Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris daniškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (67 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 04, 17:18)
Labai džiaugiuosi už tave  thumbup.gif

ačiū labai, aš pati dar negaliu patikėti thumbup.gif išėjau į renginį su trimis karoliukais o parėjau su šešiais thumbup.gif tiesa, vieną laimėjau ne aš o mano sūnėnas biggrin.gif bet jis nerenka troliukų, tai tikėjimas meilė viltis papuošė mano apyrankę wub.gif
Papildyta:
QUOTE(nataliuncik @ 2010 09 04, 17:33)
Nuoširdžiausi sveikinimai  4u.gif  4u.gif  4u.gif

ačiū wub.gif
Atsakyti
Beje, siekėm rekordo, visi susirinkę susegėm savo apyrankes ir grandinėles, o tada matavo bendrą ilgį thumbup.gif na, SPĖKIT kokio ilgio trolių bendra apyrankė gavosi? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rita7777 @ 2010 09 04, 18:10)
Beje, siekėm rekordo, visi susirinkę susegėm savo apyrankes ir grandinėles, o tada matavo bendrą ilgį  thumbup.gif  na, SPĖKIT kokio ilgio trolių bendra apyrankė gavosi?  g.gif  biggrin.gif

O kiek zmoniu buvo... g.gif biggrin.gif

Dziaugiuosi,kad laimejai...labai smagu girdet...prasau dar nuo musu... 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Beje, agatas jau turi nauja seimininke... bigsmile.gif clap_1.gif tikiuosi bus mylimas wub.gif , ir pagaliau pamatys dienos sviesa.. 4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 04 rugsėjo 2010 - 18:31
QUOTE(rita7777 @ 2010 09 04, 17:10)
Na va, aš tiesiai iš TROLIŲ SUSITIKIMO Jurbarke  smile.gif  laimėjau TRIS KAROLIUKUS  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  esu nerealiai laiminga  cool.gif  beje visas renginys buvo superinis - vaišės, žaidimai, jodinėjimas žirgais, troliškos šukuosenos ir t.t. Žodžiu einu toliau džiaugtis laimėtais karoliukais (rožinis kaspinas; juodasis auksas ir tikėjimas, meilė, viltis)  wub.gif

Oi kaip fainai, kaip sveikinu bigsmile.gif Juodasis auksas, vau, gražu kaip smile.gif
O už ką laimėjai? bigsmile.gif Ką darei, ką atspėjai? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(hylk @ 2010 09 04, 12:41)
Sveikos merginos, tikrai dar maciau dinamini, ar ne bus Kauno Akropoli???reiktu pasitikslinti :)Ar tikrai reikia?Galiu suskambint -paklaust  biggrin.gif

oi,dekui,radau vilniuj mirksiukas.gif

QUOTE(Song @ 2010 09 04, 14:29)
Rodau savo šios dienos barškutį iš kelių karolių, su šiandien gauta dona. Vaiką paštininkė aštuntą ryto pažadino biggrin.gif O dona... Nu ką dona, mąstau dabar, ar noriu jos, ar parduot. Panešiosiu, pasijaukinsiu ir nuspręsiu.


nu sakyciau pasilik zinok cool.gif
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 04, 14:42)
Niu va, pasirodau,kas liko, ka noreciau parduot, arba keist... mirksiukas.gif ( Uniku nesiulykite  tongue.gif  ) Visgi apsisprendziau agata perleist jei kam prireiks...ba man spalvine gama niekaip netinka, nes nera ne kvapo saltibarsciu...  biggrin.gif  Jis bordavai rudas...galima taip pavadint...(Atiduociau brangiau nei pirkau, pigiau nei ebay)...Prazom i AZ jei ka sudomino... mirksiukas.gif


