Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 71

QUOTE(agnuta @ 2010 09 07, 12:40)
Vis mąstau, gal nesulaukus Saturos atsiliepimų užsisakyt šepetėlį iš LL g.gif


iš tiek, kiek aš juo žaidžiau ant rankos, tai nepasakyčiau tikrai, kad stebuklas...Buvo mane užklupusi net mintis, kad ar nereikėjo kartais paimti iš išparduotuvės EM šepetėlį už 20 litų. Jei turi galimybių, tai pereik šiaip per parduotuves, gal duoda pačiupinėti TBS, Eco Tools šepetėlius ir kitus, gal kuris prilips? Nes įsivaizduoju, kad tam pamatiniam pudravimui reikia tiesiog pakankamo dydžio tankaus šepetėlio, o jau kuri firma tau patiktų, tai niekas negali žinoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 09 06, 21:45)
Tokia realybė biggrin.gif
Pasakysiu atvirai: oda, kaip ir praėjusį rudenį taip sudurniavusi, jog išsitraukusi naudoju pernai padėjusį dermavenerologijos centre išrašytą antibijotiką, pasipudravusi su MM jaučiuosi laisvai ir pilnavertė, kas turi tokių bėdų manau mane supras mirksiukas.gif

Tikrai suprantu tave 4u.gif labai labai ieskau tokios pudros, su kuria taip jausciausi.

QUOTE(agnuta @ 2010 09 07, 09:24)
Kad ne Tavo ankstesni geri atsiliepimai apie pudrą, kurie nusvėrė visus tuos neigiamus atsiliepimus, tai nebūčiau net ir prasidėjusi su jais smile.gif

Noriu siek tiek atstatyti nuomone apie MM biggrin.gif nors ir labai letapediskai, bet lyg ir atsius man ta trukstama preke, bet be jokiu atsiprasymu ar apgailestavimu ir pan biggrin.gif

QUOTE(Diva:) @ 2010 09 07, 11:04)
drinks_cheers.gif ir man taip. As dar kai tepuosi , suglaudziu delnus prie nosies ir kvepiu ji  wub.gif - viskas, kas buvo bloga, iseina per nosi ir lieka tik gerumas... Gal cia tikrai narkotikas?  g.gif  biggrin.gif  As pailsiu nuo to kvapo..

Vaje....beda matau biggrin.gif

Mano oda siuo metu ir durniuoja, tai man labai padeda paprasciausios ramuneles, labai apramina, sakyciau siek tiek gal pasausina, bet mano misriai odai visai patinka, net vietomis tokia odele tvisket sveikai pradeda, lyg butu tobula, bent apie tai pasvajot galima tokiais momentais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dobiliukė @ 2010 09 07, 13:02)
Visai netyčiom nepabėgs - per stipriai susaistytas!


aha, vis šiokia tokia paguoda biggrin.gif

Diva:), filmukas, kaip užsidėti mineralinį pagrindą 4u.gif Tiek dar suprantu. Bet kaip po to veidas turi stebuklingai pasikeisti, neįsivaizduoju niekaip ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2010 09 07, 12:59)
Aš irgi įklimpau doh.gif Man jos reikia biggrin.gif Ypač žavi tai, kad pamaskuoja ir neva tai gydo spuogelius ar kažkaip pan. ax.gif Tai ieškau dabar smile.gif
BM sudėty Satura rašė, kad yra kažkoks/kažkokių blogiukų ax.gif
O kuo skiriasi pudranuo pagrindo ernesin buvo gal praeitoj temoj įmetus g.gif

gal ir gydo spuogiukus, nes mineralai odai tikrai patinka:)
yra juk net naktine mineraline pudra, tik nepamenu kurios firmos, butent nakciai pasipudruoti, problematinei, riebiai ir spuoguotai odelei smile.gif Merginos sake, kad efektas teigiamas
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 09 07, 13:04)
iš tiek, kiek aš juo žaidžiau ant rankos, tai nepasakyčiau tikrai, kad stebuklas...Buvo mane užklupusi net mintis, kad ar nereikėjo kartais paimti iš išparduotuvės EM šepetėlį už 20 litų. Jei turi galimybių, tai pereik šiaip per parduotuves, gal duoda pačiupinėti TBS, Eco Tools šepetėlius ir kitus, gal kuris prilips? Nes įsivaizduoju, kad tam pamatiniam pudravimui reikia tiesiog pakankamo dydžio tankaus šepetėlio, o jau kuri firma tau patiktų, tai niekas negali žinoti smile.gif


Geras patarimas 4u.gif Vertėtų pereit ir pasižiūrinėt, nors iš kitos pusės, aš kai šepetėlių ne ekspertė, tai kaip pradžiai gal sueitų ir ne kažkoks superinis. Svarbu kuo patept turėčiau (aišku, kokio visai papigiai ir visai netikusio tai nenoriu smile.gif). Plius, neplanuoju kasdien dažytis, gal daugiau progoms, tai gal daug investuot irgi neverta. Šiek tiek pasimetus šiuo klausimu smile.gif Reiks pasišniukštinėt, daugiau apsišviest, bus aiškiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 09 07, 13:08)
aha, vis šiokia tokia paguoda  biggrin.gif

