Įkraunama...
Įkraunama...

Fotokonkursas "Pašalinam tai, kas nereikalinga"

smile.gif+2010 09 08, 12:55-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 09 08, 12:55)
o kaip kompas ar metamas lauk vyras su mineraliniu asocijuojas? Išmesiu, mainais gausiu nuolaidą mineraliniui?  hihihi.gif

O ooo dar ir kaip asocijuojasi biggrin.gif Išgėrė mineralinio ir protaS nušvito - kompas senas, vyras padėvėtas tai ir išvežė į šiukšlyną biggrin.gif
Atsakyti
bet kad temos pavadinime apie mineralinį nei žodžio nėra, tai kas, kad rėmėjas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(frederica @ 2010 09 08, 13:17)
Išgėrė mineralinio ir protaS nušvito

Tai bent poveikis bigsmile.gif Bet tada prieš geriant reikėtų gerai apsvarstyt ar esi pasiryžus tokiam proto nušvitimui. Kad ko per daug nepramėtyt. hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(MaršuA @ 2010 09 08, 12:21)
bet kad temos pavadinime apie mineralinį nei žodžio nėra, tai kas, kad rėmėjas  mirksiukas.gif

O kas kalba apie temos pavadinimą? kalba apie vidinį temos pajautimą. Man pvz nelimpa nuotraukos, kurios nesiasocijuoja su vandeniu.
Atsakyti
QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 09 08, 13:29)
O kas kalba apie temos pavadinimą? kalba apie vidinį temos pajautimą. Man pvz nelimpa nuotraukos, kurios nesiasocijuoja su vandeniu.

o man limpa, ir vanduo man čia visiškai nebūtinas cool.gif
man labiau su kažkuo nauju, švariom mintim ir emocijom asociuojasi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MaršuA: 08 rugsėjo 2010 - 12:34
QUOTE(MaršuA @ 2010 09 08, 13:21)
bet kad temos pavadinime apie mineralinį nei žodžio nėra, tai kas, kad rėmėjas  mirksiukas.gif

nėra nei pavadinime, nei konkurso nuostatose, aš čia tik aiškinuos kaip viena minėta foto su juo asocijuojas. biggrin.gif

QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 09 08, 13:29)
kalba apie vidinį temos pajautimą.

nu ir suskėlei - pajautimas, ūkiškai kalbant maždaug ...rėmėjas mineralinis, tai susipraskit? mastau.gif Kad temą reikia jaust sutinku, bet susiaurinimas iki vandens man atrodo jau perlenktas. Buvo kada tai "Maximos" konkursas, tai ten tiesiai šviesiai ir prašė logotipą naudot ir viskas visiems buvo aišku. O šis su visu mano "pajautimu" yra platesnis ir su galimybe būt įvairesniu, linksmesniu ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 08 rugsėjo 2010 - 12:54
o vandens pajutimas nuotraukose labai akivaizdus. kas po dušu lenda,vaisiu plauna kas pajūry , kam praustis būtina, kas ašaras lieja...
kai kas sunkiai dirba, po to vandens gurkštelės...

kone visos į temą laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cukraus pudra: 08 rugsėjo 2010 - 12:45
Nu tai kaip ir viskas gerai :]

Man žinot po teisybei tai gaila pomidoro, kuris po mažo padantinėjimo blush2.gif čia dingo. Ne tai, kad ant sienos kabinčiau, bet jis toks - absoliučiu kitoniškumu tarp visų foto :] ir netikėtumu nuotaiką kėlė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 08 rugsėjo 2010 - 12:51
smile.gif+2010 09 08, 13:51-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 09 08, 13:51)
Nu tai kaip ir viskas gerai :]

Man žinot po teisybei tai gaila pomidoro, kuris po mažo padantinėjimo  blush2.gif  čia dingo. Ne tai, kad ant sienos kabinčiau, bet jis toks - absoliučiu kitoniškumu tarp visų foto :] ir netikėtumu nuotaiką kėlė biggrin.gif


aha, ir į vandens temą tiko.
bet lyg jo neišėmė, o pakeitė g.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 09 08, 12:35-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2010 09 08, 12:35)
nėra nei pavadinime, nei konkurso nuostatose, aš čia tik aiškinuos kaip viena minėta foto su juo asocijuojas.  biggrin.gif
nu ir suskėlei - pajautimas, ūkiškai kalbant maždaug ...rėmėjas mineralinis, tai susipraskit?  mastau.gif Kad temą reikia jaust sutinku, bet susiaurinimas iki vandens man atrodo jau perlenktas. Buvo kada tai "Maximos" konkursas, tai ten tiesiai šviesiai ir prašė logotipą naudot ir viskas visiems buvo aišku. O šis su visu mano "pajautimu" yra platesnis ir su galimybe būt įvairesniu, linksmesniu ir t.t.

O kas jums liepia mąstyt taip, kaip aš? liezuvis.gif Čia tik mano subjektyvi nuomonė, į kurią visiškai nebūtina refleksuot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lašelis Liūdnas @ 2010 09 08, 14:55)
nuomonė, į kurią visiškai nebūtina refleksuot mirksiukas.gif

nebūtina, bet ir nedraudžiama tease.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2010 09 08, 12:53)
aha, ir į vandens temą tiko.
bet lyg jo neišėmė, o pakeitė  g.gif


ar iseme ar pakeite nezinau,bet man i az uztat parase,kad parasiau jog man ta foto nelabai,tai delmanes atseit iseme blink.gif
vaiku darzelis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 08 rugsėjo 2010 - 14:39