Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 71

QUOTE(Etama @ 2010 09 06, 22:27)
Ateik paskaityti cia, rasi ats. i beveik visus kl. mirksiukas.gif

Ačiū labai labi 4u.gif Bėgsiu skaityt smile.gif

QUOTE(agnuta @ 2010 09 07, 09:39)
O sakykit, kaip jūs tas sultis spaudžiat? Su kokia nors sulčiaspaude? ax.gif

Jei tik kaukei tai patarkuoju plastmasine trintuve (tarka biggrin.gif )pusę agurko ir tiesiog šaukštuku košelę paspaudžiu ir sultys nubėga, nereikia jokiu merliukų , net rankų nesusitepu tongue.gif

QUOTE(Etama @ 2010 09 07, 14:04)
Agurku sultys su sulciauspaude, idomu, issispaustu? Turiu lyg ir nebloga, nereikia vaisiu lupti ar pjaustyti. Gal visai gerai gautusi g.gif Noreciau ir as kaukeje ismeginti, butu vietoje agurku milt. (kuriu vis negaunu pirkti lotuliukas.gif )

Gėrimui sultis spaudžiu sulčiaspaude thumbup.gif Ir kasdien užšaldau ledukų.Sekančią dieną užšalusius iškratau į plastikinę dėžutę ir vėl naujų pripilu. Jau tokių ledukų antrą dėželę baigiu prikraut, ot atsargų žiemai turėsiu tongue.gif
Atsakyti
Man, panasu, veida pasigrazinti padejo apsivalymas smile.gif Daaaug molio isgeriau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 09 07, 15:46)
Man, panasu, veida pasigrazinti padejo apsivalymas smile.gif Daaaug molio isgeriau biggrin.gif


Kokį molį gėrei? Baltą? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 09 07, 16:46)
Man, panasu, veida pasigrazinti padejo apsivalymas smile.gif Daaaug molio isgeriau biggrin.gif


As irgi argitalinio molio uzsipirkus buvau. Tai viena stikline ziaugciodama isgeriau viena ryta. Ir isveziau mamai. Ji ten pas mane bet kad gali padaryt ar suvalgyt, bel tik sveika.
As niekaip negaliu praryt to vandens, nors tu ka. Bet, kad geris - tikiu!
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 09 07, 16:44)
sitas?

Aha, sitas.

Del molio gerimo man tragedija- nebent su narkoze ir pripiltu- nu negaliu, niekaip...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 07 rugsėjo 2010 - 15:53
QUOTE(Hibisco @ 2010 09 07, 14:48)
Kokį molį gėrei? Baltą?  smile.gif


ne, as cia viena turbut, kuri bentonite propaguoju smile.gif
jis daugiau pilkas nei baltas.


Papildyta:
QUOTE(Diva:) @ 2010 09 07, 14:52)
Aha, sitas.

Del molio gerimo man tragedija- nebent su narkoze ir pripiltu- nu negaliu, niekaip...


nu, tai koks jis tau prausiklis smile.gif jis - muilas smile.gif
nu, tiksliau, pagrindas - skystas muilas. ir jis dar siek tiek pagerintas chem surfaktantais, kad geriau putotu: Lauryl Betaine, Decyl Glucoside.

bet tai ko jis ukiniu muilu kvepia?.. mano skystas muilas lyg taip nekvepia, nors gali buti, kad pripratau biggrin.gif be to be eteriniu nelabai naudoju.

bet sitas madaros irgi su peppermint eteriniu sudetyje. negi nesijaucia? jau sita tai sunku permusti ar uzmusti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daddygirl: 07 rugsėjo 2010 - 16:04
QUOTE(Daddygirl @ 2010 09 07, 16:59)
bet tai ko jis ukiniu muilu kvepia?.. mano skystas muilas lyg taip nekvepia, nors gali buti, kad pripratau biggrin.gif


ryškiai neturėjusi Madaros savo rankose blush2.gif Divos:) nosis įrodė, kad ne man vienai tie jų kvapai nelabai priimtini smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 07 rugsėjo 2010 - 16:04
QUOTE(Satura @ 2010 09 07, 15:03)
ryškiai neturėjusi Madaros savo rankose  blush2.gif Divos:) nosis įrodė, kad ne man vienai tie jų kvapai nelabai priimtini smile.gif


tu teisi, neturejau thumbup.gif biggrin.gif

Intern parduotuvej jis, tarp kitko, apibudinamas kaip 'Like the scent of mint after a fresh summer rain. ' biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2010 09 07, 16:59)
nu, tai koks jis tau prausiklis smile.gif jis - muilas smile.gif
nu, tiksliau, pagrindas - skystas muilas. ir jis dar siek tiek pagerintas chem surfaktantais, kad geriau putotu: Lauryl Betaine, Decyl Glucoside.

bet tai ko jis ukiniu muilu kvepia?.. mano skystas muilas lyg taip nekvepia, nors gali buti, kad pripratau biggrin.gif be to be eteriniu nelabai naudoju.

bet sitas madaros irgi su peppermint eteriniu sudetyje. negi nesijaucia? jau sita tai sunku permusti ar uzmusti biggrin.gif

Na taip, muilas- muilas kunui, prausiklis... nebutinai norejau duso zele, lai tai buna muilas, kas tik nori, kol nusipirksiu savo megstamas, "ale" tai sitaip tu man ukisku trenk doh.gif Yra tos metos! Labai yra!! Bet metos su ukisku muilu...
Lauryl Betaine, Decyl Glucoside.- o cia labai blogis?


Papildyta:
QUOTE(Daddygirl @ 2010 09 07, 17:08)
Intern parduotuvej jis, tarp kitko, apibudinamas kaip 'Like the scent of mint after a fresh summer rain. ' biggrin.gif

Taip, kaip po lietaus metos, tik dar pamirso darasyti, jog salia tu metu per lietu, UKISKO muilo gabalas padetas ph34r.gif
As nesakau, Madara isgauna lietaus kvapa- nezinau kaip , bet isgauna- tas tiesa, man ju produktai visi tokie "per lietu" , bet na ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 07 rugsėjo 2010 - 16:11
QUOTE(Daddygirl @ 2010 09 07, 17:08)
Intern parduotuvej jis, tarp kitko, apibudinamas kaip 'Like the scent of mint after a fresh summer rain. ' biggrin.gif


jų kvapai būdavo tokie nemaloniai dukslūs. Lyg ir pakvėpinta kažkuo, bet pati ta bazė iš savęs ne ypač maloni. Galbūt pakeitė ir dabar kitaip kvepia, bet turiu pirma pati pauostyti, antraip nepatikėsiu, kad geri smile.gif

QUOTE(Diva:) @ 2010 09 07, 17:09)
Bet metos su ukisku muilu...


tai pirkdama neuostei? Pauostyk kitąkart, jų kvapai specifiniai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 09 07, 17:13)
tai pirkdama neuostei? Pauostyk kitąkart, jų kvapai specifiniai smile.gif

Nu ne... esu turejusi gi putas prausimosi, tai jos man kvepejo, net nepagalvojau, kad taip bus... Nu kaaa gi, labai jau naturaliai kvepesiu po duso doh.gif biggrin.gif
MB atiduosiu biggrin.gif , lai turisi.. bet manau nepavyks apgauti..
Gal kokiems sunims maudyt sodyboje tiks ? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 07 rugsėjo 2010 - 16:25
Aisku del kvapo.

Idomu vis tik, kas ji toki padaro. Pats muilas gal.
Atsakyti