Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris daniškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (67 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 03, 15:14)
Vajei koki groziai, vos aparpuolio negavau  karsta.gif

Aina sau... doh.gif Sarvuotis koks wub.gif , o zydra buble... doh.gif ...greiciau reik atsikratyt kudikio berniuko...ba sekanti apyranke bus zydra... doh.gif Nors mintis sove...Kudikis berniukas vikingo laivas, kudikis berniukas, vikingo kamuolys... bigsmile.gif buble zydra... ir t.t Aja jai...baisu pagalvot, o as jau galvojau, kad pasisotinau... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Song @ 2010 09 03, 15:25)
Ta prasme? Susimoki privalomą tarpininkavimo procentą ir dar 10 proc., nes perki karolių? blink.gif

Neee... biggrin.gif Danske parase 15proc..tai as ja pataisiau 10proc... ima uz karolius trolinius...bet man kaip ydomu...kad uz karoliu 10proc...o va uz zieda ne trolini jau 15 paskaiciavo... blink.gif nesuprantu tos logikos, as...ir vel as uzsivedu... frusty.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 03 rugsėjo 2010 - 14:30
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 03, 15:14)
Va pirkau pas sita...kadangi fontanay isvede is kelio, uzrodydama... biggrin.gif  4u.gif  4u.gif
Ir cia viskam buvo 35proc nuolaida, 5 dienas, atsiuntimas nemokamas....Aisku puses jau cia nera...bet orentyras butu toks laimes mazgas gavosi 608lt ( cia su tarpininke...wink.gif  )

nu taip as papirkau zvaigzdes uz 110 usd -298 lt (kai pas mus 585 lt be nuolaidos)
http://cgi.ebay.com/...e=STRK:MEWNX:IT
o auksine gelyte uz 106 usd-287 lt (kai pas mus 535 lt be nuolaidos)
http://cgi.ebay.com/...e=STRK:MEWNX:IT
Tai kur tau neapsimokes , isejo du uz vieno kaina assa.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 03 rugsėjo 2010 - 14:32
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 03, 15:29)
nu taip as papirkau zvaigzdes uz 110 usd -298 lt (kai pas mus 585 lt be nuolaidos)
o auksine gelyte uz 106 usd-287 lt (kai pas mus 535 lt be nuolaidos)
Tai kur tau neapsimokes assa.gif

O gal tau gelytes nereik... mirksiukas.gif as jos nespejau... verysad.gif as tau duociau tris ziedai...arba drozineta gela... blush2.gif Ji zinok kokia mazyyyte...kad tu macius parduotuvej butum,..tai tikrai nebutum pirkus... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 03 rugsėjo 2010 - 14:34
Labas smile.gif

oj fainai smile.gif moteriškas kolektyvas smile.gif

Noa tu klausei kuri pačiulbėjo - pasuk trolišką galvelę suprasi kas smile.gif

Labai keista ir juokinag situacija, erika nenusileido dėl procentų, lauerta dorai nepaaškino kurso skaičiavimo wink.gif dvi moterys abi su principais smile.gif tokioj situacijoj keltu nera wink.gif arba kaltos abi puses wink.gif

Del pirkimo pries 5 metus - tikrai geriau buvo, bet dabar tai yprociu tapo ... nors bet kokiu atveju as ir su 20 proc. antkainiu is tam tikru parduotuviu pigiau nusiperku nei cia LT sad.gif

Įdomu ar pavyks man UK sumedžiot ką gražaus ... ga jums visom pavyks parvilkt trolišką maišą dovanų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 09 03, 15:33)
O gal tau gelytes nereik... mirksiukas.gif as jos nespejau... verysad.gif as tau duociau tris ziedai...arba drozineta gela... blush2.gif Ji zinok kokia mazyyyte...kad tu macius parduotuvej butum,..tai tikrai nebutum pirkus... rolleyes.gif

ir tris ziedus ir drozineta gele turiu savo geletoje apyrankeje liezuvis.gif aciu uz pasiulyma aciuks.gif . bet sios gelytes jau senai norejau, ir pasitaikius pirmai progai griebiau, tai kas kad mazyte, bet grazute uztat wub.gif

tik isduosiu paslapti, stebek tu ta pardaveja, bus dar ne karta akcijos pas ji, as jau du kartus uztaikiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 03 rugsėjo 2010 - 14:44
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 03, 15:43)
ir tris ziedus ir drozineta gele turiu savo geletoje apyrankeje  liezuvis.gif aciu uz pasiulyma  aciuks.gif . bet sios gelytes jau senai norejau, ir pasitaikius pirmai progai griebiau, tai kas kad mazyte, bet grazute uztat  wub.gif

tik isduosiu paslapti, stebek tu ta pardaveja, bus dar ne karta akcijos pas ji, as jau du kartus uztaikiau  mirksiukas.gif

tai kad jis neturi nieko... doh.gif Nu nebent... bigsmile.gif bet zinai, o kaip as papirksiu... doh.gif Sakau kam man ta tarpininke...kad neprasinet ...susimoki ir tvarka...o tai varkse rasida isnaudoju paskui...jauciuosi kaip isnaudotoja...Negrazu, paskui ir pries ja ir pries jos drauge...kai paskutini kart vista pirkau, per jos drauge...tai drauge apsalo, sako uz tokia kaina visa savaite maitinesi butume vistiena... lotuliukas.gif Nu ir kaip tu prasysi paskui... biggrin.gif
Atsakyti
kas turi faceituota rozini kvarca? parodykit kaip ziurisi smile.gif Vienintelis akmuo kurio neturiu, ir man jo dabar sia minute baisiai prisireike doh.gif jis kazin buna visokiu atspalviu? man reiktu labai labai i ruzava kad nestu g.gif
Atsakyti
Laba,

nauja as dar su troliukais, bet ta liga uzkreciama. Jau kiek grozybiu cia pas jus prisiziurau doh.gif Ir to noriu ir ta imciau... Jauciuo vaziuojant i JAV reiks pinigus visus palikti, nes kol kas apyranke dar "tuscia" frusty.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 03, 16:13)
kas turi faceituota rozini kvarca? parodykit kaip ziurisi  smile.gif Vienintelis akmuo kurio neturiu, ir man jo dabar sia minute baisiai prisireike  doh.gif jis kazin buna visokiu atspalviu? man reiktu labai labai i ruzava kad nestu  g.gif


As turiu, bet maniskis atrodo kaip baltas, dar niekur nebuvau macius, kad butu kiek ruzavesnis g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(hylk @ 2010 09 03, 16:29)
As turiu, bet maniskis atrodo kaip baltas, dar niekur nebuvau macius, kad butu kiek ruzavesnis  g.gif

vau kaip grazu wub.gif pagaliau pasirodei clap_1.gif ryt gal gausi dar viena agata 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 03, 16:13)
kas turi faceituota rozini kvarca? parodykit kaip ziurisi  smile.gif Vienintelis akmuo kurio neturiu, ir man jo dabar sia minute baisiai prisireike  doh.gif jis kazin buna visokiu atspalviu? man reiktu labai labai i ruzava kad nestu  g.gif

Gaila neturiu verysad.gif , bet maciau ju yra pirkt mirksiukas.gif
Atsakyti
Net nezinau, delioju ir taip ir taip, ir man cia kilo ideja maisyt su akmenais taskuotuosius, tai sakau man truksta cia rozinio kvarco, gal durna mintis, kaip jus sakot? g.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti