Įkraunama...
Įkraunama...

gyd. Abraitis

Iššifruokite man AFS g.gif
Ačiū
Atsakyti
Antifosfolipidinis sindromas. Dar kitaip - lipnaus kraujo sindromas. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egloshke: 12 gegužės 2011 - 15:41
sveikos,

na va, ir antrą dukrą gimdžiau prie šio daktaro thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif isšikviečiau jau naktį, nors jau gulėjau kelios dienos KMUK ax.gif
po gimdymo viską išsamiai aptarėme... daktaras padėkojo už pasitikėjimą...


birželį man atrodo , kad tikrai dar dirba...
kiek pamenu, jis dažniausiai atsotogauja liepą...
Papildyta:
tiesa, daktaras į mane pasistebėjo iš kur visos gauna jo tel nr ar le pašto adresą ax.gif blush2.gif sakė, jam geriau skambinti, nei kad rašyti el laiškus, kaip kad aš mėgau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mamasa22 @ 2009 07 03, 13:31)
Pas Abraiti tariausi del CZ(pinigeliu tikrai nepagailejom),siaip kaip zmogus tikrai paliko nebloga ispudi,operacija taippat praejo be didesniu nesklandumu,bet galiu pasakyt kad antra karta sio gydytojo tikrai nesirinkciau.po operacijos kazkaip tikejausi kad dazniau pasirodys o maciau gal du ar tris kartus,nekalbant apie tai kad susiuvo ne tais siulais(na siuvo ne jis o gal kazkokia praktikante nezinau)bet juk buvo salia ir stebejo,pamate po visko tada teko siuti is naujo(netekau daug kraujo,o isleidziant is ligonines dar ir siulus liepe patiems namie susitvarkyt blink.gif

va, man irgi Abraitis dare Cezari. Pinigu nedaviau, nesitariau, pagulde i ligonine iki gimdymo, pataikiau pas ji i palata, kadangi artejo kovo sventes jis siule daryti pjuvi anksciau, nes anot jo per sventes rimto daktaro nerasi klinikose jei kas nutiktu...panasiai ir yra turbut... zodziu dar echoskopija padare prie burio studentu, nors kortoje rasiau, kad jokiu vizitaciju nenoriu studentu ir t.t. , nieko nesupratau ka ten mate, nes angliskai kalbejo, lyg virkstele apsisukus kiek sugebejau suprasti. Padare pjuvi, siuvo ne jis, o rezidente turbut, bet laimei viskas gerai labai pavyko. Pamenu kazkoki anegdota pasakojo jis visiem per operacija, bet kad jis man nepatiktu nezinau, gal siaip nejaukiai buvo, kad kalba beleka operacineje , toks vaizdas nerupi ka daro. Po operacijos as jo ir nesitikejau, nes pinigu nedaviau. Intensyvioj terapijoj visom atnese vaikucius pamaitinti, man neatnese, nes irgi niekam nieko nedaviau, o skyriuje irgi viskas pakenciamai, irgi niekam nieko nedaviau. Po savaiteles isvaziavom namo.
Atsakyti
pirma vaikeli gimdziau pas abraiti, gimdimas buvo komplikuotas tai labai dziaugiuosi kad viskas baigesi gerai, ir manau tikrai butu buve kitaip jei buiau gimdzius pas ta diena budincia gyd. nepamenu net pavardes tik kokiu max 26 metu... dar paparsiau drauges kad uzmestu aki internete atsiliepimus tai ne nerado jokio komentaro, matyt naujai iskepta smile.gif o abraitis sukele visa klinika su aparaturom suvare ir gimdymas buvo sekmingas. po gimdymo lanke kaip ir priklauso viena du kart i diena, jei viskas ok tai ko tam gyd slampinet? tam kad jaustumeis ypatinga??? lotuliukas.gif mokejau nemazai, vyras ten euforijoje permokejo biggrin.gif
dabar laukiuosi antro ir gimdyt planuoju pas ji.
beja po gimdymo reikejo klinikose priejimo prie kaikuriu gyd "greitai" wink.gif ir vieno tyrimo pablatum biggrin.gif tai jis padejo viska padaryti thumbup.gif paskambinau tiesiog ir pasakiau kad gimdziau pas ji, kad noreciau pagalbos ir padejo net savo atostogu metu tongue.gif patinka man tokie zmones kurie nera "reiksmingi" ir su kuriais galima kalbeti tiesiai sviesiai... thumbup.gif
tikiuosi antras gimdymas eis super biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(PaulaL @ 2011 09 10, 12:18)
Labutis,
Norejau paklausti su kokia akuse abraiis dirba? Ar likote patenkintos? Aciu uz atsakyma 4u.gif

