Įkraunama...
Įkraunama...

Marinuotos paprikos

QUOTE(Whagati @ 2012 08 25, 08:04)
uzsivkavau paprikas su medumi, na skonis neypatingai  schmoll.gif  man per saldu, gal ziema bus super, bet dabar  g.gif  g.gif  g.gif

Skonio reikalas biggrin.gif o dėl skonio,tai manau reikia ragauti darant marinatą,o nesivadovauti aklai mirksiukas.gif
Atsakyti
O aš pagal Agniskos receptą ir pomidorus, ir agurkus patvarkiau thumbup.gif Nu man tai labai skanus marinatas. Aišku, turiu ir kitokių, nes šis toks jau prie efektyvesniu skonio prasme, tai kartais norisi kažko kito. Beje, 2 sloikeliai agurkų pabaltavo, nežinau, ar čia visgi marinatas jiem netinka, ar šiaip kažkas buvo sad.gif
Atsakyti
[QUOTE][quote=Agniska,2012 08 25, 15:16]
Skonio reikalas biggrin.gif o dėl skonio,tai manau reikia ragauti darant marinatą,o nesivadovauti aklai mirksiukas.gif
[/quote]

Tai marinatas viena, o medus dedasi i stiklainiuka atskirai...
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2012 08 25, 15:58)
Tai marinatas viena, o medus dedasi i stiklainiuka atskirai...

Tai bet saldumą be medaus ir cukrus dar priduoda mirksiukas.gif
Aš irgi šiandien dariau jas,tik aliejaus pyliau mažiau nei stiklinę
Atsakyti

ir aš dariau šiemet pagal Agnieską paprikas su medumi ir česnaku thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
Marinavau aš paprikas su česnaku, tai visiems, kas ragavo labai patiko. Pernai metais nors ir nemažai primarinavau, bet per žiemą neužteko biggrin.gif
Atsakyti
Šiandien ir aš pasidarbavau su parikom, pirmą kartą šiemet, įtariu ne paskutinį. Ir pirmą kartą per daugėlį metų marinavau namines paprikas, pas mama užaugintas. Šiemet jos įpatingai gerai pakeitė spalvą, tai nuskynė visas splavotas, dar liko keletas žalių, manau prinoks ir jos.
Dagelį metų darau pagal šitą Gandi receptą thumbup.gif

QUOTE(Gandi @ 2006 04 28, 11:17)
Marinuota paprika su antaniniais obuoliais

Paprikas ir obuolius( didelemis skiltelemis) sudeti i 0.5l stiklainius, vienodom dalim.Pirmiau obuolius, po to paprikas.
Marinatui: 600gvandens, 250gcukraus, 1stikline acto, 5gvazdikeliai, 6pipirai(kvapnieji). Is pradziu i verdanti vandeni sudeti pipirus, gvazdikelius, cukru. pavirti 5 min., supilti acta, siuo marinatu uzpilti darzoves ir pakaitinti vandens voneleje , po to stiklainius uzdaryti .

Uzmarinavusi as stiklainius uzdengiu labai siltai ir palieku taip nakciai, o ant rytojaus viska sudedu i saldytuva, kad gerai atsaltu. Tada puikiausiai issilaiko ziema. Skonis sio recepto stipriai saldziarukstis, tik obuoliai butinai turi buti antaniniai( mat jie kieciausi).



Pati paprikų nelabai mėgstu, užtat obuoliai su šiuo marinatu kartu su paprikomis būna labai skanūs thumbup.gif Darau kaip parašyta komentare, užpilu verdančiu marintu, apkloju šiltai per naktį ir tada į balkoną, nė karto dar nenušaudė. Aš nei agurkų nekaitinu, apkloju arba nupylinėju po kelis kartus.
Daug čia skanių receptukų, su česnakais manyčiau būtų skanus bet absoliučiai nemėgstu marinate aliejaus schmoll.gif Taigi marinuoju su tais marinatais kurie be aliejaus, arba netgi agurkų marinatą naudoju. Su medum irgi bandžiau, tačiau viską gadino tas aliejus, nevalgiau pati jų nė biški, vyras viską suvalgyti gavo. O kadangi su obuoliais patinka ir man ir jam tai dabar tokius darau jau turbūt ketvirti metai mirksiukas.gif
Ryt įkelsiu savo darbo foto 4u.gif

Atsakyti
mergaitės,gal kuri turi receptą konservuotų saldžiarūgščių paprikų,kur odelę nulupt reik ? smile.gif
Atsakyti
Įsiterpsiu ir aš : jau antrus metus darau paprikas su medumi.Man laaaabai skanu.Pernai užkonservavau 6 litrus, o šiaismet - 22 ltr. Jau tikrai turėtų užtekti.
Daržoves užsiauginau pati, nes perkant viską tai nepigu gautųsi... Sėkmės, merginos !
Atsakyti
Sveikos biggrin.gif
Aš jau pradedu marinuot,nes pas mus jau paprikos po 4lt 4u.gif
Atsakyti
sveikos,
gal galit pasidalinti įdarytų daržovėmis paprikų receptuku,noriu žiemai padaryti

su medum pas mus paprikos einamiausios.šiandien,kol jos visai pigios,dar 10 kg nusipirkau.jau trečia normą marinuosiu.dalį dariau lečo,truputį pjaustytų užšaldžiau,o kitos su medum biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2013 09 11, 10:53)
sveikos,
gal galit pasidalinti įdarytų daržovėmis paprikų receptuku,noriu žiemai padaryti

su medum pas mus paprikos einamiausios.šiandien,kol jos visai pigios,dar 10 kg nusipirkau.jau trečia normą marinuosiu.dalį dariau lečo,truputį pjaustytų užšaldžiau,o kitos su medum biggrin.gif

Normaliai lotuliukas.gif lotuliukas.gif taip šiandien dienai,jos nebrangios,reiks ir man dar pasidaryt lotuliukas.gif
Atsakyti