Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris daniškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (67 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 04, 14:42)
Niu va, pasirodau,kas liko, ka noreciau parduot, arba keist... mirksiukas.gif

tau visai kukuruku stupid.gif toki agata wub.gif
Atsakyti
As savo agata irgi parduodu, uz ta pacia kaina kiek pirkau, per tamsus jis man schmoll.gif rasykit i az, Ikeliu nuotrauka, kokia yra buvusi, gal kiek veliau pafotkinsiu kaip atrodo jis pas mane....tarp kitu "broliu"agatu biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hylk: 04 rugsėjo 2010 - 13:59
QUOTE(nataliuncik @ 2010 09 04, 14:53)
Susinervinau taip, vakar taip papigiai angeliuką radau, bet gi draugas vis atkalbinėjo, sakė nėra nieko konkretaus dėl siuntimo, neatrašo į laišką... doh.gif  O koks max siuntimas būna iš USA ar Kanados?

ivairiai, vieni ima 15 usd, kiti 5 usd, o kiti free shipping daro, rodyk koks pardavejas ir pasakysim mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 04 rugsėjo 2010 - 14:00
QUOTE(saule @ 2010 09 04, 14:55)
Erilukaha, agato spalva superinė  wub.gif  Aš vat tokio facetuoto labai labai norėčiau  g.gif

Aciu...pirmoi foto jis labiau atitinka realybe, spalviskai... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 09 04, 12:17)
wau kaip grazu..labai fainai...o indigo tavo irgi labai superines bigsmile.gif


Ačiū 4u.gif

QUOTE(Fontenay @ 2010 09 04, 14:19)
ojei kaip grazu  wub.gif o tai zinojai kad akutes tokios spalvos bus?


Nežinojau, nes nuotrauka buvo įdėta iš katalogo, o pardavėjo net neklausiau, buvo dzin. Mano meksikietiškas yra dvispalvis, žaliai oranžinis ir violetinis, tai bet kokios akutės būtų tikę. Bet kad vienodos, tai tik geriau smile.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 09 04, 14:26)
Labai grazu... wub.gif


Dėkui 4u.gif

QUOTE(Song @ 2010 09 04, 14:29)
Erszebeth, karaliai visada nerealu, man pats gražiausias karolius turbūt wub.gif

Rodau savo šios dienos barškutį iš kelių karolių, su šiandien gauta dona. Vaiką paštininkė aštuntą ryto pažadino biggrin.gif O dona... Nu ką dona, mąstau dabar, ar noriu jos, ar parduot. Panešiosiu, pasijaukinsiu ir nuspręsiu.


Aš jo ilgai nenorėjau, bet kai niekur nebeliko, prireikė doh.gif

Donna gražiai dera su deimantiniu bigsmile.gif Aš ją turiu ant savo juodosios, subtilus karoliukas smile.gif

QUOTE(nataliuncik @ 2010 09 04, 14:53)
Erszebeth, karaliai nerealus  wub.gif


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 09 04, 14:53)
Song, kai pirkai gi turbūt turėjai kokiu minčių su kuo komponuosi, neskubėk  mirksiukas.gif

Mąsčiau, bet apyrankė, kurioje turėjo būti derinama dona ir juodi deimantai, pamesta.
Atsakyti
QUOTE(hylk @ 2010 09 04, 14:58)
As savo agata irgi parduodu, uz ta pacia kaina kiek pirkau, per tamsus jis man  schmoll.gif rasykit i az, Ikeliu nuotrauka, kokia yra buvusi, gal kiek veliau pafotkinsiu kaip atrodo jis pas mane....tarp kitu "broliu"agatu  biggrin.gif

O tai ko tau netiko...matau pas tau saltibarsciu spalvos yra...grazus gi labai...

Vat jai tai gal kuku... liezuvis.gif
Atsakyti
QUOTE(hylk @ 2010 09 04, 14:58)
As savo agata irgi parduodu, uz ta pacia kaina kiek pirkau, per tamsus jis man 

cia tas paskutinis siuntimas? spalva netiko ane? matai labai sunku is foto nuspet g.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 09 04, 14:44)
Ne pensininkė. Šita.

Aisku tada.
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 09 04, 15:05)
Aisku tada.

Bet kaip ir kiekvienas karoliukas turi realius šansus kada nors patapti pensininku biggrin.gif
O kada skelbia retirinamus karolius? Metų pabaigoj?
Atsakyti
Dar toks klausimas, vat pvz. čia:
Agatas iš ebay
Tai čia iš USA reikia pirkti?

Už kiek jūs maždaug tokius agatus paperkat jei ne paslaptis?
Atsakyti
QUOTE(saule @ 2010 09 04, 15:10)
Dar toks klausimas, vat pvz. čia:
Agatas iš ebay
Tai čia iš USA reikia pirkti?

Už kiek jūs maždaug tokius agatus paperkat jei ne paslaptis?

taip ten USA. Jie siuncia tik i USA.
Faceituoti einama kaina 69 usd, nefaceituoti kaip Hylk po 49 usd.
pas itala saltibarstiniai:
http://shop.ebay.com...1.c0.m270.l1313
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 04 rugsėjo 2010 - 14:19