Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 71

QUOTE(Nidulia @ 2010 09 07, 13:33)
Juk matei mane, tik nepamenu, kuom pasidaziusi buvau, ar matesi sluoksnis spakliaus?smile.gif


tikrai ne, nieko nesimatė, tik šviežumas, kaip sakai 4u.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(pepkė @ 2010 09 07, 13:35)
Aš patenkinta savo EM šepetėliais


o tas mineralinei pudrai švelnus? Ir nekemša tau porų mineralinė? smile.gif


QUOTE(agnuta @ 2010 09 07, 13:39)
Man tai įdomu, kaip gali maskuoti daiktas, kurio užtepus nesimato? g.gif


ir kaip užmaskuoti gumbelius, iškilimus, jei kokie uždegiminiai procesai ant veido vyksta, kad nieko nesimatytų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2010 09 07, 13:39)
Kur jų galima įsigyt? Tikriausiai internetu, taip? 4u.gif

Taip, iš everydayminerals puslapio, siunčia į LT, biriai pudrai skirtas štai toks šepetėlis, jeigu presuota arba presuotas bronzantas, tuomet reikėtų kabukio. O mineralinė tikrai man buvo atradimas, tik reikia spalvą prisitaikyti, oda kvėpuoja, maskavimo užtenka, veidas atrodo šviežesnis. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pepkė @ 2010 09 07, 12:49)
Taip,  iš everydayminerals puslapio, siunčia į LT, biriai pudrai skirtas štai toks  jeigu presuota arba presuotas bronzantas, tuomet reikėtų kabukio. O mineralinė tikrai man buvo atradimas, tik reikia spalvą prisitaikyti, oda kvėpuoja, maskavimo užtenka, veidas atrodo šviežesnis. smile.gif


O kiek kainuoja siutnimas iš EM? 4u.gif
Atsakyti
šiandien gavau laišką iš EM - pasirodė kelioninės produktų pakuotės roll-on'uose smile.gif Štai, kaip viskas atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 09 07, 13:44)
o tas mineralinei pudrai švelnus? Ir nekemša tau porų mineralinė? smile.gif

taip, šepetėliai labai švelnūs, mano poros linkusios kimštis bendrai paėmus, bet mineralinė jų nekemša, jeigu kimštų, mesčiau šalin biggrin.gif ,bet jau porą metų naudoju ir patenkinta. smile.gif
Čia tiek prigyrus jaučiu pareigą pasakyti ir per tiek laiko pastebėtus minusus: toks vaizdas, kokį matome veidrodyje ryte užsitepus, neišsilaiko visą tarkim darbo dieną-jeigu norime, kad toks būtų-reikėtų dienos bėgyje pataisyti makiažą (aš taip nedarau,man kol kas gerai ir taip biggrin.gif ); jeigu oda riebi-blizgesys išlįs, bet man jis neišlenda labiau nei daudojant dr. hauschka ar nvey eco kremines pudras.
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2010 09 07, 13:39)
Nidulia, o Tu tiesiog birią pudrą ar mineralinę naudoji? Man tai įdomu, kaip gali maskuoti daiktas, kurio užtepus nesimato? g.gif
Papildyta:

pamaskuoja kazkiek, bet tai nereskia, kad turi sluoksnis akivaizdziai matytis smile.gif as naudoju krempudra, o pabaigai, kaip uzbaigimui, mineraline biria smile.gif
Eiks, as tave pamaliavosiu smile.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Hibisco @ 2010 09 07, 13:51)
O kiek kainuoja siutnimas iš EM?  4u.gif

Priklauso nuo svorio, vieno šepetėlio siuntimas - apie 3 dolerius, jeigu daiktų daugiau ir siuntimo kaina didės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pepkė @ 2010 09 07, 14:01)
toks vaizdas, kokį matome veidrodyje ryte užsitepus, neišsilaiko visą tarkim darbo dieną-jeigu norime, kad toks būtų-reikėtų dienos bėgyje pataisyti makiažą (aš taip nedarau,man kol kas gerai ir taip biggrin.gif ); jeigu oda riebi-blizgesys išlįs, bet man jis neišlenda labiau nei daudojant dr. hauschka ar nvey eco kremines pudras.

ir man neatlaiko visa diena, islenda T zonos blizgumas, bet as pudra netaisau makijazo, man labiau patinka tiesiog paimti minksta popierine servietele ir prispausti prie kaktos, nosies, labai puikiai dingsta T zonos blizgumas, tarsi jo ir nebuvo
Saturel, ar tikrai BM radai negerieciu??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 07 rugsėjo 2010 - 13:09
QUOTE(Nidulia @ 2010 09 07, 14:05)
pamaskuoja kazkiek, bet tai nereskia, kad turi sluoksnis akivaizdziai matytis smile.gif as naudoju krempudra, o pabaigai, kaip uzbaigimui, mineraline biria smile.gif
Eiks, as tave pamaliavosiu smile.gif tongue.gif


Nidulia, taigi turi mineraline, tai kam Tau dar MM ar bare x? biggrin.gif
Žiūrėk, dar ir ateisiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2010 09 07, 14:10)
Nidulia, taigi turi mineraline, tai kam Tau dar MM ar bare x? biggrin.gif
Žiūrėk, dar ir ateisiu biggrin.gif

DAR NORIU SVIESESNES IR TOS UZBAIGIMUI, BE TO KOL KAS NESUPRANTU, KAS TAS PAGRINDAS, GAL TAI TA PATI PUDRA TIK TAIP PAVADINTA:)
Atsakyti
QUOTE(pepkė @ 2010 09 07, 13:07)
Priklauso nuo svorio, vieno šepetėlio siuntimas - apie 3 dolerius, jeigu daiktų daugiau ir siuntimo kaina didės 4u.gif


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pepkė @ 2010 09 07, 14:01)
taip, šepetėliai labai  švelnūs, mano poros linkusios kimštis bendrai paėmus, bet mineralinė jų nekemša,


tu EM naudoji?

QUOTE(Nidulia @ 2010 09 07, 14:07)
Saturel, ar tikrai BM radai negerieciu??


buvo įkelta tokia sudėtis:

Titanium dioxide, zinc oxides, kaolin clay, magnesium stearate, rice powder, sericite

kaolin clay - baltasis molis, yra nuomonių kad gali kimšti poras, nežinau.

magnesium stereate šiaip neturėtų būti mineralinėje pudroje. Tarsi ir nieko baisaus (magnio druskos), jos gali būti tiek augalinės, tiek gyvulinės kilmės aliejų ir riebalų, pastaruoju atveju iš jautienos. Na jeigu nėra parašyta, kad tinka ir veganams, tai man sunku patikėti, kad tai augalinės kilmės dalykas. Gal, bet gal ir ne. Stereate šiaip reiškia hidrogenizavimą, arba pakaitintus riebalus. Spręsti tau smile.gif
Atsakyti