Įkraunama...
Įkraunama...

Autistukai-14

Aš tai niekaip nesuprantu, jei jau vaiką guldo į ligoninę, tai kodėl jie negali tos EEG padaryti, kai vaikas natūraliai užmiega vakare g.gif
Na, aš irgi planuoju vėliau šiandien migdyti ir anksti ryt kelti rolleyes.gif Tik bijau, kad ryt teks piktą širšuolą vežtis į ligoninę doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice @ 2010 10 10, 11:29)
Aš tai niekaip nesuprantu, jei jau vaiką guldo į ligoninę, tai kodėl jie negali tos EEG padaryti, kai vaikas natūraliai užmiega vakare  g.gif
Na, aš irgi planuoju vėliau šiandien migdyti ir anksti ryt kelti  rolleyes.gif Tik bijau, kad ryt teks piktą širšuolą vežtis į ligoninę  doh.gif

Todėl, kad naktim EEG nedirba, kaip ir visa kita ligoninėj, kas nepriskiriama ekstrinei pagalbai
Atsakyti
QUOTE(Ice @ 2010 10 10, 11:29)
Aš tai niekaip nesuprantu, jei jau vaiką guldo į ligoninę, tai kodėl jie negali tos EEG padaryti, kai vaikas natūraliai užmiega vakare  g.gif



Vakare niekas nedirba.

Maniskiui padare jauciau tik todel (tyrimu darbuotojas pasiliko laukti tiek, kol vaikas neuzmigo, veiksmas vyko po 21-22 val.), kad atsikabinti nuo manes (pirma karta dare miego, bet pavyko tik dienos EEG padaryti, antra karta nepavyko, tai va trecia karta lauke "do pobednogo"), nes buvau ju vadovams rasta pateikiusi del detalesnio vaiko istyrimo. Tai va neurologiskai jie ten padare beveik viska. O per kitus galus nebe.
Siaip tai Santariskiu neurologine skyriaus vedeja labai faina, tai si bei ta papildomai padare.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sviesioji: 10 spalio 2010 - 11:01
Ice, o jums nesakė, kad vaiką reik guldyti vakare kuo vėliau, o iš ryto kuo anksčiau pakelti? Ir tai daroma tam, kad, jei taip galima išsireišti - išprovokuoti epi sujaudinimą, jei jis yra. Nes jei priepuoliai reti, o norima diagnozuoti, reik juos iššaukti. Taip pat gali iššaukti ryški šviesa, garsas ir t.t. Po miegučio kels vaikutį specialia šviesa, tad nesutrik.
Taip, gausit tabletę, EEG narkozės nereikia, jums darys miego EEG, kai fiksuos visas miego fazes, o narkozė iškart atjungia. Jei darysit magnetą ar tomogramą, greičiausiai gausit narkozę. Mums darė tomogramą, reiktų magnetą pasidaryt. Ir šiaip padarė nemažai tuomet tyrimu: echoskopavo, kardiogramą, kai kuriuos medžiagų apykaitos tyrimus darė.
Tad išspausk maksimimą. Susakyk savo, artimųjų bėdas, jei turite, kad patikrintų ar nėra Jonukui. Sėkmės.
Atsakyti
Cia va irgi gan placiai
http://www.borageboo...treatments.html

Pyroluria - Cinko, B6, mangano, magnio, GLA. Vitaminas C, selenas, antioksidantų. vitaminas B3, B5, biotino, boro, glicinas. Serotonino paramą. Inozitolio ir / arba cholino. Venkite: toksinai.
Histapenia - (smegenų overmethylation, mažas folio rūgšties) - B3, NAD, cinko, C, B6, folio rūgšties, B12, B5, B komplekso. Magnio, mangano, seleno, galbūt molibdeno. Omega-3, E, antioksidantų. GABA, cholino, valerijonas, galiausiai, NAC. Venkite: Vario, metioninas, tas pats, fenilalaninas, TMG, Staklės, 5HTP.
Histadelia - ((smegenų undermethylation, aukštos folio rūgšties) - C, tas pats, metioninas, TMG, glutationo, galbūt metil-B12. Kalcis, B6, magnio, cinko, niacinamide, omega-3., Vitaminas E,, seleno, kitų antioksidantų, inozitolio, serotonino paramą, kava. IŠVENGTI, folio rūgštis, mangano, DMAE.
Atsakyti
QUOTE(k** @ 2010 10 04, 11:30)
Tiesa, maniau, kad pradingo  F , bet matau, kad ne, ji sveika ir gyva smile.gif

