Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai - 71

QUOTE(Satura @ 2010 09 06, 21:59)
pasakyk tą MB, kuris žiūri skersas ir nuolat kartoja: fui, ko čia vėl tiek prisitepei ban.gif


Satura, labai gražiai atrodo šitas blizgis thumbup.gif

QUOTE(Honey @ 2010 09 06, 22:03)
Beje, merginos, turiu klausimą - ar kuriai nors yra buvę, kad nuo FIN šampūno pradėtų niežtėti galvą, nors prieš tai tai viskas buvo gerai jį naudojant? Vakar nenustojau kasytis ir kasytis, ir kasytis... Iškart atsiminiau Nidulios kančias, bet kad man pavėluotai kažkaip reiškiasi, nes jau buteliuko mažiau nei pusė likusi g.gif


Taip taip, man taip buvo. Iš pradžių viskas buvo gerai, o paskui pradėjo niežėt galvą. Aš net nedrįsau jo apkaltinti iš pradžių, nes nemaniau, kad taip staiga jis gali suniežtint galvą blink.gif Bet nepraeinant niežuliui, mečiau jį į kampą ir viskas išsisprendė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hibisco: 07 rugsėjo 2010 - 10:54
Satura, bet lupu blizgis, kuri tu man sutaisei, zymiai graziau ant lupu atrodo nei sis tavo pirktinis, lupos tarsi stiklines. Nesuprantu, kam tu perki, kuomet pati toki nuostabu blizgi moki pagaminti,as tai kaifavau, kol turejau tavo gamybos wub.gif
jus, raganos, su tom mineralinem pudrom , dabar ir man reikia....
Atsakyti
QUOTE(Milduxs @ 2010 09 07, 09:14)
O klausykit, koks yraBA ir EA mišinių galiojimo laikas?


EA nepamenu, kiek galioja, o baziniai priklauso nuo to, kokie aliejai (nakvišos, agurklės kokios palyginti trumpiau laikosi). Jeigu aliejai stabilūs, tai ilgokai smile.gif

QUOTE(agnuta @ 2010 09 07, 09:24)
Niekad nebūčiau pasakius, kad čia Tavo lūpos iš šitų nuotraukų ax.gif


na jo, kai vaizdelis išdidintas tai ir lūpų dydis truputį neadekvatus, man atrodo biggrin.gif

QUOTE(Diva:) @ 2010 09 07, 09:51)
Taves neuzpuola buciuoti gatveje praeiviai?  biggrin.gif 


pamenu, kai buvau studentė kažkoks vaikinukas gatvėje užkalbino dalyvauti bučinių čempionate ar kokiame rekorde g.gif Bet kai žvilgsniu išmokau užmušti, tai tokių pasiūlymų nebesulaukiau biggrin.gif

QUOTE(Dobiliukė @ 2010 09 07, 10:21)
kad toks gėris per niek nenueitų, tai aš jų sulčių prisišaldžiau į ledukų formeles - bus žiemą su kuo kaukes darytis!

MB tai dar ir į molio kaukes reaguoja, kai nebereguos, reiks kaip Saturai pasielgti,


gal ir man reiktų likučius susitarkuoti, o tai paskui žiemą neturėsiu gero daikto bigsmile.gif

tik baisu kartais lazdą perspausti, kad nepabėgtų visai netyčiom tongue.gif biggrin.gif

QUOTE(sher @ 2010 09 07, 10:40)
merginos, as skaitau skaitau ir nesuprantu, kokius jus cia pagrindus stebuklingus naudojat ar pudras? MM ar bare X? cia kas? kur perkat?smile.gif


Bare X kažkas sudėtyje berods užkliuvo smile.gif

QUOTE(Hibisco @ 2010 09 07, 11:53)
Satura, labai gražiai atrodo šitas blizgis  thumbup.gif


4u.gif Jūs tikriausiai matot, kad tai paprastas bespalvis blizgis ant lūpų, jų nenugeltonina wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 09 07, 11:08)
4u.gif  Jūs tikriausiai matot, kad tai paprastas bespalvis blizgis ant lūpų, jų nenugeltonina wink.gif


Tiesiog labai natūraliai atrodo, be to, lyg dar ir yra tas man taip patinkantis švelnus lūpų spalvos pašviesinimo efektas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 09 07, 12:08)
Satura, bet lupu blizgis, kuri tu man  sutaisei, zymiai graziau ant lupu atrodo nei sis tavo pirktinis, lupos tarsi stiklines.


