Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursas "Pašalinam tai, kas nereikalinga"

nu bet jei nežiūrint į foto kokybę ir pateikimą, realiai visose foto kažkas yra "šalinama" , o ir sąlygos buvo "šmaikščiai pašalinti", nu tai mano akimis tai nėra nieko ne į temą, tik va kaip jau kas pateikia tą temą, tai kitas reikalas, tik kelios kurios užkabina..
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 09 11, 20:03)
nu bet jei nežiūrint į foto kokybę ir pateikimą, realiai visose foto kažkas yra "šalinama" , o ir sąlygos buvo "šmaikščiai pašalinti", nu tai mano akimis tai nėra nieko ne į temą, tik va kaip jau kas pateikia tą temą, tai kitas reikalas, tik kelios kurios užkabina..

o kurios, jei ne paslaptis?
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2010 09 11, 17:18)
pačios nuotraukos yra superb gražios. Tačiau jos neišpildo temos. Ką šalina vaikai? Ten matau nuostabaus grožio vaikus, nuostabiai pagautą akimirką susidomėjimo kažkuo..

antra foto be veiksmo. Tema skamba - šalinam.. DABAR ŠALINAM.

maudynės duše... na moteris graži.  4u.gif



visaui nesutinku, būtent šitose man ir šalinama kažkas. dar balerinoj ir škvale, bet tos fotkės manęs nekabina rolleyes.gif
QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 09 11, 19:21)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

O aš tik dabar sugalvojau, kaip temą išpildysiu ax.gif Tik dabar belieka išpildyt hihihi.gif



oi, labai laukiam naujos foto mirksiukas.gif
QUOTE(grange @ 2010 09 11, 20:03)
nu bet jei nežiūrint į foto kokybę ir pateikimą, realiai visose foto kažkas yra "šalinama" , o ir sąlygos buvo "šmaikščiai pašalinti", nu tai mano akimis tai nėra nieko ne į temą, tik va kaip jau kas pateikia tą temą, tai kitas reikalas, tik kelios kurios užkabina..

nu ir kokios? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(MaršuA @ 2010 09 11, 19:05)
o kurios, jei ne paslaptis?



QUOTE(Barbekiu @ 2010 09 11, 19:16)
nu ir kokios? bigsmile.gif

jei balsavimas būtų šiandien tai balsuočiau už šias:

user posted image

user posted image

user posted image
tik tas baltumas biški akis veria, nu bet idėja man patiko.
ir kitose dviejuose kažkas yra šalinama vienaip ar kitaip, ir pateikta mano akimis, gražiai.
bent jau šis konkursas vienas iš retesnių,kur tikrai nėra daug foto ne į temą rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 09 11, 20:21)
jei balsavimas būtų šiandien tai balsuočiau už šias:


nu gražios foto, man irgi šitos patinka, bet balsai trys, tai gal kokia viena ir gaus manąjį rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(MaršuA @ 2010 09 11, 19:29)
nu gražios foto, man irgi šitos patinka, bet balsai trys, tai gal kokia viena ir gaus manąjį rolleyes.gif

tai foto ir trys, kiekvienai po vieną biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2010 09 11, 20:32)
tai foto ir trys, kiekvienai po vieną  biggrin.gif

tai aš dar rinksiuos, gal dar ką gero įdės ax.gif o iš šitų trijų gal zuikuipadžiautam skirčiau balsą smile.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 09 11, 20:03-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 09 11, 20:03)
Nu matos gi ir fotkėj, tik pasididint reikia, o ne mažytes žiūrėt.

Aha mano. Dabar tau už išviešinimą banas (ba taisyklės ne tik savo, bet ir kito išviešinėt draudžia)  user posted image

che che,, prie ko čia man banas. Aš spėjau, dūriau pirštu, nes labai jau prikišamai ta foto buvo ginama.. o kad tamstelė pati pripažinai.. nu tai jau čia ne mano reikalas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2010 09 11, 22:04)
che che,, prie ko čia man banas. Aš spėjau, dūriau pirštu, nes labai jau prikišamai ta foto buvo ginama.. o kad tamstelė pati pripažinai.. nu tai jau čia ne mano reikalas  4u.gif

Ania, bet tamstelė "dūrei" (kas yra visai nebūtina dėl autorystės atskleidinėjimo). Nepulsi gi kaip mažvaikė gintis. O ar išsiviešina autorius, ar kitas jį išviešina pagal taisykles pakaltinami vienodai. Žinosi kad bile kur pagal taisykles pirštų kaišiot nereikia. user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 11 rugsėjo 2010 - 21:30
smile.gif+2010 09 11, 23:25-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 09 11, 23:25)
Ania, bet tamstelė pirma. Nepuoliau pasakotis. O ar išsiviešina autorius, ar kitas jį išviešina pagal taisykles pakaltinami vienodai. Žinosi kad bile kur pagal taisykles pirštų kaišiot nereikia. user posted image

hmmm.. kam dar eskaluot šitą klausimą g.gif aš konkurse nedalyvauju ir net neketinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2010 09 11, 22:30)
hmmm.. kam dar eskaluot šitą klausimą  g.gif aš konkurse nedalyvauju ir net neketinu  4u.gif

Užtat galit padaryti žalos dalyvaujantiems, ar ne? user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 11 rugsėjo 2010 - 21:36
Jei dabar prasidetu balsavimas, tai balsuociau uz sias:

http://www.supermama...p...&phid=20814
http://www.supermama...p...&phid=20815
http://www.supermama...p...&phid=20806
Atsakyti