Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursas "Pašalinam tai, kas nereikalinga"

smile.gif+2010 09 11, 10:12-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 09 11, 10:12)
Ir dar net neišdidinta, vos atsidarius bendrą konkurso langą user posted image

lotuliukas.gif nu ir sakai, kad ne taikliai duodi lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos, žinovės 4u.gif Dar kartelį peržvelgiau foto, kol kas mano favoritai šie:
first.gif
user posted image
second.gif
user posted image
third.gif
user posted image
O jūsų? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Barbekiu @ 2010 09 11, 15:54)

Mes tai apskritai dar nieko tinkamo nematom user posted image
Atsakyti
o man tai vėl mano geriausia user posted image
Atsakyti
smile.gif+2010 09 11, 16:31-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 09 11, 16:31)
Mes tai apskritai dar nieko tinkamo nematom


o tai tada iš viso ir nebalsuojat? nesirenkat iš blogų geriausios? g.gif
QUOTE(Cukraus pudra @ 2010 09 11, 16:33)
o man tai vėl mano geriausia

nu čia tai suprantama lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Barbekiu @ 2010 09 11, 16:54)
sveikos, žinovės 4u.gif Dar kartelį peržvelgiau foto, kol kas mano favoritai šie:

pačios nuotraukos yra superb gražios. Tačiau jos neišpildo temos. Ką šalina vaikai? Ten matau nuostabaus grožio vaikus, nuostabiai pagautą akimirką susidomėjimo kažkuo..

antra foto be veiksmo. Tema skamba - šalinam.. DABAR ŠALINAM.

maudynės duše... na moteris graži. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Barbekiu @ 2010 09 11, 17:13)
o tai tada iš viso ir nebalsuojat? nesirenkat iš blogų geriausios? g.gif

Nu argi iš sliekų gali išrinkt drugelį? user posted image

QUOTE(naitas @ 2010 09 11, 17:18)
maudynės duše... na moteris graži.  4u.gif

o jūs įsižiūrėkit koks ten dušas. Spustels mygtuką ir moteris pasišalins, išgaruos. Bet tai nuotraukoje bus nebeaišku ką čia šalino user posted image

QUOTE(naitas @ 2010 09 11, 17:18)
Ką šalina vaikai?

Pavadinime yra. O jei rimtai, tai nuotraukų vertinimas - skonio reikalas, bet visos trys parodytos tikrai "į temą". Patinka nepatinka kaip išpildyta kitas klausimas. Gal ir visiškai neatitinka kokių nors asmeninių lūkesčių. Bet į temą atsakyta ir reik būt itin užsispyrusiam, kad to "nematyt".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 11 rugsėjo 2010 - 16:38
smile.gif+2010 09 11, 18:28-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 09 11, 18:28)
Pavadinime yra. O jei rimtai, tai nuotraukų vertinimas - skonio reikalas, bet visos trys parodytos tikrai "į temą". Patinka nepatinka kaip išpildyta kitas klausimas. Gal ir visiškai neatitinka kokių nors asmeninių lūkesčių. Bet į temą atsakyta ir reik būt itin užsispyrusiam, kad to "nematyt".

PAVADINIME? Tai jeigu paskaitai knygos pavadinimą, įninki skaityt knygą, o pasirodo, kad pati knyga - ne į temą? bigsmile.gif

šita fotkė - Tavo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2010 09 11, 18:37)
PAVADINIME? Tai jeigu paskaitai knygos pavadinimą, įninki skaityt knygą, o pasirodo, kad  pati knyga - ne į temą?  bigsmile.gif

šita fotkė - Tavo  thumbup.gif

Nu matos gi ir fotkėj, tik pasididint reikia, o ne mažytes žiūrėt.

Aha mano. Dabar tau už išviešinimą banas (ba taisyklės ne tik savo, bet ir kito išviešinėt draudžia) user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 11 rugsėjo 2010 - 18:08
smile.gif+2010 09 11, 18:03-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 09 11, 18:03)
Nu matos gi ir fotkėj, tik pasididint reikia, o ne mažytes žiūrėt.

Aha mano. Dabar tau už išviešinimą banas (ba taisyklės ne tik savo, bet ir kito išviešinėt draudžia)  user posted image

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

O aš tik dabar sugalvojau, kaip temą išpildysiu ax.gif Tik dabar belieka išpildyt hihihi.gif
Atsakyti
Tipo nufotkini forumo vaizdą monitoriuj, kaip SM išviešinimo būdu vyksta konkurentų fotkių šalinimas (na kaip laimėtojui visai nereikalingų) ? user posted image
Atsakyti
oi, linksma čia lotuliukas.gif Man tai irgi tos trys fotkės gražios, o dėl temos išpildymo, tai jau kaip kam gaunas ir kaip kas supranta. Jei nuotrauka yra konkurse - reiškia tinka biggrin.gif Čia jau moderatoriai visagaliai tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MaršuA: 11 rugsėjo 2010 - 18:39