Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris daniškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (67 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 03, 16:59)
Net nezinau, delioju ir taip ir taip, ir man cia kilo ideja maisyt su akmenais taskuotuosius, tai sakau man truksta cia rozinio kvarco, gal durna mintis, kaip jus sakot? g.gif


Jaaaa, rožinis kvarcas tiesiog būtinas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 03, 16:59)
Net nezinau, delioju ir taip ir taip, ir man cia kilo ideja maisyt su akmenais taskuotuosius, tai sakau man truksta cia rozinio kvarco, gal durna mintis, kaip jus sakot? g.gif

Nu nerealu, tikrai butent tokio cia ir reikia thumbup.gif
Bet tikrai turetu buti ruzavas ruzavas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo askela: 03 rugsėjo 2010 - 16:07
Nes kaip randu pavyzdziuose ta rozini kvarca, tai jis toks ir sviesesnis ir tamsesnis yra, va cia nesa i toki, kokio noreciau ax.gif
user posted image
nu bet jau perliuko to kaina doh.gif
http://cgi.ebay.com/...e=STRK:MEWAX:IT
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 03 rugsėjo 2010 - 16:18
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 03, 17:08)
Nes kaip randu pavyzdziuose ta rozini kvarca, tai jis toks ir sviesesnis ir tamsesnis yra, va cia nesa i toki, kokio noreciau  ax.gif

jooo sis tikrai gerulis, jei cia ne foto apsvietimu zaismas g.gif
Atsakyti
Jo Fonteny tikrai reikia tau stipriai ruzavo kvarco esu macius tai jie tokie drumsti buna ax.gif Ir spalva tada ju ryskesne buna 4u.gif
Atsakyti
Na ką, savaitgalis jau čia smile.gif Ryt siaubsim Megą, tikiuosi pasipildyti antrąją kokiu nors grožiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 03, 08:41)
Labas rytas,
gal rytines kavos, kad butu i tema, o tai ziuriu kartais i lankas nusivaziuojam flirt.gif
cia mudvi su Tacita  friends.gif

ui,nu kaip smagu buvo su tavim pasikavinti wub.gif thumbup.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2010 09 03, 09:26)
Taigi jūs su Tacita  bigsmile.gif

mes nerealios grazuoles thumbup.gif

QUOTE(Noa @ 2010 09 03, 09:30)
Vajetus, kokios subtilios moterys - subtilumą nustačiau pagal meniu... Tiksliau, pagal tai, ką jūs ten vartojat prie kavos ir prie sausainiukų. Stiklinaitėm. Nu klausyyykitės... :

gi kad butu geraaa geraaa drinks_cheers.gif thumbup.gif

QUOTE(Fontenay @ 2010 09 03, 10:32)
Kaip ir zadejau, rodausi savo naujienas
Ir pagaliau gavau German clover - dobileli i savo geletaja 

ojei...kaip graazuu

QUOTE(nidalaura @ 2010 09 03, 11:58)
Nu Tacita, nu ka as zinau, atrodai tiesa sakant kaip Kaledu eglute lotuliukas.gif Galetum paziuret i drauge ir tik pora apyrankyciu devet vienu metu  lotuliukas.gif :

nu gi visus grobius noriu rodytis,kaip nesupranti lotuliukas.gif

QUOTE(labamba @ 2010 09 03, 12:38)
labutis,
o jei kada reiks kankolu is uk ar irl,informuokit uzsakysiu be jokiu tarpininkavimu.

thumbup.gif super

QUOTE(Fontenay @ 2010 09 03, 16:13)
kas turi faceituota rozini kvarca? parodykit kaip ziurisi  smile.gif Vienintelis akmuo kurio neturiu, ir man jo dabar sia minute baisiai prisireike  doh.gif jis kazin buna visokiu atspalviu? man reiktu labai labai i ruzava kad nestu  g.gif

turiu,brangioji,parodysiu veliau

QUOTE(hylk @ 2010 09 03, 16:29)
As turiu, bet maniskis atrodo kaip baltas, dar niekur nebuvau macius, kad butu

Hylk,grazi apyranke

QUOTE(askela @ 2010 09 03, 16:50)
Gaila neturiu  verysad.gif , bet maciau ju yra pirkt mirksiukas.gif

tau ka-kukurukuku?Tai aisku kad ir mas maciau ju pirkt,gi neretinti

[quote=Fontenay,2010 09 03, 16:59]
Net nezinau, delioju ir taip ir taip, ir man cia kilo ideja maisyt su akmenais taskuotuosius, tai sakau man truksta cia rozinio kvarco, gal durna mintis, kaip jus sakot? g.gif
sakau kad taskuociai-grozis wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tacita: 03 rugsėjo 2010 - 17:04
QUOTE(mimoza0922 @ 2010 09 03, 18:01)
Na ką, savaitgalis jau čia smile.gif  Ryt siaubsim Megą, tikiuosi pasipildyti antrąją kokiu nors grožiu  ax.gif

O kam laukti rytojaus, galima siandien ax.gif
QUOTE(Tacita @ 2010 09 03, 18:03)
tau ka-kukurukuku?Tai aisku kad ir mas maciau ju pirkt,gi neretinti

doh.gif , lotuliukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo askela: 03 rugsėjo 2010 - 17:15
QUOTE(Laivite @ 2010 09 03, 17:50)
Jo Fonteny tikrai reikia tau stipriai ruzavo kvarco esu macius tai jie tokie drumsti buna  ax.gif Ir spalva tada ju ryskesne buna  4u.gif


Pritariu, tikrai tiktu thumbup.gif, butent ryskus rozinis, o ne nublukes blush2.gif ax.gif , kaip mano biggrin.gif lotuliukas.gif Jeigu uzmatysiu, duosiu zinot, as pro juos nepraeinu, visus apziuriu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(askela @ 2010 09 03, 18:06)
O kam laukti rytojaus, galima siandien ax.gif


O kodel rytoj? Ir man idomu g.gif
Atsakyti
QUOTE(askela @ 2010 09 03, 18:06)
O kam laukti rytojaus, galima siandien ax.gif


Šiandien MB nepasirašo....kantrybę mano išbandyti nori ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 03, 16:59)
Net nezinau, delioju ir taip ir taip, ir man cia kilo ideja maisyt su akmenais taskuotuosius, tai sakau man truksta cia rozinio kvarco, gal durna mintis, kaip jus sakot? g.gif

mmm.... wub.gif ma rodos superine mintys!!!
Sveikos, nu kam tiap erzinti aju baigiu nublusti, ziuriu ziuriu ziuriu ir tik jaicu .skestu jau...seile tysta nuo grozio...bet deja prisizadejau vyrui staptelti su troliukaias verysad.gif tai turiu teseti zodi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo franciska: 03 rugsėjo 2010 - 17:19
[quote=Tacita,2010 09 03, 18:03]

Hylk,grazi apyranke
aciu, aciu blush2.gif .Fontenay ,lauksiu dabar agato, tikiuosi tiks man i kompanija, kaip jo spalva? As jau ir pamirsau biggrin.gif doh.gif apie ji , darbai visai galva susuko
swoon.gif
Atsakyti