Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris daniškas karoliukas iš "Kelionės aplink pasaulį" jums gražiausias? (67 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Aga man ir iskilo klausimas is kur ji suzinojo matyt paukstukas paciulbejo g.gif
Erika 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 03, 13:03)
Ir šita žinutė kokioj kitoj temoj įdomiai nuskambėtų blush2.gif


Oi mama user posted image
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 03, 12:47)
Baisi čia bėda, gi čia bobos išvien, taigis dar įdomiau smile.gif Man tik įdomu, iš kur ta tarpininkė sužinojo, kad atėjo čia pasikabinėt? Juolab, kad pasikabinėjo kažkaip keistai - kažkokių asmeninių dalykų pabarstė, o į klausimus neatsakinėja. gal klausimas (mano) koks klastingas buvo? hihihi.gif

Mes gi čia apie pirkimus jų kalbam. Ir per ybėjų, ir parduotuvėse, ir per tarpininkes, per visus. taigi viskas čia į temą, kiek kas kainuoja.

O ar apsimoka per tarpininkes pirkt iš Amerikės? Nes taip kaip pažiūri - gal pigiau, bet pridedi procentus, pridedi siuntimus, pridedi tuos jų kursus, ir kas gaunasi? Daug skiriasi nuo paprastos kainos minus 10 proc?

Aisku, kad apsimoka bigsmile.gif Mes jau geri 5 metai praktiskai viska siunciames is JAV, tiek per tarpininkes, tiek per ebay drinks_cheers.gif Sakau, buvo keista skaityti tuos priekaistus. Niekas ten nieko neapgavo, gi visoms skaiciuoja lygiai taip pat, tiesiog pries perkant reiketu zinoti, kad pradine kaina po visko isauga +- 3.8 karto (ziurint ka perki)! Pvz. 100$x3.8=380lt (galutine kaina litais, padarius uzsakyma uz 100$).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agniulyte: 03 rugsėjo 2010 - 12:08
Nežinau, kaip kitoms, bet man nerealiai gaila tų komisinių tarpininkėms. Geriau jau aš savo rizika pati pirksiu biggrin.gif O ko negaliu nusipirkt, tai ir negaliu, ir nereikia, kaip lapei su dar žaliom vynuogėm biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniulyte @ 2010 09 03, 13:06)
Aisku, kad apsimoka bigsmile.gif 

Nu tai parodyk troll tokia jau gera kaina, kad apsimokėtų, ir paskaičiuojam, kiek jie kainuos per tarpininkę ir kiek mes galim gaut pirkdami patys iš ES arba aplamai Lietuvoj su nuolaida.

Mielai pasižiūrėsiu rolleyes.gif

Apie penkis metus man nereikia ir reklamų nereikia, viską žinau gerai, prieš 5 metus ir aš siųsdavausi (tik ne iš tos tarpininkės), bet tada doleris kitoks buvo ir interšopų ES, kurie siunčia tiesiogiai, mažiau...

Ir dabar kartais siunčiuosi, bet nelaikau, kad tai labai pigu schmoll.gif Nebent, tarkim, kažko nerandu, o reikia - bet jau tik ne dėl pigumo schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 03 rugsėjo 2010 - 12:39
QUOTE(Noa @ 2010 09 03, 13:33)
Nu tai parodyk troll tokia jau gera kaina, kad apsimokėtų, ir paskaičiuojam, kiek jie kainuos per tarpininkę ir kiek mes galim gaut pirkdami patys iš ES arba aplamai Lietuvoj su nuolaida.
Mielai pasižiūrėsiu rolleyes.gif

drinks_cheers.gif ir as noreciau pamatyt
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 03, 13:33)
Nu tai parodyk troll tokia jau gera kaina, kad apsimokėtų, ir paskaičiuojam, kiek jie kainuos per tarpininkę ir kiek mes galim gaut pirkdami patys iš ES arba aplamai Lietuvoj su nuolaida.

Mielai pasižiūrėsiu rolleyes.gif

drinks_cheers.gif atrodo žiūri, kaip ir pigiai, bet paskaičiuot visus procentus...tai dar brungiau išeina, geriau čia ką nors sužvejot
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 09 03, 13:36)
drinks_cheers.gif ir as noreciau pamatyt

Paprastai žmonės po tokių paprašymų dingsta, pastebėjau. Darau eksperimentą, kaip čia dabar bus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 09 03, 13:33)
Nu tai parodyk troll tokia jau gera kaina, kad apsimokėtų, ir paskaičiuojam, kiek jie kainuos per tarpininkę ir kiek mes galim gaut pirkdami patys iš ES arba aplamai Lietuvoj su nuolaida.

Mielai pasižiūrėsiu rolleyes.gif

O prie ko cia troliai? g.gif Juos pirkau ir pirksiu tik LT. As kalbejau apie drabuzius, avalyne, aksesuarus ir t.t. smile.gif

P.S. As ne Lauretos kliente, jeigu kuriai taip pasirode. Perku per Kate25.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agniulyte: 03 rugsėjo 2010 - 12:48
QUOTE(Song @ 2010 09 03, 13:28)
O ko negaliu nusipirkt, tai ir negaliu, ir nereikia, kaip lapei su dar žaliom vynuogėm biggrin.gif

Ir aš panašiai mąstau. Ir gyvenu bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Agniulyte @ 2010 09 03, 13:43)
O prie ko cia troliai? g.gif  Juos pirkau ir pirksiu tik LT.

Bet matai, kaip liga stiprėja, pradedi nebepasitenkinti tuo, kas yra LT (čia kaip su rūbais, batais, aksesuarais, kuriuos žmonės siunčiasi iš Amerikės...). Norisi retrintų, kažkokių superduper unikų, visokių limited edition ir t.t. Tada žmonės ir ieško kitur. Ir Amerikėj kartais randa lens.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniulyte @ 2010 09 03, 13:43)
O prie ko cia troliai? g.gif  Juos pirkau ir pirksiu tik LT. As kalbejau apie drabuzius, avalyne, aksesuarus ir t.t. smile.gif

Atsakau į klausimą. Pažiūrėk į viršų. Temos pavadinimą matai? Va, prie to čia troliai. Diskusija apie tarpininkes iškilo dėl apmokėjimo perkant trolius. Mes kalbam apie trolius, aš klausiau apie trolius ir atsakymo laukiu apie trolius.

Apie drabužius, avalynę, aksesuarus ir t.t. kalbama kitose temose, ant jų visų yra pavadinimai, kad visi žinotų, apie ką kalbėti. Nepastebėjai? dirol.gif Ajajai.
Atsakyti
mega_shok.gif
Atsakyti