Įkraunama...
Įkraunama...

Reikia patarimo

Sveikos,
ieskojau info, bet neradau, tai paklausiu pas jus.
Mano dukrytei dabar 4,5 menesiuko ir jau gera savaite daro toki dalyka. Pradeda kaip ir steneti, israusta visa ir isitempia.. TAda mazai i ka reguoja ir taip daro kuri laika. GAlvojau kad pilvuka skauda, bet ji neverkia. TAda galvojom, kad gal pyksta, bet jei uzeina ir kai ji linksmai ziadzia.... AR JUSU LELIUKAI taip nesielge? nezinau ir ka galvoti, o pas gyd kol prieisim tai ilgu labai laukti. Aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meškėnė @ 2010 08 30, 21:57)
Sveikos,
ieskojau info, bet neradau, tai paklausiu pas jus.
Mano dukrytei dabar 4,5 menesiuko ir jau gera savaite daro toki dalyka. Pradeda kaip ir steneti, israusta visa ir isitempia.. TAda mazai i ka reguoja ir taip daro kuri laika. GAlvojau kad pilvuka skauda, bet ji neverkia. TAda galvojom, kad gal pyksta, bet jei uzeina ir kai ji linksmai ziadzia.... AR JUSU LELIUKAI taip nesielge? nezinau ir ka galvoti, o pas gyd kol prieisim tai ilgu labai laukti. Aciu uz atsakymus 4u.gif


Sveika, mano mazylis taip nedare, bet drauges dukrele taip elgesi biggrin.gif zinok mes vis pastebedavom: ziurek, turbut daro kaku doh.gif nes is sono tikrai taip atrode blush2.gif mergaites mama mums aiskinio, kad nesupranta del ko taip yra g.gif ir tiesiog nezino ka daryti... na ji nieko ir nedare, su laiku maze reciau ir reciau stenedavo o dabar jau beveik to nedaro(jai jau 8men)... tai va nezinau ar padejau, pabandyk pasitart su gydytoju gal jis ka pasakys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Evkis @ 2010 08 30, 21:17)
Sveika, mano mazylis taip nedare, bet drauges dukrele taip elgesi biggrin.gif zinok mes vis pastebedavom: ziurek, turbut daro kaku  doh.gif nes is sono tikrai taip atrode  blush2.gif mergaites mama mums aiskinio, kad nesupranta del ko taip yra  g.gif ir tiesiog nezino ka daryti... na ji nieko ir nedare, su laiku maze reciau ir reciau stenedavo o dabar jau beveik to nedaro(jai jau 8men)... tai va  nezinau ar padejau, pabandyk pasitart su gydytoju gal jis ka pasakys  4u.gif


va va utent kad is sono atrodo, jog ji negali padaryti niekaip kaku.... sakau gal tonusas padidejes... ech greiciau ta eile pas gyd ateitu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Meškėnė @ 2010 08 30, 22:35)
va va utent kad is sono atrodo, jog ji negali padaryti niekaip kaku.... sakau gal tonusas padidejes... ech greiciau ta eile pas gyd ateitu doh.gif


man atrodo ji kreipesi pas gydytoja , bet ten irgi priezasies nepasake... kad tonusas nemanau schmoll.gif o kaip su viduriukais pas jus? nes pas drauges mergaite tikrai buvo viskas tvarkoj kakojo graziai kasdien, tai ji nieko ir nedare
Atsakyti
QUOTE(Evkis @ 2010 08 30, 21:47)
man atrodo ji kreipesi pas gydytoja , bet ten irgi priezasies nepasake... kad tonusas nemanau  schmoll.gif o kaip su viduriukais pas jus? nes pas drauges mergaite tikrai buvo viskas tvarkoj kakojo graziai kasdien, tai ji nieko ir nedare


maniske per diena po 3-4 kartus padaro. Nepodaug, bet padaro.
Atsakyti
QUOTE(Meškėnė @ 2010 08 30, 22:13)
maniske per diena po 3-4 kartus padaro. Nepodaug, bet padaro.



Gali but viduriai kietoki, jei padaro po nedaug - reiskia jai sunku pasitustint gausiai. Praejau sita pragara.
Atsakyti
QUOTE(angelu kalva @ 2010 08 31, 12:15)
Gali but viduriai kietoki, jei padaro po nedaug - reiskia jai sunku pasitustint gausiai. Praejau sita pragara.


irgi taip legesi?
ir ka daret?
Atsakyti
QUOTE(Meškėnė @ 2010 08 31, 12:15)
irgi taip legesi?
ir ka daret?



As ne apie elgesi. Apie vidurius. Jei pasitustina suformuotu kakuciu ir po nedaug, gali but kad tokia ismatu konsistencija yra per kieta jusu mergaitei ir ji visko neisstena. To pasekoj gaunas daznas pasitustinimas po nedaug. Nors, jei problema isisenejus, tai gali but kakutis ir isvis skystas (uzkietejimo atveju viduriuose prisikaupia virs kieto ismatu kamscio skystu ismatu ir jos pro sonus prateka, o kamstis stovi ir toliau, kol kada nors nepasisalina). Ar nebuna taip, kad mergaites ismatos turi toki kvapa, kaip seno kakucio, na toks nemalonus uzsisenejusiu uzpuvusiu ismatu kvapas? Jei taip, tai 100% uzkietejimas.

Ka mes darem? Maniskis kasdien valgo avizu ar speltos kose (jis, beje jau 1,5 metu), geria daug skysciu, neduodu nieko, kas jam kietina vidurius ir geria kasdien laisvinancius be kita ko. Bet jo atvejis is sunkesniu, nes yra pagrindo viduriams kieteti del jo ligos ir vartojamu vaistu pasalinio poveikio.
Atsakyti
Mano mergyte taip dare, tik kazkur 6menesyje. Sugniauzdavo kumstukus ir stenedavo, nors dideli reikaliuka atlikdavo kuo puikiausiai, ir nebuvo niekas uzketeje. Po keliu savaiciu nustojo taip daryti .
Atsakyti
Gal vaikučiai taip bando sėstis? Kaip tik tokio amžiaus kai jau turėtu.
Atsakyti
QUOTE(kvanksht @ 2010 09 01, 07:47)
Gal vaikučiai taip bando sėstis? Kaip tik tokio amžiaus kai jau turėtu.



Maniskis atsisedo 10 menesiu, beveik 11 ir visai ne taip, kaip as tikejausi. Taigi , nebludykit su visokiom fix idejom.
Atsakyti
Na atsiprasau, tik nesupyk, angelu kalva, bet tu cia per grubiai pasakiai. Kokios dar "fix" idejos cia tau? Vaikai pradeda megint sestis vieni 3 men, kiti 4men., priklausomai nuo ju stiprybes. Zinoma sodinti ju dar tokiam amziuj negalima, bet manksteles padaryt naudinga, o pilnai vaikelis pradeda sedet 6 menesy. Taigi tai realus dalykas, apie ka norejo pasakyt kvanksht. Mano mergaitei 4.5 menesio ir ji jau senokai megina sestis, o ir pediatre pamacius kaip ji tai megina padaryt tik pagyre, sako stiprus presas ir, kad greit sedes. Atleisk, bet ar tu nesumaisei su stovejimu, kad tavo vaikutis tik 10 - 11 menesy atsisedo, tokio amziaus vaikai jau ir vaikscioti pradeje g.gif
Atsakyti