Diva:), filmukas, kaip užsidėti mineralinį pagrindą  4u.gif  Tiek dar suprantu. Bet kaip po to veidas turi stebuklingai pasikeisti, neįsivaizduoju niekaip  ax.gif

Savo jaunyste esu praleidusi Kauno Muzikinio teatro uzkulisiuose smile.gif , prisiziurejusi visokiausiu pudru ir tepimusi ir visko, ir net pati prisimalevodavau biggrin.gif , taip pat esu buvusi visa jaunyste salia balerinos kosmetikos stalelio wub.gif , su nuostabiausiomis biriomis pudromis bei ispudingo dydzio sepeteliais:D , esu prisiziurejusi ir filmuku- NEMOKU.Man nesigauna, arba nelygiai, arba nieko nesimato.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 07 rugsėjo 2010 - 12:16
QUOTE(Diva:) @ 2010 09 07, 13:01)
Pasensiu ir numirsiu taip ir neismokus teptis birios pudros... Na kaip jus pasidazote? Nemoku ir nebeismoksiu - tik kompaktine pudra man suprantama...Todel ziurint dabar taip ramu , ramu- nenoriu MM  schmoll.gif  lotuliukas.gif


ir as taip sakaiu, bet dabar visos mano pudros birios, ismokau smile.gif pabaksnoju kabuki is visu pusiu i biria pudra, po to kotuku patuksenu i indelio sienele, kad perteklius nubyretu ir viskas:)
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 09 07, 13:12)
gal ir gydo spuogiukus, nes mineralai odai tikrai patinka:)
yra juk net naktine mineraline pudra, tik nepamenu kurios firmos, butent nakciai pasipudruoti, problematinei, riebiai ir spuoguotai odelei smile.gif Merginos sake, kad efektas teigiamas


Kažkaip nakčiai nesinorėtų tept g.gif Net ir kasdien nesinori smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 09 07, 13:13)
Man nesigauna, arba nelygiai, arba nieko nesimato.


gal suprantančios paaiškins tada, kas ten turi matytis 4u.gif

QUOTE(Nidulia @ 2010 09 07, 13:14)
ir as taip sakaiu, bet dabar visos mano pudros birios, ismokau smile.gif


o tau labai ji matosi užtepta? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 09 07, 13:29)
gal suprantančios paaiškins tada, kas ten turi matytis  4u.gif
o tau labai ji matosi užtepta?  g.gif

kad net ir nenoreciau, jog matytusi, kad spakliaus sluoksnis uzdetas:) as gerai nukratau sepetuka, siekdama, kad nesimatytu pudros sluoksnis. Mineraline pudra priduoda kazkokio skaistumo ir sviezumo veidui. Juk matei mane, tik nepamenu, kuom pasidaziusi buvau, ar matesi sluoksnis spakliaus?smile.gif
cia va visas filmukas, su pilnu veidelio apiforminimu, net paakiu maskavimo, tik as tiek kantrubes neturiu smile.gif
http://www.lilylolo....=14#video_frame
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2010 09 07, 13:13)
Geras patarimas 4u.gif Vertėtų pereit ir pasižiūrinėt, nors iš kitos pusės, aš kai šepetėlių ne ekspertė, tai kaip pradžiai gal sueitų ir ne kažkoks superinis. Svarbu kuo patept turėčiau (aišku, kokio visai papigiai ir visai netikusio tai nenoriu smile.gif).

Šepetėlis sakyčiau labai svarbu, nes kai bandžiau mineralinę su netinkamu, o paskui su tam skirtu šepetėliu(turiu mintyje birios mineralinės pudros užtepimui), tai skyrėsi kaip dangus ir žemė. Aš patenkinta savo EM šepetėliais ir kažkaip nesinori ieškoti kitų, juo labiau, kad jų kaina nesikandžioja. ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 09 07, 13:33)
kad net ir nenoreciau, jog matytusi, kad spakliaus sluoksnis uzdetas:) as gerai nukratau sepetuka, siekdama, kad nesimatytu pudros sluoksnis. Mineraline pudra priduoda kazkokio skaistumo ir sviezumo veidui. Juk matei mane, tik nepamenu, kuom pasidaziusi buvau, ar matesi sluoksnis spakliaus?smile.gif


Nidulia, o Tu tiesiog birią pudrą ar mineralinę naudoji? Man tai įdomu, kaip gali maskuoti daiktas, kurio užtepus nesimato? g.gif
Papildyta:
QUOTE(pepkė @ 2010 09 07, 13:35)
Aš patenkinta savo EM šepetėliais ir kažkaip nesinori ieškoti kitų, juo labiau, kad jų kaina nesikandžioja. ax.gif  4u.gif


Kur jų galima įsigyt? Tikriausiai internetu, taip? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 07 rugsėjo 2010 - 12:40