Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursas "Pašalinam tai, kas nereikalinga"

QUOTE(baltė @ 2010 09 13, 11:14)
Na, pabandziau ir aš paraišką užpildyt, tai nesuprantu, kur dingsta ryškumas, na, išplaukia spalvos ir formos... Gėda tokią nuotrauką publikuot. Nors prieš tai  kompe ir nieko visai atrodo... Ir temą atitinka... Ir ne muiline regis fotkinta...  g.gif
Ką daryyyyt? biggrin.gif


parodyk, nuspręsim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 09 13, 11:05)
kažką raudoną, su kuo ir įsitepliojo, manau  rolleyes.gif
o man pasirodė, kad ten berniukas  blush2.gif
o kam jis, įsiteikimui? na kiekvienam savo, aišku, man tai nepatinka kai taip kiša  schmoll.gif

*Ir aš matau, kad kažką raudono rankytėj turi, o ar išsiterliojo ar mama išterliojo, tai jau nežinau biggrin.gif
*man ir berniukas biggrin.gif
*o kodėl įsiteikimui, balsuoja juk tauta, ne rėmėjas.

balte, per kur mažini?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ona777: 13 rugsėjo 2010 - 10:18
QUOTE(ona777 @ 2010 09 13, 11:16)
*o kodėl įsiteikimui, balsuoja juk tauta, ne rėmėjas.


rėmėjas už tokius fintus kartais papildomai apdovanoja
user posted image
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2010 09 13, 11:14)
Na, pabandziau ir aš paraišką užpildyt, tai nesuprantu, kur dingsta ryškumas, na, išplaukia spalvos ir formos... Gėda tokią nuotrauką publikuot. Nors prieš tai  kompe ir nieko visai atrodo... Ir temą atitinka... Ir ne muiline regis fotkinta...  g.gif
Ką daryyyyt? biggrin.gif


Tu dėk dėk, mes ištaršysim, sukritikuosi foto kokybę bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2010 09 13, 11:14)
Na, pabandziau ir aš paraišką užpildyt, tai nesuprantu, kur dingsta ryškumas, na, išplaukia spalvos ir formos... Gėda tokią nuotrauką publikuot. Nors prieš tai  kompe ir nieko visai atrodo... Ir temą atitinka... Ir ne muiline regis fotkinta...  g.gif
Ką daryyyyt? biggrin.gif

dek dek, pakritikuosim - nuspresim cool.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 09 13, 11:05)
kodėl tu kiekvienam poste tas žuvis dedi, čia nauja mada ar ką  g.gif  blush2.gif

Žinai yra tokia kažkokia tema "mano sielos būsenos iliustracija". Tai va mano žuvytė reiškia tą patį.
Šiaip dar žuvis yra vienas iš pirmųjų krikščionių simbolių, tai čia dar kaip ir tapatybės liudijimas user posted image

Na gerai gerai...Su simbolika taip iš tiesų yra, bet tikresnė priežastis pirmoji. Nagi visiems gerai - ir man įsivardijimas, savotiška psichoterapija ir kiti mato su kokios būklės žmogum bedrauja user posted image

QUOTE(baltė @ 2010 09 13, 11:14)
Na, pabandziau ir aš paraišką užpildyt, tai nesuprantu, kur dingsta ryškumas

1. gal mažinį raišką išsaugodama foto? Na kad tilptų į nurodytus KB. Šiaip pakanka į nurodytus pikselius žiūrėt jokios raiškos nemažinant, nes kai tuos KB imi mažint iki neįmanomo, tai vaizdas suprastėja iki tiek pat taip pat.

2. Na arba su kokia programa mažinant foto irgi "pametama" dalis raiškos...

3. Gal dėjai didesnę nei nurodyta, tai kai pačiame konkurse foto pamažina, raiška taip pat suprastėja, todėl reikia taikyt dėt iki tokių išmatavimų kokie nurodyti.

Na daugiau variantų lyg ir neateina į galvą šiai minutei.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 13 rugsėjo 2010 - 11:10
QUOTE(Cukraus pudra @ 2010 09 13, 11:18)

rėmėjas už tokius fintus kartais papildomai apdovanoja
user posted image

žuvimis? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 09 13, 12:05)
o kam jis, įsiteikimui? na kiekvienam savo, aišku, man tai nepatinka kai taip kiša  schmoll.gif

as nesakau ji det,bet minti tokia turet,nebutinai ji statyt,kaip isiteikima,va pvz valgo pica,tai visai pagalvociau, valgo nesveika maista..na nors borzomi uzgersiu...ir nebutina jo rodyt. mirksiukas.gif

smile.gif+2010 09 13, 13:07-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 09 13, 13:07)
ir kiti mato su kokios būklės žmogum bedrauja user posted image


tik pastebejo kaip ta zuvyte dantys parodo.... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Euguteee @ 2010 09 13, 12:19)

tik pastebejo kaip ta zuvyte dantys parodo.... lotuliukas.gif

tai ir parodo, kaip zmogus bendraus cool.gif
Zodziu geriau nesipykti biggrin.gif
Matau nauju foto jau wink.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 09 13, 11:07-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 09 13, 11:07)
Žinai yra tokia kažkokia tema "mano sielos būsenos iliustracija". Tai va mano žuvytė reiškia tą patį.


Aišku biggrin.gif

o dėl mažinimo, tai aš mažinau su office picture manager, bet irgi kokybė suprastėja blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Euguteee @ 2010 09 13, 12:19)
as nesakau ji det,bet minti tokia turet,nebutinai ji statyt,kaip isiteikima,va pvz valgo pica,tai visai pagalvociau, valgo nesveika maista..na nors borzomi uzgersiu...ir nebutina jo rodyt. mirksiukas.gif


aš irgi pagalvojau, kad bent jau duoti mineralinio vaikui prie tos picos doh.gif
o ir foto tos mintis man kitokia.
pirma pavalgau, paskui atsikratau doh.gif
o dar kažkas g.gif aaaa...
kaži foto konkursui fotkinta? nes man atrodo,kad tokių keistų pas mane nėra šeimyniniam albume g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2010 09 13, 12:23)

o gal ten "nesveiko" mintis yra ne į picą, o į cocacolą pvz. g.gif , na man tai ji daugiau minčių apie nesveikumą, nei tas tiesiog karšto sumuštinio principu pagamintas blynas. Kažkaip tikrai taip itin artimai negretinu kokių traškučių, kokakolos ir picos...
Atsakyti