kaip ten sakoma, grožiui draugų sunku atrasti tongue.gif biggrin.gif Aš ir dažausi taip, kad nieko nesimatytų: visos spalvos, blizgiai taip parenkami rolleyes.gif Na, tik su LL šešėliais siurprizas gavosi cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 09 07, 12:08)
na jo, kai vaizdelis išdidintas tai ir lūpų dydis truputį neadekvatus, man atrodo biggrin.gif

pamenu, kai buvau studentė kažkoks vaikinukas gatvėje užkalbino dalyvauti bučinių čempionate ar kokiame rekorde  g.gif Bet kai žvilgsniu išmokau užmušti, tai tokių pasiūlymų nebesulaukiau biggrin.gif

4u.gif  Jūs tikriausiai matot, kad tai paprastas bespalvis blizgis ant lūpų, jų nenugeltonina wink.gif


Jei iš arti fotografuota, tai vaizdas šiek tiek pakraipomas. Bet šiaip tokios putlios thumbup.gif

lotuliukas.gif

Žinok, tikrai, ant lūpų atrodo bespalvis smile.gif
Atsakyti
ir mano lupos labai putliai atrode, kai pasitepdavau Saturos gamintu blizgiu.
Merginos, ar MM. ar BM produkcija labiau patiko, geresne?? As jau "iklimpau" i tuos mineralus doh.gif Jau ir skaistinamosios reikia, ir fiksuojancios..Tiesa pasakius, visai pasimeciau ir susimaisiau. O pagrindas, tai cia kas??
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2010 09 07, 11:28)
Nu baik Tu biggrin.gif Taigi čia tik mėginukai smile.gif Va, nežinau, kaip būtų, jei visą pakuotę būčiau pirkus (juokauju) biggrin.gif Knieti išbandyt, tik sakau, neturiu kuo tepti smile.gif

Jo, šepetukas tai būtinas, tarkime kempinėle gero dengimo tikrai neišgausi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 09 07, 12:35)
Jo, šepetukas tai būtinas, tarkime kempinėle gero dengimo tikrai neišgausi rolleyes.gif


Vis mąstau, gal nesulaukus Saturos atsiliepimų užsisakyt šepetėlį iš LL g.gif Žiūrėsiu, kaip čia man susišvies smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2010 09 07, 12:35)
Merginos, ar MM. ar BM produkcija labiau patiko, geresne?? As jau "iklimpau" i tuos mineralus  doh.gif Jau ir skaistinamosios reikia, ir fiksuojancios..Tiesa pasakius, visai pasimeciau ir susimaisiau. O pagrindas, tai cia kas??


Aš irgi įklimpau doh.gif Man jos reikia biggrin.gif Ypač žavi tai, kad pamaskuoja ir neva tai gydo spuogelius ar kažkaip pan. ax.gif Tai ieškau dabar smile.gif
BM sudėty Satura rašė, kad yra kažkoks/kažkokių blogiukų ax.gif
O kuo skiriasi pudranuo pagrindo ernesin buvo gal praeitoj temoj įmetus g.gif
Atsakyti
Pasensiu ir numirsiu taip ir neismokus teptis birios pudros... Na kaip jus pasidazote? Nemoku ir nebeismoksiu - tik kompaktine pudra man suprantama...Todel ziurint dabar taip ramu , ramu- nenoriu MM schmoll.gif lotuliukas.gif

Turiu valandziuke laiko, pietu saskaita vaziuoju po eko parduotuves prasiblaskyti rolleyes.gif , duso zele anei gramo nelike, gal čampakus teks uzuosti kur netycia ? rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 07 rugsėjo 2010 - 12:05
QUOTE(Satura @ 2010 09 07, 12:08)
tik baisu kartais lazdą perspausti, kad nepabėgtų visai netyčiom tongue.gif biggrin.gif

Visai netyčiom nepabėgs - per stipriai susaistytas! O štai karts nuo karto toks šokas blink.gif nuo kaukių visai sveikas - gyvybės įneša į kasdieninį gyvenimą lotuliukas.gif , nes poto pamato kokia graži gi ta žmona iš tiesų yra....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dobiliukė: 07 rugsėjo 2010 - 12:03