Erika,nu doh.gif -biski net pikta man-kodel ner az zinutes tavo unsure.gif
QUOTE(rita7777 @ 2010 09 04, 17:10)
Na va, aš tiesiai iš TROLIŲ SUSITIKIMO Jurbarke  smile.gif  laimėjau TRIS KAROLIUKUS  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  esu nerealiai laiminga  cool.gif  beje visas renginys buvo superinis - vaišės, žaidimai, jodinėjimas žirgais, troliškos šukuosenos ir t.t. Žodžiu einu toliau džiaugtis laimėtais karoliukais (rožinis kaspinas; juodasis auksas ir tikėjimas, meilė, viltis)  wub.gif

va jezus,o jetau,o boze-nugi sveikinimai thumbup.gif -nu davei dziaso,jei kaip dziugu,net sunku isvaizduoti kokia patenkinta esi.jauciu ridineji,ciupineji,negali atsigrozet,ane? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 09 04, 19:53)
Erika,nu doh.gif -biski net pikta man-kodel ner az zinutes tavo  unsure.gif


Apie ka tu cia... g.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 04, 19:58)
Apie ka tu cia... g.gif

jau susirasem mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 04, 14:42)
Niu va, pasirodau,kas liko, ka noreciau parduot, arba keist... mirksiukas.gif ( Uniku nesiulykite  tongue.gif  ) Visgi apsisprendziau agata perleist jei kam prireiks...ba man spalvine gama niekaip netinka, nes nera ne kvapo saltibarsciu...  biggrin.gif  Jis bordavai rudas...galima taip pavadint...(Atiduociau brangiau nei pirkau, pigiau nei ebay)...Prazom i AZ jei ka sudomino... mirksiukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image



QUOTE(erilukaha @ 2010 09 04, 14:49)
Jis gyvai dauk tamsesnis...cia foto, kazkaip ryskai, gavosi...
Galeciau aisku parduot per ebay,...daugiau gautusi, bet atskaicius mokescius tai gal panasei... Tai sakau pasiulau pirma jums,...o jei neatsiras norinciu tada ebai aukcijona skelbsiu... biggrin.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 09 04, 19:28)
Beje, agatas jau turi nauja seimininke... bigsmile.gif  clap_1.gif tikiuosi bus mylimas  wub.gif  , ir pagaliau pamatys dienos sviesa..  4u.gif .

nu gal mane akys apgauna,bet kazko labai panasus agatas jau parduodamas ebay,kaunietes kazkokios-atsitiktinai pamaciau ir pradejau lyginti

http://cgi.ebay.com/...=item255d2b79d5
nu bet gal man jau dvejinasi doh.gif blink.gif
Atsakyti
Ale ziurek tik spejo nupirkt ir jau pardavineja hihihi.gif
o gal buna ant svieto vienodu agatu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 04 rugsėjo 2010 - 19:31
vienodu bet ne tokiu vienodu man atrodo g.gif

Fontenay dziaugiaugiuos kad patiko labradoras 4u.gif siandien dar vieno vos nenupirkau doh.gif systra uzreciau troliais tai papirkau jai dovanu karunos cakra... dziaugias labai lotuliukas.gif ot prisijuokiau is jos. pasirodo trollvirus siuo metu ypatingai aktyvus lotuliukas.gif
mano vyras klausia - o tai Tau tokio karoliuko nereik? ot protonguolis lotuliukas.gif visko man reik doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ewidenta @ 2010 09 04, 20:46)
vienodu bet ne tokiu vienodu man atrodo  g.gif

Fontenay dziaugiaugiuos kad patiko labradoras  4u.gif  siandien dar vieno vos nenupirkau  doh.gif 

zinok labai patiko wub.gif , gera skoni turi thumbup.gif jis jau ant apyrankes tupi pas mane assa.gif
Atsakyti
Ale tikrai toki pati pardavineja agata kaip ka tik pirkau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Laivite @ 2010 09 04, 21:05)
Ale tikrai toki pati pardavineja agata kaip ka tik pirkau  blink.gif

reikia pabidint, ir bus mano tada lotuliukas.gif
Atsakyti