Čia ne mano reikalas ir ne man patarinėti, bet kaip dabar pati suprantu, tai aš pati turėjau patirtį gyvenant su vyru turinčiu AS požymių. Jūs kažkaip optimistiškai žiūrite į ateitį, norite turėti kartu vaikų. Aš su savo buvusiu žmogumi daugiau niekada to dalyko nedaryčiau. Pirmiausia, gyvenat su juo dingo mano dvasinė ramybė, o kai gimė vaikas man daug "sunkesnis kūdikis " buvo būtent tas tėtis. Pagalbos jokios, atsakomybės jokios, jei jau susitari ką, tai niekada nesi tikras kad jis atsiras, o ta jo nuotaikų kaita gali privesti iki išprotėjimo (aš žinoma ankščiau supratau, kad turiu bėgti smile.gif ) Nesu pikta ant jo, nebuvau niekada susidūrusi su autizmu, nieko ir nežinojau. Vaiką lankyti jį skatinu, atvažiuoja, bet gaila, kad nemoka su juo elgtis. na, bet gal išmoks kada smile.gif
Dabar turiu ir sūnelį su tokiais polinkiais. Mes visos mamos, norim, kad mūsų vaikams būtų gerai, bet aš jau dabar galvoju, kad geriau būtų, kad mano mažius savų vaikų neturėtų. Gal aš ir klystu, bet tokia mano nuomonė.

F, liksit viena su savo bėdomis, o kaip matau, jos tikrai nemažos, negi Jūs tokia stipri?


Mano vyras turi AS, aš turiu AS požymių. Šiaip žiūriu optimistiškai, būna, kada pasižiūriu ir pesimistiškai, kartais pykstu ant jo, kad nemoka bendrauti, kad nepasitiki savimi ir kad prisigalvoja problemų, ir kad jam reikia psichoterapeuto pagalbos, jog galėtų suprasti dalykus, kurie man aiškūs. Ar dėl to verta žiūrėt pesimistiškai, dėl šitokių dalykų? Kokia alternatyva? Gyvent vienai arba susirast NT, o jie taip pat turi savo problemų (logikos stoka, išradingumo stoka, kažkokių nereikšmingų socialinių dalykų sureikšminimas). Man labiausiai nepatinka, kad mano vyras susigalvoja kažką arba pasielgia kažkaip, dėl ko jam pačiam būna blogai, o kadangi aš jį myliu, tai būna ir man blogai. Aš pykstu ant jo ir sakau, kad jis nesupranta priežasties ir pasekmės ryšio. Bet ar taip kiti nedaro? Aš visai neišmanau apie tai.
Lietuvoje NT dar blogiau už AS. Kolektyve jie pasiskirsto pagal kažkokius statusus, ir vieno statuso žmogui negalima taip paprastai prieiti ir nuoširdžiai bendrauti su kitais, kurie atseit turi aukštesnį statusą. Kad galėtų tą daryti, jis prieš tai turi kažkokiu būdu įrodyti savo vertę ir užsitarnauti pagarbą. NT gyvenimas atrodo man lyg amžina kova. Ir jie gali daryti tik labai ribotą skaičių įvairių dalykų, o jei nesilaikys to, tai gaus apibūdinimą "keistas", ir tada kiti žiūrės į jį su nepasitikėjimu. Tikrai džiaugiuosi, kad nepasirinkau bendram gyvenimui žmogaus su tokiom problemom.
Atsakyti
Pou, dėkui už info 4u.gif
Kažkaip nepabrėžė, kad reikia vėlai gulti ir anksčiau keltis g.gif . Tik paminėjo, kad galite anksčiau atsikelti. Svarbiausiai - kad jis užmigtų.
Na, kadangi šiandien rodys "Triumfo arką", o ji Jonukui bent praeitą sezoną labai patiko, tad šiandien leisime sau pavakaroti ax.gif

Ir dar noriu pasidžiaugti, kad atradome Lego kaladėlių dėliojimo džiaugsmą wub.gif (su mamos ar tėvelio pagalba), ypač kai iš jų gimsta mašinytės lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(cezi @ 2010 10 10, 10:52)
Todėl, kad naktim EEG nedirba, kaip ir visa kita ligoninėj, kas nepriskiriama ekstrinei pagalbai


QUOTE(Sviesioji @ 2010 10 10, 10:54)
Vakare niekas nedirba.


