Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris daniškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (67 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 04, 14:59)
ivairiai, vieni ima 15 usd, kiti 5 usd, o kiti free shipping daro, rodyk koks pardavejas ir pasakysim  mirksiukas.gif

g.gif VA

QUOTE(Song @ 2010 09 04, 15:01)
Mąsčiau, bet apyrankė, kurioje turėjo būti derinama dona ir juodi deimantai, pamesta.

verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 09 04, 15:20)

tokiu atveju reikia klaust pardavejo (contact seller), jei nera nurodyta LT. bet tau bet kokiu atveju apsimokejo imt ta angeliuka, kad ir butu brangiausias registruotas isuntimas uz 15 usd doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 04 rugsėjo 2010 - 14:28
QUOTE(saule @ 2010 09 04, 15:10)
Dar toks klausimas, vat pvz. čia:
Agatas iš ebay
Tai čia iš USA reikia pirkti?

Už kiek jūs maždaug tokius agatus paperkat jei ne paslaptis?


Kai saviskius zvejojau...tai galiu pasakyt,...kad tiek facetuoti tiek nefacetuoti,ta pacia kaina vaiksto,...bent panasei...jei tikrai grazus... nors pletka girdejau, kad emerikej facetuoti buvo 165... nors as netikiu... nes maniskiai visi daugiau nei 170lt... vienas tai is vis virs 200 gavosi... ( tai ka tie kas perparduoda 15lt uzdirba tik..., juk dar mokesciai ebay, idejimo mokestis...it t.t...vienodos ju kainos turbut buvo 79lt ir tokie ir tokie...).)...bet cia nuo agato dar priklauso,..kokio jis grazumo... biggrin.gif ir kiek yra norinciu butent jo,...
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 04, 15:27)
tokiu atveju reikia klaust pardavejo (contact seller), jei nera nurodyta LT. bet tau bet kokiu atveju apsimokejo imt ta angeliuka, kad ir butu brangiausias registruotas isuntimas uz 15 usd  doh.gif

užklausėm, tik kad laikas jau prie pabaigos buvo... verysad.gif na nieko, jei nerasiu kur pigiau, tai po dviejų sav. Panoramoj paimsiu ax.gif
Atsakyti
Erszebeth, karaliai ir jų draugija be galo gražūs wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 09 04, 15:09)
Bet kaip ir kiekvienas karoliukas turi realius šansus kada nors patapti pensininku biggrin.gif
O kada skelbia retirinamus karolius? Metų pabaigoj?

Niekaip nepamenu. Skaiciau kazkuriam troliniam forumear bloge. Lygtais bus 2012 metais. Bet nesu garantuota. Kazkaip pagalvojau, kad dar turiu laiko is dabartiniu susirinkt patinkancius. Kad dabar galiu dar pensininku papirkt. Gal dar pamatysiu ta pokalbi.

Klausiau, nes radau ta pensijine prizme gera kaina. Ir galvoju, kad man jos nereikia doh.gif .Pamaciau tavaja, pasirode ryski, ot gerai, tikrai nereikia mirksiukas.gif Bet... Laukiu dvieju stikliuku, kazkokio raudonumo. Tada galesiu spresti.
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 09 04, 16:47)
Pamaciau tavaja, pasirode ryski, ot gerai, tikrai nereikia mirksiukas.gif

Mano labai sodriai raudona, kaip tamsiai raudonas vynas. Nerealiai graži spalva.
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 09 04, 16:47)
Klausiau, nes radau ta pensijine prizme gera kaina. Ir galvoju, kad man jos nereikia doh.gif .Pamaciau tavaja, pasirode ryski, ot gerai, tikrai nereikia mirksiukas.gif  Bet... Laukiu dvieju stikliuku, kazkokio raudonumo. Tada galesiu spresti.

Danske, aš tos pensijinės rūžavai raudonos ieškau normalia kaina. Jei tau nepatiks ir nereiks, mielai priglausčiau ax.gif
Atsakyti
Na va, aš tiesiai iš TROLIŲ SUSITIKIMO Jurbarke smile.gif laimėjau TRIS KAROLIUKUS thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif esu nerealiai laiminga cool.gif beje visas renginys buvo superinis - vaišės, žaidimai, jodinėjimas žirgais, troliškos šukuosenos ir t.t. Žodžiu einu toliau džiaugtis laimėtais karoliukais (rožinis kaspinas; juodasis auksas ir tikėjimas, meilė, viltis) wub.gif
Atsakyti
Saule.gerai, jei nepatiks, tiksliau netiks. Nors man tos prizmes siaip tai nelabai. Neturetu buti brangesne uz dabartines be nuolaidos. Kaip kursas pasisuks.Ir kada drauge prie kompo nutups.

Song, as va prie sito paderinsiu
user posted image

Jei levandinis sand, gal deres prie tu spuogiuku. Ir jei prizme rausva, bet ne raudona ir ne visai jauno parselio spalvos, gal deres.
Atsakyti
QUOTE(Ruti @ 2010 09 04, 16:47)
Erszebeth, karaliai ir jų draugija be galo gražūs  wub.gif  thumbup.gif


Ačiū 4u.gif

QUOTE(rita7777 @ 2010 09 04, 17:10)
Na va, aš tiesiai iš TROLIŲ SUSITIKIMO Jurbarke  smile.gif  laimėjau TRIS KAROLIUKUS  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  esu nerealiai laiminga  cool.gif  beje visas renginys buvo superinis - vaišės, žaidimai, jodinėjimas žirgais, troliškos šukuosenos ir t.t. Žodžiu einu toliau džiaugtis laimėtais karoliukais (rožinis kaspinas; juodasis auksas ir tikėjimas, meilė, viltis)  wub.gif


Labai džiaugiuosi už tave thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rita7777 @ 2010 09 04, 17:10)
Na va, aš tiesiai iš TROLIŲ SUSITIKIMO Jurbarke  smile.gif  laimėjau TRIS KAROLIUKUS  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  esu nerealiai laiminga  cool.gif  beje visas renginys buvo superinis - vaišės, žaidimai, jodinėjimas žirgais, troliškos šukuosenos ir t.t. Žodžiu einu toliau džiaugtis laimėtais karoliukais (rožinis kaspinas; juodasis auksas ir tikėjimas, meilė, viltis)  wub.gif

Nuoširdžiausi sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti