Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursas "Pašalinam tai, kas nereikalinga"

Žinai, Maršua, aš vakar dar pagalvojau...mažu čia dėl parketo mastau.gif , tik aš tamsuolė žmonių kalbos nebesuprantu. " user posted image
Atsakyti
smile.gif+2010 09 13, 08:10-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 09 13, 08:10)
Žinai, Maršua, aš vakar dar pagalvojau...mažu čia dėl parketo  mastau.gif , tik aš tamsuolė žmonių kalbos nebesuprantu. " user posted image

bet tada raudoni žandai prie ko? nes rašo; vaikas parke, padirbėjęs, kad net žandai raudoni biggrin.gif nes jei apie parketą ir raudonus žandus, tai jau visai lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O man atrodo, kad visai neblogas čia konkursas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NeteBrunete @ 2010 09 13, 08:51)
O man atrodo, kad visai neblogas čia konkursas  4u.gif


kaip naujokė neprastai gaudotės smile.gif
Atsakyti
Padariau klaida blush2.gif ne parke , vaikas sedi pavargusi mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,na jau prisijuokiau is pacio ryto... lotuliukas.gif ,saunuoles,o kad zandai priteplioti,as irgi galvoju,kazkaip netikroviskai g.gif ,nors gal....

Del balerinos,tai labai grazios spalvos foto,bet kad kiek pamato foto atkreipia demesi i pirstus,nu nelabai grazus,pedos noretusi subtilesnes,mazesnes.

Foto del vaikystes be... tai per niuri,vistiek vaikas,spalvu truksta,nzn neigiama foto visai,ypac tokiam konkursui.Manau,kad konkursas labiau ne apie pasalinima socialiniu problemu,kiek daugiau apie borzomi reklama,nuovargi,itampa,pavargusios kojos,atsisesiu,pailsesiu isgersiu borzomi na ir t.t....cia mano nuomone.Gal as ir klystu,kiekvienas savaip interpretuoja.

Tas zuikis irgi visai netinka tada,jeigu sedetu kokia mamka ant kedutes ar vaikas uzvertes kojytes ir ziuretu i tuos skalbinius ir mintis butu,nu va pasalinau nesvarumus,pasedesiu,pailsesiu,o kur borzomi...na cia pvz manau labiau tiktu.

Vyrukai visai ir tinka foto.... bet manes nekabina.

Su dusu super mintis,moteriske labai fainai isejus ir tas dusas...pagal mane labai atitinka temos. thumbup.gif

Su pica foto tikrai visai nieko.... thumbup.gif

Kur moteriske po vandeni vaiksto,grazi foto,bet...tik grazi....

Kur makijaza nuvalo,tai veidas moteriskes nu nzn atstumia..o seip ideja nebloga.

Ka cia dar pakomentuot... g.gif

kur du vaikuciai pucia pukeli irgi grazi,bet visai nekabina,grinai is fotosesijos paimta ir ideta.Man labiau buitines patinka foto konkursuose,jeigu mintis gera..

Su papuliais thumbup.gif

Kur buciuojasi... vyro veidas matytas bo sokejas musu Lietuvos ax.gif

Nu va kiek prirasiau... karsta.gif aisku irnesakyk.gif mano foto pati geriausia... hihihi.gif topsecret.gif
Atsakyti
QUOTE(Euguteee @ 2010 09 13, 09:15)
  aisku irnesakyk.gif mano foto pati geriausia... hihihi.gif  topsecret.gif

ot ir ne tavo tongue.gif
Atsakyti
Išsiterliojas tas vaikas ten, o ne išraudęs. Gi laiko kažkokią braškę/ne braškę.....

Ot ir neatspėjot - mano geriausia tease.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(MaršuA @ 2010 09 13, 10:42)
ot ir ne tavo  tongue.gif



lotuliukas.gif dirol.gif
Atsakyti
QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 09 13, 09:48)
Ot ir neatspėjot - mano geriausia tease.gif  tongue.gif

tai čia tu neatspėjai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(NeteBrunete @ 2010 09 13, 08:51)
O man atrodo, kad visai neblogas čia konkursas  4u.gif

konkursų blogų nebūna, būna tik foto blogos cool.gif
Atsakyti
QUOTE(MaršuA @ 2010 09 13, 09:52)
tai čia tu neatspėjai tongue.gif
lotuliukas.gif
Atsakyti