Įkraunama...
Įkraunama...

Marinuotos paprikos

Atbegu su savo receptuku: ( uzsirashysiu chia kad nepamirshchiau ir pati )

5 kg nedarinetu papriku
200g cukraus
200g Acto
100g aliejaus (galima ir be jo)
1 kaupinas shaukstas druskos
500g pomidoru padazo.
1l vandens

Paprikas isdarineti, supjaustyti norimo dydzio juostelemis, deti i dideli puoda, tada suberti cukru, druska, acta bei alieju. Viska sudejus uzpilti vandeniu. Virti 15- 20 minuchiu, kol suminkshtes. Tada karshtus supilstyti i stiklainius ( ishplaunu, bet nekaitinu) ir uzsukti dangteliais.
Skanus!!!
10* 0.5 stiklainiuku gaunasi
Atsakyti
QUOTE(Scheila @ 2013 09 13, 12:22)
Atbegu su savo receptuku: ( uzsirashysiu chia kad nepamirshchiau ir pati )

5 kg nedarinetu papriku
200g cukraus
200g Acto
100g aliejaus (galima ir be jo)
1 kaupinas shaukstas druskos
500g pomidoru padazo.
1l vandens

Paprikas isdarineti, supjaustyti norimo dydzio juostelemis, deti i dideli puoda, tada suberti cukru, druska, acta bei alieju. Viska sudejus uzpilti vandeniu. Virti 15- 20 minuchiu, kol suminkshtes. Tada karshtus supilstyti i stiklainius ( ishplaunu, bet nekaitinu) ir uzsukti dangteliais.
Skanus!!!
10* 0.5 stiklainiuku gaunasi

O pomidorų padažą taip pat supilti kartu ir virti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2013 09 14, 21:33)
O pomidorų padažą taip pat supilti kartu ir virti? 4u.gif


TAIP viska kartu!
Papildyta:
QUOTE(Scheila @ 2013 09 15, 14:20)
TAIP viska kartu!



kaip tik stiklainiuka atidariau ...Niam niam... Kam patiko receptelis su medumi, shitas taip pat patiks.
Atsakyti
mergaites , gal pasidalintumete Lečo receptuku?
Atsakyti
ar rusiškai tiks?

Лечо(вариант) ну очень вкусное

Ингредиенты
• 3кг красного толстого мясистого болгарского перца
• 2кг томатов
• 150гр чеснока
• 2шт острого перца
• зелень петрушки
• 200гр растительного масла
• 50гр соли
• 70гр сахара
• 60гр 9% уксуса
Способ приготовления
Перец порезать соломкой,томат измельчить в пюре.Залить томатом перец, добавить соль, сахар, растительное масло поставить на огонь. Варить с момента закипания 30 мин. За 10мин до окончания добавить измельченный чеснок, жгучий перец, уксус и петрушку. Горячим разложить в стерильные банки, перевернуть,укутать.
Выход 7 банок по 750гр
Atsakyti
Labai aciu uz receptuka su medum, labai skaniai gavosi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(isdykusS @ 2013 10 18, 05:43)
Labai aciu uz receptuka su medum, labai skaniai gavosi bigsmile.gif

4u.gif
Atsakyti
Noriu keptu marinuotu papriku, bet kiek skaiciau receptus, tai labai mazai vandens i marinata ieina g.gif
gal kas darete?
http://www.neringa-b...s-paprikos.html
Atsakyti
As pernai dariau su medumi taip isgirtas paprikas. man nelabai patiko, aliejaus jau labai daug, issitrauki paprika is stiklainio ir ji visa pasidengia eliejumi. Man buvo per daug riebu.
Siais metais alieju mazinau iki 5 saukstu, o vietoj saukstelio medaus i stiklainiukus dejau po puse saukstelio rukytu papriku milteliu, tikiuosi bus skanu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurida @ 2014 08 19, 13:49)
As pernai dariau su medumi taip isgirtas paprikas. man nelabai patiko, aliejaus jau labai daug, issitrauki paprika is stiklainio ir ji visa pasidengia eliejumi. Man buvo per daug riebu.
Siais metais alieju mazinau iki 5 saukstu, o vietoj saukstelio medaus i stiklainiukus dejau po puse saukstelio rukytu papriku milteliu, tikiuosi bus skanu 4u.gif


nežinau, iš kur tiek daug aliejaus g.gif Aš šaukštą į puslitriuką pilu
Atsakyti
QUOTE(Paladė @ 2014 08 27, 13:08)
nežinau, iš kur tiek daug aliejaus g.gif Aš šaukštą į puslitriuką pilu

Kaip tai is kur, is recepto ""Marinuota paprika su medumi ir cesnaku"" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurida @ 2014 08 28, 09:42)
Kaip tai is kur, is recepto ""Marinuota paprika su medumi ir cesnaku"" 4u.gif


tiesiog nepavyko su recepto pasirinkimu, nes kituose aliejus tik dėl skonio. bandykit kitus, nes medus tikrai priduoda gero skonio tiek paprikoms, tiek pipirams.
Atsakyti