Įkraunama...
Įkraunama...

Auskariukas nagutyje

QUOTE(Linulee @ 2010 09 03, 00:39)
O i koju nagus nevilioja auskarus "isivert"  laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif


Čia neblogas variantas lotuliukas.gif
Atsakyti
Man irgi negrazu doh.gif kazkoks issidirbinejimas,nei grozio nieko..
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2010 09 02, 16:10)
Šiaip tai tokia pat nesąmonė, kaip blizgutis ant danties biggrin.gif

drinks_cheers.gif ,tikra tiesa.
Atsakyti
Labai, labai baisu. Ideti pavyzdziai kosmariski. Is tiesu tai nesuprantu kaip galima sitaip neturet skonio.
Apskritai nagu daile yra vienas siurpesniu dalyku, o dar auskarai naguose..
Vienu zodziu nera zodziu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Soy @ 2010 09 03, 06:47)
Labai, labai baisu. Ideti pavyzdziai kosmariski. Is tiesu tai nesuprantu kaip galima sitaip neturet skonio.
Apskritai nagu daile yra vienas siurpesniu dalyku, o dar auskarai naguose..
Vienu zodziu nera zodziu biggrin.gif



100% drinks_cheers.gif
grazu tik prancuziskas manikiuras ir vienspalviai naguciai smile.gif
visa kita schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2010 09 02, 16:10)

Šiaip tai tokia pat nesąmonė, kaip blizgutis ant danties biggrin.gif

ir kaip auskarai liežuvyje, antakyje etc.


Baisu.
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2010 09 02, 17:10)
Šiaip tai tokia pat nesąmonė, kaip blizgutis ant danties biggrin.gif



Šiaip ten dažniausia būna ne blizgutis, o mažas deimantukas. bent pas mane buvo iš senovinio žiedo, parvežto iš Afrikos, senojo šlifavimo, iškritęs deimantukas.
jei dantys sutvarkyti, užtaisyti, suplombuoti, jei jie balti, o deimantukas nematomas kai kalbi, bet matomas, kai juokiesi.
Kodėl ne.
Vis gražiau, nei pragręžtas nagas...

tiesa išsiėmiau papuošalą, nes nuskilo dantis kitoje pusėje, pusmetį vaikščiojau jį taisyti, reikėjo jį aptraukt, tai tas deimantas atrodė jau nelabai kaip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šerkšnas: 03 rugsėjo 2010 - 10:13
kazkoks siaubo filmas blink.gif
QUOTE((april) @ 2010 09 03, 10:08)
grazu tik prancuziskas manikiuras ir vienspalviai naguciai  smile.gif
visa kita  schmoll.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Dėkoju už nuomones mirksiukas.gif Kaip sakoma skonio reikalas,vieniem "norma" apkramtyti,pajuodę ar pageltę nagai,o kitiem noris atrodyt puošniai 4u.gif Prancūziškas manikiūras ir vienspalviai nagai jau TAIP atsibodę blink.gif unsure.gif g.gif Auskariukas ne visam gyvenimui-nuaugs ir nusidildins,jei nepatinka galima nebesiverti mirksiukas.gif Kadangi veriamasi dažniausiai į kairę ranką ir į bevardį arba mažylį pirštą tai tikrai netrukdo nei indus plauti,nei valgyt gaminti ir tikrai nereikai sėdėt sudėjus rankų biggrin.gif Tai Lietuvoje dar naujovė(profesionalus nago pradūrimas) todėl daug kam atrodo kraupu,netgi šokyruoja unsure.gif hihihi.gif tačiau taip pat reaguodavo prieš keletą metų į pradurtą bambą ar antakį,kas dabar jau retą kurį benustebins mirksiukas.gif
Laukiu daugiau nuomonių,gal vistik atsiras mano bendraminčių drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NimfeO: 03 rugsėjo 2010 - 11:50
QUOTE(NimfeO @ 2010 09 03, 12:48)
vieniem "norma" apkramtyti,pajuodę ar pageltę nagai,o kitiem noris atrodyt puošniai 

ir kitų variantų nebėėėr unsure.gif
Atsakyti
Visiška beskonybė cool.gif
Pusseserė turi dabar nage auskarą, galimybė buvo iš visų pusių apžiūrėt biggrin.gif Man tai vienareikšmiškai nesusipratimas, dar ji atostogavo, tai nieko, bet kai maximos kasininkės nusprendžia "pasipuošt" ir negana to, kad visą botanikos sodą išsipaišo ant priaugintų nagų, tai dar ir auskarų prisiveria doh.gif
Parodykit man kame čia puošnumas, apšvieskit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(NimfeO @ 2010 09 03, 12:48)
Dėkoju už nuomones  mirksiukas.gif  Kaip sakoma skonio reikalas,vieniem "norma" apkramtyti,pajuodę ar pageltę nagai,o kitiem noris atrodyt puošniai  4u.gif  Prancūziškas manikiūras ir vienspalviai nagai jau TAIP atsibodę  blink.gif  unsure.gif  g.gif Auskariukas ne visam gyvenimui-nuaugs ir nusidildins,jei nepatinka galima nebesiverti  mirksiukas.gif Kadangi veriamasi dažniausiai į kairę ranką ir į bevardį arba mažylį pirštą tai tikrai netrukdo nei indus plauti,nei valgyt gaminti ir tikrai nereikai sėdėt sudėjus rankų  biggrin.gif Tai Lietuvoje dar naujovė(profesionalus nago pradūrimas) todėl daug kam atrodo kraupu,netgi šokyruoja  unsure.gif  hihihi.gif tačiau taip pat reaguodavo prieš keletą metų į pradurtą bambą ar antakį,kas dabar jau retą kurį benustebins  mirksiukas.gif
Laukiu daugiau nuomonių,gal vistik atsiras mano bendraminčių  drinks_cheers.gif  thumbup.gif



mano nuomone atrodyti 'puosniai' kasdien - yra beskonybe mirksiukas.gif
proginis manikiuras, saikinga daile - viskas gerai smile.gif
Atsakyti