Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris daniškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (67 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Tacita @ 2010 09 03, 23:49)
1.kuo blogiau lotuliukas.gif -jei tau blogai,tai nereiskia kad kitos tokios neprotingos doh.gif
2.o manai esi jau nebloga eksperte?Fontenay labai isranki,nebijai neitikti?ji pas mus bet kokio chlamo neperka,tik rinktinius  cool.gif

1.gal blogiau tik piniginei, bet sielai ir dusiai malonu ir miela 4u.gif
2. joooo...iki ekspertes man dar ohoho, bet kazkaip nepagalvojau apie tai, nes didesnis noras buvo padeti blush2.gif ax.gif

QUOTE(Tacita @ 2010 09 04, 00:02)
askela ras-ji dabar ant bangos pioneers.gif


jau apraminai verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo askela: 03 rugsėjo 2010 - 23:26
Aciu merginos uz gerus norus ir patarimus aciuks.gif , jau as pati kaip nors susitvarkysiu su tuo roziniu kvarcu irnesakyk.gif , o dabar einu sapnuoti jo flirt.gif
Jei kur uzmatysit, duokit zinot, pirksiu du antsyk - viena skaidru, kita drumsta, kol nepabrangino dar mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(askela @ 2010 09 04, 00:21)
1.gal blogiau tik piniginei, bet sielai ir dusiai malonu ir miela 4u.gif
2. joooo...iki ekspertes man dar ohoho, bet kazkaip nepagalvojau apie tai, nes didesnis noras buvo padeti blush2.gif  ax.gif
jau apraminai  verysad.gif

1.nu jeigu karoliukai jau tavo sieloj,tai as tyliu lotuliukas.gif -tadu jau blogai,nes joks daiktas kol kas sielos mano dar neuzvalde doh.gif -sieloj mano seima ir artimieji,o ne karoliukai ax.gif
2.troliai zinok yra sportinis interesas kartais-ir noras padeti gali buti suprastas kaip lindimas i sikna- blink.gif -sorry uz issireiskima
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 04, 00:13)
o cia kazin kazkurios musu mergaites gal is forumo sitas troliukas? (radau pas amerikonus )

Blin, jis juos ėda blink.gif Atimkit, štoli blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Visos pusrycius darot... 4u.gif
Atsakyti
Jau pusryciaujam ax.gif ir gerimes kankolais ax.gif
aciu Ewidentai aciuks.gif uz si grazuoli wub.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 04 rugsėjo 2010 - 08:50
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 04, 09:35)
Jau pusryciaujam  ax.gif

Sakai,padarei pusrycius...hebra valgo..o tu tikrini aukcijonus... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 04, 09:35)
Jau pusryciaujam  ax.gif ir gerimes kankolais  ax.gif
aciu Ewidentai  aciuks.gif  uz si grazuoli wub.gif

Ojei... swoon.gif thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

pasižymėjau, ką cituot norėjau, bet vaikai prie PC prilindo ir ba ba. Esminis momentas, kurį norėjau pakomentuot: į tą taškuotą/akmenų apyrankę gal tiktų retirintas pakabukas su rausvu perliuku?

VA TOKS

Pas mane nieko naujo. Kol kas. Laukiu proginių. Ilgai dar laukt.

Jei kas iš kauniečių užsisakinėsit ką nors iš italo, duokit žinot. Ne dėl siuntimo išlaidų pasidalijimo. Apskritai prašyčiau padėt tokiai vištai, kaip aš.

Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 04, 09:35)
aciu Ewidentai  aciuks.gif  uz si grazuoli wub.gif


Koks gražus thumbup.gif
Atsakyti
Fontenay,nugis sveikinu su tokiui grazuoliu labradoritu,eik sau karsta.gif ploja.gif
Atsakyti
Parkeliavo mano karaliai clap.gif Akutės žalios iš abiejų pusių wub.gif

user posted image
Atsakyti
Karaliai su draugais:

user posted image
Atsakyti