Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris daniškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (67 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(hylk @ 2010 09 03, 18:19)
Fontenay ,lauksiu dabar agato, tikiuosi tiks man i kompanija, kaip jo spalva? As jau ir pamirsau  biggrin.gif  doh.gif apie ji , darbai visai galva susuko
swoon.gif

http://cgi.ebay.com/...e=STRK:MEWNX:IT
primenu mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginukes, parodysiu, ka mano sunus susivere, visai ir man patiko thumbup.gif Gal kada ir as nugriebsiu panesiot biggrin.gif
user posted image
O kaip jums?
Papildyta:
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 03, 18:23)

o kaip naturoj? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(hylk @ 2010 09 03, 18:28)
Merginukes, parodysiu, ka mano sunus susivere, visai ir man patiko  thumbup.gif Gal kada ir as nugriebsiu panesiot  biggrin.gif
O kaip jums?
Papildyta:
o kaip naturoj?  rolleyes.gif

ojei ir sumastyk tu man bigsmile.gif
naturoj tas agatas man toks pats kaip ir visi, grazus, ka as galiu pasakyt, nelabai apie juos nusimanau ax.gif
Atsakyti
Šian vyras stoperiuką nupirko, tipo pilis keliauja, kiek jau turi, kol kas gana...ir žiūrinėjau ką Fontenay įdėjo, tai pasėdėjo su manim, pažiūrėjo ir sako, na gerai, jei nebrangiai, užsakyk lotuliukas.gif

Merginos, kas gali su ebay pagelbėt, užsakyt? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 03, 18:32)
ojei ir sumastyk tu man  bigsmile.gif
naturoj tas agatas man toks pats kaip ir visi, grazus, ka as galiu pasakyt, nelabai apie juos nusimanau  ax.gif

Ziuresim, kazkaip as siandien jo visai nenoriu schmoll.gif , spalva man jo tokia murzina, gal kai pamatysiu- bus kitaip g.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2010 09 03, 18:36)
Šian vyras stoperiuką nupirko, tipo pilis keliauja, kiek jau turi, kol kas gana...ir žiūrinėjau ką Fontenay įdėjo, tai pasėdėjo su manim, pažiūrėjo ir sako, na gerai, jei nebrangiai, užsakyk  lotuliukas.gif

Merginos, kas gali su ebay pagelbėt, užsakyt?  blush2.gif



Galiu pagelbeti jei dar reikia 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(hylk @ 2010 09 03, 18:38)
Ziuresim, kazkaip as siandien jo visai nenoriu  schmoll.gif , spalva man jo tokia murzina, gal kai pamatysiu- bus kitaip  g.gif


Yra tikrai norinciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(hylk @ 2010 09 03, 18:28)
Merginukes, parodysiu, ka mano sunus susivere, visai ir man patiko  thumbup.gif Gal kada ir as nugriebsiu panesiot  biggrin.gif


Kokia faina "fantazija" thumbup.gif Aš nešiočiau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 09 03, 14:29)
O pigiau?
Pvz.
http://www.totallytr...ealoftheDay.htm
Dienos pasiulymas.
Apie 115 lt.  35,4+ 15%=40, 71 x 2,8 ( cia taip mazdaug) = 113,98. Siuntimas gali koki lita kainuoti. Ka ten jis sveria bendroj dezej.
Vakar grazus buvo, matinis, su inkliuzu ir tokiu apgrauztu krasteliu.
Gal nera taip jau pigu labai, bet , pvz.man, kai nera laiko aplekt LT vietinius  taskus, visai padoru

Kainą perskaičiavau pagal 10 proc ir tarpininkių padidintą kursą - tas pats ant to pačio gavosi... Bet tas yra klaikiai brangu. Unika, baisi kaip karas - unikos ant žemės Lietuvos 79 kainavo, 71,1 su nuolaida...

O diamonds toks aplamai po pisdisoką: http://www.diamonds4...33-p-41238.html

QUOTE(borooze @ 2010 09 03, 15:33)
Noa tu klausei kuri pačiulbėjo - pasuk trolišką galvelę suprasi kas smile.gif

Labai keista ir juokinag situacija, erika nenusileido dėl procentų, lauerta dorai nepaaškino kurso skaičiavimo wink.gif dvi moterys abi su principais smile.gif tokioj situacijoj keltu nera wink.gif arba kaltos abi puses wink.gif

Del pirkimo pries 5 metus - tikrai geriau buvo, bet dabar tai yprociu tapo ... nors bet kokiu atveju as ir su 20 proc. antkainiu is tam tikru parduotuviu pigiau nusiperku nei cia LT sad.gif

Įdomu ar pavyks man UK sumedžiot ką gražaus ... ga jums visom pavyks parvilkt trolišką maišą dovanų smile.gif

Man intrigų klausimais galvos nesisuka mastau.gif Manau, kažkas, kas pas ją perka...

Susiprato nesusiprato, bet bėgt paskui žmogų ir rėkaut - kažkaip nei šis, nei tas smile.gif Nemaloniai pasijaučiau, nelabai su tokia tarpininke prasidėt norėčiau smile.gif Atrodo, ticharina doh.gif

Aha, kad per tarpininkes pirkt tapo įpročiu - sutinku. Turiu savo mėgiamas parduotuves, žinau, kas ten yra, kartais tiesiog nusiperki, užuot ieškojęs naujų taškų. Kartais gal ir pigiau būna, bet paprastai tik tada, jei perki aukštos kokybės labai brangų daiktą. Ir tai - pigiau tik lyginant su LT, bet ne su ybėjum smile.gif

QUOTE(hylk @ 2010 09 03, 18:28)
Merginukes, parodysiu, ka mano sunus susivere, visai ir man patiko  thumbup.gif Gal kada ir as nugriebsiu panesiot  biggrin.gif

Nu gal nieko. Tik tas tavo sūnus, pasakyčiau, kokios tai nesveikos veido spalvos blush2.gif Gal kokių žuvų taukų paduok ir grynu oru lai pakvėpuoja, štoli? mastau.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 03 rugsėjo 2010 - 18:18
Noa, as apie gintarus. Unikos per brangu. O gintarai grazus. Ir pigiau, nei pas mus esantys. Tik siandien tas juodastoks vidutinis. O buvo ir grazesniu. Kazkaip atsalau gintarams, o dabar gailiuosi. Buvo grazutis mazutis apvalutis, vakar toks apgrauztu sonu matinis.
Atsakyti
Kikirike,sveikinu tavo graziaja Smiltute su krikstynomis,geriausi linkejimai wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 09 03, 19:26)
Noa, as apie gintarus. Unikos per brangu. O gintarai grazus. Ir pigiau, nei pas mus esantys. Tik siandien tas juodastoks vidutinis. O buvo ir grazesniu. Kazkaip atsalau gintarams, o dabar gailiuosi. Buvo grazutis mazutis apvalutis, vakar toks apgrauztu sonu matinis.

Nerandu ten gintarų unsure.gif Tik kataloginius keturis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 03, 19:57)
Nerandu ten gintarų unsure.gif Tik kataloginius keturis unsure.gif

user posted image
Pvz. Siandien sitas 35,4 $. Rytoj kitas bus . Ziurek Today special offer
Atsakyti