Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursas "Pašalinam tai, kas nereikalinga"

QUOTE(grange @ 2010 09 11, 19:21)

visi trys balsai šitai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
o aš negaliu nusiraminti, mane vis nerviškai veikia tas labai stiprus žodis "PAŠALINTI", nu labai stiprus tas žodis, negaliu, užmuša doh.gif niekaip negaliu sutikti su kai kuriomis nuotraukomis, kurios taip lengvai tą žodį priima g.gif nu stiprus žodis... rolleyes.gif g.gif ax.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 09 11, 23:32-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 09 11, 23:32)
Užtat galit padaryti žalos dalyvaujantiems, ar ne? user posted image

nu ot prikibai laugh.gif šiand (o gal vakar) iš viso pirmą kartą užėjau į šitą subforumą, neketinu dalyvaut jokiam konkurse, nei man tos taisyklės įdomios, nei jos kur pristatomos čia užklystančiam.. bet savo foto pati prisipažinai.. man malonu, kad aš galėjau atspėti grynai dėl sportinio intereso.
Papildyta:
QUOTE(Vicious Vici @ 2010 09 12, 00:33)
o aš negaliu nusiraminti, mane vis nerviškai veikia tas labai stiprus žodis "PAŠALINTI", nu labai stiprus tas žodis, negaliu, užmuša doh.gif niekaip negaliu sutikti su kai kuriomis nuotraukomis, kurios taip lengvai tą žodį priima g.gif nu stiprus žodis... rolleyes.gif  g.gif  ax.gif

pritariu. Aš matyčiau čia stiprią nuotrauką, stipraus veiksmo, kur aiškiai būtų matomas pašalinimas. Ir toje nuotraukoje nebūtų vaikų, žaislų ar dulkelių..
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2010 09 11, 23:39)


1 dalis - Naitas, yra paprastas dalykas - nei išsiviešinėt, nei kitam išviešinėt foto autorystės negalima. Nesvarbu, kad nedalyvauji. Kad nepakenkt tam, kuris dalyvauja, nes išviešinta (nesvarbu kokiu būdu) foto iš konkurso šalinama. Tai čia rimtai. Išdėstau jei nežinojai.

ir 2 dalis - Prisipažinsiu, tik todėl, kad nenoriu kažkaip pakenkt tai foto (savo "šešėliu") - ji nėra mano ir neturiu nė menkiausio supratimo kieno. Tą jums gali patvirtint administracija.user posted image

QUOTE(naitas @ 2010 09 11, 23:39)
Ir toje nuotraukoje nebūtų vaikų, žaislų ar dulkelių..

duobė, šiupelis ir lavonas? user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 11 rugsėjo 2010 - 23:15
smile.gif+2010 09 11, 18:27-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 09 11, 18:27)
Tipo nufotkini forumo vaizdą monitoriuj, kaip SM išviešinimo būdu vyksta konkurentų fotkių šalinimas (na kaip laimėtojui visai nereikalingų) ? user posted image

Nu negi aš daba sakysiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 09 12, 00:04)
Nu negi aš daba sakysiu tongue.gif

Dar yra įdėja su šalinimais "iš esmės" user posted image
Atsakyti
smile.gif+2010 09 11, 22:59-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 09 11, 22:59)
duobė, šiupelis ir lavonas? user posted image

clap.gif varau kast...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lašelis Liūdnas: 11 rugsėjo 2010 - 23:09
Jei balsuočiau dabar, tai pirmiausiai už tris vyrukus (sakyčiau šokėjais galėtų būti). Antroji brunette.gif balerina, nes grožis...gera foto ir visai nekreipiu dėmesio į tą butelį. Gera idėja. Dėl trečios reikia pagalvoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2010 09 11, 23:39)
Ir toje nuotraukoje nebūtų vaikų, žaislų ar dulkelių..


smile.gif+2010 09 11, 23:59-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 09 11, 23:59)
duobė, šiupelis ir lavonas? user posted image

nu negaliu, kaip man linksma lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Labas rytas 4u.gif Kažkaip lėtai šis konkursas naujom nuotraukom pasipildo? Ar tema sunki, ar čia pasiskaitę mažai kas nori dalyvauti? lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MaršuA: 12 rugsėjo 2010 - 06:49
o, jau ir apie lavonus pradėjom biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šitos nesuprantu.... Kiek žiūriu, akis gi vis užkliųva, bet niekaip mano protelis nesuvokia, kas čia šalinama g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 09 12, 09:06)
Šitos nesuprantu.... Kiek žiūriu, akis gi vis užkliųva, bet niekaip mano protelis nesuvokia, kas čia šalinama g.gif


nu jo,tiesa, šitos sunkus variantas, jei nežiūrėčiau į pėdsakus,tai galvočiau, jei kokios katės pvz. tai paliko pėdsakus ant mašinos(
nu turbūt čia mašina) - neparnešė purvo namo, bet čia tai kažkoks paukštis, tai nežinau, o gal ta pati reikšmė.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 12 rugsėjo 2010 - 09:44