su jokia...ta prasme per gimdymą tai būna su ta, kuri tą dieną ir budi. akušerės aš nesureikšminau gimdymo metu, prie manęs pasikeitė jos dvi. Viena labai švelni buvo, o kai gimdymas prasidėjo, buvo labai kita - dalykiška, tokia, kokios tuo metu ir reikėjo. Mano gimdymas buvo ilgas, komplikuotas, gydytoju likau patenkinta, rinkčiausi ir dar jį smile.gif
Atsakyti
Kas pas ji gimdete...koks jo poziuris i epidura?smile.gif
Jis toks naturalistas, zinau,kad cezarius tik jau kritiniais atvejais daro...o siaip gimdyt visom paciom liepia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PaulaL: 11 rugsėjo 2011 - 11:33
Nea, kai kuriom per burną ištraukia biggrin.gif gal aštriai aš čia, bet argi turėtu daktaras siūlyt cezarį visoms iš eilės doh.gif
Atsakyti
PauLaL, nebijokite.... viskas išsispręs savaime.... aš va prieš pirmą gimdymą buvau netgi susitarus su anesteziologe... bet daktaras truputį tarsi pyktelėjo, kad nepasitariau su juom.... bet neprisireikė man to epidūros, nes į gimdyklą atėjau su 5 cm atsidarymu ir tik tada pirmą kartą daktarui užsiminiau apie epidūrą- jis ir pasakė,,dabar arba jau vėliau nebus galima", kadangi nejaučiau dar jokio skausmo, tai ir apsiėjau be epidūro, nes didžiuosius skausmus jaučiau tik gerą valandą... dar siūlė ,,linksminamųjų dujų" (jos taip ir vadinasi), bet atsisakiau... tap kad viskas išsipręs savaime ir vietoj... matysit, nuo kokio atsidarymo kokie bus skausmai... ir jei ką, manau klinikos greitai suorganizuos epdūrą (ne tiap kaip pas mus mieste, jau kelios dienos prieš gimdymą, reikia būti konkrečiai susitarus dėl epidūro)... taigi, linkiu jums kuo mažiau baimių, kuo ramesnio laukimo ir skausmai tikrai bus ištveriami žinant malonų rezultatą smile.gif smile.gif
Atsakyti
Noriu ir aš pareikšti svao nuomonę dėl gydytojo Abraičio:)
Aš esu įtikėjus į jį, kadangi tik jo dėka man buvo nustatyta nesivystančių nėštumų priežastys. Tik jis paskyrė gydymą. Todėl dabar po ilgo laukimo laukiu svao stebuklo ir planuoju gimdyti tik pas jį. Tikiuos, kad viskas bus gerai. O svarbiausia, kad juo pasitikiu ir jaučiuosi rami, nes visada priima, išklauso ir pataria.
Atsakyti
QUOTE(PaulaL @ 2011 09 11, 12:32)
Kas pas ji gimdete...koks jo poziuris i epidura?smile.gif
Jis toks naturalistas, zinau,kad cezarius tik jau kritiniais atvejais daro...o siaip gimdyt visom paciom liepia biggrin.gif

na jooo, jis jau toks uz naturaluma biggrin.gif
bet as jam si syki nepasidaviau ir pasakiua, kad tik su epiduru gimdysiu, atkalbinejo jis mane, poto ir vyras jam pritare, bet pasakiau uzteks is manes to naturalumo, jau du sykius naturaliai atvariau, noriu ismegint epidura ax.gif poto dar anesteziologe atkalbinejo, bet ir jai nepasiseke, o va jau po gimdymo gyd. A. mane pagyre, kad nepasidaviau ju ikalbinejimams, nes turejau biski sunkumu, greiciauisiai be epiduro buciau isvargus ir galejau neisgimdyt, o gal ir gimda butu neatsidarius per 18val., o tada jau peilis, bet svarbiausia kad viskas gerai wink.gif
jei reiktu dar gimdyt, vel varyciau pas ji thumbup.gif
Atsakyti
as irgi pries 2 savaites pas ji gimdziau antra karta...na saunuolis jis man, ir gydytojas ir pasnekovas - super...sakyciau net gaila, kad ko gero su tokiu zmogum nebeteks gyvenime susitikt... tongue.gif man per gimdyma jau bestumiant jegu pritruko, nes paskutines savaites nei naktim, nei dienom nebemiegodavau...Bet gydytojas tikrai sugebjo psichologiskai sukaupt visas mano jegas...aciu jam, kad nepasidaviau panikai....o ir po gimdymo, visas tris dienas ateidavo pas mus... thumbup.gif
Atsakyti