Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris daniškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (67 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 04, 11:49)
Karaliai su draugais:

wau kaip grazu..labai fainai...o indigo tavo irgi labai superines bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 09 03, 22:12)
gal kuri matet dar pirkt sidabriuka dinamiskasis?Arba kitaip nelietuviskai angle tips?
http://www.trollbead...es-Tip^454.aspx

Sveikos merginos, tikrai dar maciau dinamini, ar ne bus Kauno Akropoli???reiktu pasitikslinti :)Ar tikrai reikia?Galiu suskambint -paklaust biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(hylk @ 2010 09 04, 12:38)
Sveikos merginos, tikrai dar maciau dinamini, ar ne bus Kauno Akropoli???reiktu pasitikslinti :)Ar tikrai reikia?Galiu suskambint -paklaust  biggrin.gif

Atkeliavo mano agatas, aciu Fontenay uz pagalba 4u.gif 4u.gif friends.gif oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(hylk @ 2010 09 04, 12:41)

Atkeliavo mano agatas, aciu Fontenay uz pagalba  4u.gif  4u.gif  friends.gif  oro_buckis.gif


Taigi prašome pasirodyti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 04, 11:03)
Parkeliavo mano karaliai  clap.gif Akutės žalios iš abiejų pusių  wub.gif

ojei kaip grazu wub.gif o tai zinojai kad akutes tokios spalvos bus?
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 04, 11:49)
Karaliai su draugais:

Labai grazu... wub.gif
Atsakyti
Erszebeth, karaliai visada nerealu, man pats gražiausias karolius turbūt wub.gif

Rodau savo šios dienos barškutį iš kelių karolių, su šiandien gauta dona. Vaiką paštininkė aštuntą ryto pažadino biggrin.gif O dona... Nu ką dona, mąstau dabar, ar noriu jos, ar parduot. Panešiosiu, pasijaukinsiu ir nuspręsiu.

user posted image
Atsakyti
Song, o cia prizme-pensininke tokia ryski?
Atsakyti
Niu va, pasirodau,kas liko, ka noreciau parduot, arba keist... mirksiukas.gif ( Uniku nesiulykite tongue.gif ) Visgi apsisprendziau agata perleist jei kam prireiks...ba man spalvine gama niekaip netinka, nes nera ne kvapo saltibarsciu... biggrin.gif Jis bordavai rudas...galima taip pavadint...(Atiduociau brangiau nei pirkau, pigiau nei ebay)...Prazom i AZ jei ka sudomino... mirksiukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 04 rugsėjo 2010 - 13:45
QUOTE(danske @ 2010 09 04, 14:39)
Song, o cia prizme-pensininke tokia ryski?

Ne pensininkė. Šita.
Atsakyti

Jis gyvai dauk tamsesnis...cia foto, kazkaip ryskai, gavosi...
Galeciau aisku parduot per ebay,...daugiau gautusi, bet atskaicius mokescius tai gal panasei... Tai sakau pasiulau pirma jums,...o jei neatsiras norinciu tada ebai aukcijona skelbsiu... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 04 rugsėjo 2010 - 13:54
Erszebeth, karaliai nerealus wub.gif

Song, kai pirkai gi turbūt turėjai kokiu minčių su kuo komponuosi, neskubėk mirksiukas.gif

Susinervinau taip, vakar taip papigiai angeliuką radau, bet gi draugas vis atkalbinėjo, sakė nėra nieko konkretaus dėl siuntimo, neatrašo į laišką... doh.gif O koks max siuntimas būna iš USA ar Kanados?
Atsakyti
Erilukaha, agato spalva superinė wub.gif Aš vat tokio facetuoto labai labai norėčiau g.gif
Atsakyti