Na taip taip, bet...nu...juk čia toks tyrimas, gaila, kad.
Atsakyti
Ar skiepai gali sukelti autizmą
http://www.londonozi...com/a-news-9284
Daugelio tyrimų rezultatai nurodo difterito, pasiutligės ir kokliušo skiepą (DTP) antrąjį autizmo sukėlėją po MMR.


Муньос и соавт. (1981) (7) в серии лабораторных экспериментов на мышах изучили биологическую активность кристаллического пертуссигена — токсина, выделяемого Bordetella pertussis, причинным агентом коклюша и активного ингредиента коклюшной вакцины всех типов, как цельноклеточных, так и бесклеточных. Они установили, что мельчайшие количества пертуссигена вызывали гиперчувствительность к гистамину (определяемую в течение 84 дней после введения), лейкоцитоз, выработку инсулина, увеличенную выработку иммуноглобулинов E и Gi-антител к куриному альбумину, склонность к анафилактическому шоку и повышенную сосудистую проницаемость поперечно-полосатых мышц.
http://www.homeoint....ases/shaken.htm

http://www.pylimas.l...es,id.58,sid.85
IgG antikūnų kokliušo sukėlėjui nustatymas
http://www.2kkl.lt/i..._id=310&lang=lt
Kokliušo antikūnų IgG (Bordetella pertussis IgG) nustatymas imunofermentiniu metodu
_______________________________________

Схемы назначения БАД NSP при иммунодефицитных состояниях, аллергиях, вирусных заболеваниях и болезнях органов дыхания
http://badnsp.com.ua...deficitnyx.html
Atsakyti
Гистидинемия
http://neurodoctor.r...tidinemiya.html

В основе болезни лежит отсутствие фермента, участвующего в биохимических превращениях гистидина, что приводит к повышению его содержания в крови и дисбалансу аминокислотного обмена.

В случае полного отсутствия фермента клинические симптомы появляются в первые 3-4 мес. жизни в виде судорог, задержки двигательного и психического развития. У больных преобладает отрицательный эмоциональный комплекс: они вялы, плаксивы, не тянутся к игрушкам. Постепенно состояние ухудшается, нарастает отек мозга, приводящий к смертельному исходу.
Если активность фермента снижена, то симптомы заболевания развиваются медленно. Отставание в психическом развитии наблюдается только у части больных. Характерно нарушение речи с преобладанием моторной алалии. Отмечается также снижение слуха, с чем отчасти может быть связана задержка умственного развития.

Диагноз подтверждается при биохимическом исследовании крови и мочи. С целью лечения назначают диеты с ограничением продуктов (прежде всего животного происхождения), содержащих гистидин. В питании преобладают фруктовые соки, пюре, безбелковый хлеб.
Papildyta:
При аутизме было выявлено снижение уровня эндорфинов (бета-эндорфина)
http://chizhevski.ru...aspekti-autisma

Endorfinai (AudioStrobe)
http://www.mintiesma...hp?productID=29

http://audioslovo.co...yendorfiny.html
Atsakyti
QUOTE(Ice @ 2010 10 10, 11:29)
Na, aš irgi planuoju vėliau šiandien migdyti ir anksti ryt kelti  rolleyes.gif Tik bijau, kad ryt teks piktą širšuolą vežtis į ligoninę  doh.gif

Sėkmės jums šiandien EEG tyrimuose. 4u.gif
Atsakyti
ICE[FONT=Courier][COLOR=blue] KAIP SEKESI SIANDIEN, AR KA RADO?
Atsakyti
Labas, ryt israso is ligonines. EEG be pakitimu. Lyg ir dziugu. Bet...pasitraukuliavimai vis tiek yra. Tipo sako gal tai stereotipiniai judesiai. Nu nezinau...Daktarai praso daugiau tokiu momentu pafilmuoti. Siaubas kaip J pradejo daktaru bijoti. Neprisileidzia visai.
Atsakyti