aš žiūriu į tą, į aną, skirtumų ieškau... laugh.gif Ir kas svarbiausia - randu lotuliukas.gif

Nu geras...oi negaliu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 04, 21:19)
Nugis tikiuosi cia ne tas kur Inga man du buvo atidejus... g.gif


Tikrai ne 4u.gif, bent jau tikiuosi. As pati buvau atsidejus du labradorus ir gintara, nes papuoliau kai tik atveze juos. Gintara pasiemiau sau. Viena is maniskiu Dzaska papirko Tacitai (zinau kad jai reikejo bet neturejau jos tel, todel pasakiau Dzaskai tegu paziuri kai bus vietoj ir jei tinka tegu paima)[COLOR=yellow] o kitas atiteko Fontenay bigsmile.gif
O gal Dzaska turi visa kalna siu graziuoliu susilepus? g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 04, 21:23)
Nenervui Laivites.. nono.gif  [color=yellow]

tegul pasinervuja, labiau laukiamas ir mylimas bus blush2.gif
o del labradorito nzn, reik klaust dzaskos lotuliukas.gif bet kas mano tai mano sunglasses2.gif niparduosiu nei per ebeju nono.gif
Atsakyti
QUOTE(ewidenta @ 2010 09 04, 21:26)
Tikrai ne  4u.gif, bent jau tikiuosi.  As pati buvau atsidejus du labradorus ir gintara, nes papuoliau kai tik atveze juos. Gintara pasiemiau sau.  Viena is maniskiu Dzaska papirko Tacitai (zinau kad jai reikejo bet neturejau jos tel, todel pasakiau Dzaskai tegu paziuri kai bus vietoj ir jei tinka tegu paima)[COLOR=yellow] o kitas atiteko Fontenay  bigsmile.gif
O gal Dzaska turi visa kalna siu graziuoliu susilepus?  g.gif  rolleyes.gif

Taigis ir ejo kalba apie kazkokius kuriuos evidenta atsidejus buvo... g.gif

O jos nepaklausit...ji jau Manjorkon isskrido siandien...Nu grys ji man... gun_smilie.gif Nepamacys ir lauktuves ...o sake atvaziuos kaitik grys...oi lauksiu... biggrin.gif

Ir dar apyrankes su uzsegimu jau irgi nimaa... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 04 rugsėjo 2010 - 20:37
QUOTE(rita7777 @ 2010 09 04, 17:10)
beje visas renginys buvo superinis - vaišės, žaidimai, jodinėjimas žirgais, troliškos šukuosenos ir t.t.

drinks_cheers.gif wub.gif dar pasiplaukiojimas Nemunu,Devido dainos ir žinoma Trolių gausa wub.gif .
QUOTE(rita7777 @ 2010 09 04, 18:10)
Beje, siekėm rekordo, visi susirinkę susegėm savo apyrankes ir grandinėles, o tada matavo bendrą ilgį  thumbup.gif  na, SPĖKIT kokio ilgio trolių bendra apyrankė gavosi?

Na gal apie 20.5metrų tongue.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Margita @ 2010 09 04, 21:36)
drinks_cheers.gif  wub.gif dar pasiplaukiojimas Nemunu,Devido dainos ir žinoma Trolių gausa wub.gif .

Jooo...vienas is tos gausos retuju ir man nuskilo...nors ten ir nebuvau... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 04, 21:35)
Taigis ir ejo kalba apie kazkokius kuriuos evidenta atsidejus buvo... g.gif

Ir dar apyrankes su uzsegimu jau irgi nimaa... 4u.gif

ewidenta atsidejo, ewidenta ir pasieme lotuliukas.gif
nu bet tu klausyk visus savo turtus issipardavei doh.gif o grandinele su uzsegimu taigi as buvau rezervavus g.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 04, 21:38)
Jooo...vienas is tos gausos retuju ir man nuskilo...nors ten ir nebuvau... thumbup.gif

bigsmile.gif thumbup.gif Tai čia turbūt dovaniniai? Šiaip nerealus vaizdas matyti tiek bendraminčių,kurios turi tieeeeeeek trolių wub.gif ....
Atsakyti