Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris daniškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (67 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 03, 22:20)
Gal kuri is italo ebay planuoja ka nors pirkti? Koperuociausi siuntimui  ax.gif

Reik paskaiciuot, o pas ji akmenai pigiau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 03, 22:23)
Reik paskaiciuot, o pas ji akmenai pigiau... g.gif


Pagal mane siek tiek pigiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 03, 22:25)
Pagal mane siek tiek pigiau  ax.gif

nejau...parodyk,jungciaus gal.Nors man rodos ne pigiau jau-naujom kainom pas ji ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 09 03, 22:26)
nejau...parodyk,jungciaus gal.Nors man rodos ne pigiau jau-naujom kainom pas ji ar ne?


Na jei matematika manes neapgauna, auksinis kvarcas pas ji 154. Megoj tarkim 193 be nuolaidos... g.gif
Atsakyti
tai ka ten koperuotis, kad shipingas 1 euras, dar brangiau iseis paskui pasto islaidos issiuntinet i namus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(hylk @ 2010 09 03, 18:28)
Merginukes, parodysiu, ka mano sunus susivere, visai ir man patiko  thumbup.gif Gal kada ir as nugriebsiu panesiot  biggrin.gif

Labai grazu... mirksiukas.gif O tai cia ant fantazijos,,kur be perlo... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 03, 22:33)
tai ka ten koperuotis, kad shipingas 1 euras, dar brangiau iseis paskui pasto islaidos issiuntinet i namus smile.gif



Nu jo, sita fakta tai praziurejau blush2.gif
Atsakyti
erika,pratrink az,gi negaliu atsakyti lotuliukas.gif
Atsakyti
nu Erika populiari, kad pilna AZ mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 03, 17:08)
Nes kaip randu pavyzdziuose ta rozini kvarca, tai jis toks ir sviesesnis ir tamsesnis yra, va cia nesa i toki, kokio noreciau  ax.gif

Ale, kokia foto nereali... doh.gif Noriu Sand.... verysad.gif
O rozinis pas man vienas skaidrus, kitas ruzavesnis...net dabar galvoju, o pas dzaska kuris tai, ar toks kaip mano, ar ruzavesnis...Zinok megoj viena syki maciau labai ruzava...tai jei nepapirktas tai lai paziuri tau kuri...nes as viena toki labai ruzava megoj buvau nuziurejus neperseniausiai... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 03, 16:59)

Zinoko man cia labiau auksinio kvarco noretusi...nemanai... g.gif Nebent cia foto tokia... nes taskuotis toks ne ruzavas, jis toks kreminis, i persika daugiau...ar man cia taip tik atrodo... g.gif
Papildyta:
evileja nenoriu kabinetis...bet taip daznai skaitai, o niekad nieko nepasakai... g.gif ir zinuciu ne vienos neturi... g.gif cia tik siaip skaitineji, ar ka...as labai itari... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 03, 23:07)
Zinoko man cia labiau auksinio kvarco noretusi...nemanai... g.gif  Nebent cia foto tokia... nes taskuotis toks ne ruzavas, jis toks kreminis, i persika daugiau...ar man cia taip tik atrodo... g.gif

nu zinok jis ruzavas daugiau, gal tik cia taip isejo smile.gif
va toks
http://cgi.ebay.com/...e=STRK:MEWAX:IT
Atsakyti