Įkraunama...
Įkraunama...

Kur fotografuotis Kaune gamtoje?

QUOTE(Tomulyte @ 2006 03 19, 11:40)
Sveikos.Na,mano vestuves buvo per pacius didziausius salcius,tai gamtoje nelabai smagu butu buve.Mes issinuomavom rumsiskiu liaudies buities muziejuje aukstaiciu grycia.Nerealu zinokit,nes buvo moteriskaite tokia kuri viska pravede.Ir senovisku paprociu daug,ir nuotraukos thumbup.gif gavosi,ir dvi valandos prabego greit,vos i baznycia nepavelavom.


O kas ten per programa ir kiek laiko ji trunka? Ir jei ne paslaptis kiek kainuoja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(LEDUTIS @ 2006 03 22, 18:40)
O kas ten per programa ir kiek laiko ji trunka? Ir jei ne paslaptis kiek kainuoja? g.gif


Ten tokia moterele apsirengus tautiniais drabuziais pasakoja visokius paprocius,prie tu paprociu pritaiko zaidimus ir pan.Ziauriai fainai buvo.Ir grindis slavem,ir duona pjaustem ir t.t.Uzkandziu nemazai buna pvz:riesutai,bandeles,medus,obuoliai ir visokie kitokie dalykeliai.Jeigu nori tikro kaimisko surio tai 1kg kainuoja 10lt.Visas kitas maistas ieina i kaina.O kainos ten,tai moteriskei 50lt uz pravedima ir vienam zmogui 10lt.Cia vienos valandos kaina.Jeigu domins,tai galesiu telefono nr. paieskot.
Atsakyti
QUOTE(belisime @ 2006 03 21, 08:24)
Na o ka daryti jei vestuviu diena lis  blink.gif  doh.gif

Kur jus fotografuosites?

as tai i rumsiskes ne uz ka,man visai nesiderina jaunuju ivaizdis prie kaimiskos aplinkos...

Juk reikia tureti 2 variantus:grazi diena ir kai lyja

mes jauciu vis tike vaziuosim prie raudondvario pilies..o paskui daugiau nuotrauku bus padaryta viesbutyje jei lis...
Atsakyti
perskaiciau visas jusu siulytas vietas... Arba as labai isrankus arba tai man nepakeliui... schmoll.gif Idomiausia dalis kad dauguma apie Rumsiskes rasot kaip apie ka tik atrasta grazia vieta, nors tai jau seniai zinoma vieta kur zmoniu buna kaip ir botanikos sode.Ir vaiku prasanciu saldainiu pilna tongue.gif Panemunes pilys gal ir grazu bet neturesim mes tiek laiko po jas vazinetis.Atkrenta verysad.gif Beje is jusu rasymu tai jau ir ten kas antra pora vaziuoja... Idomi mintis fotkintis su zirgais, tik kad jau perskaiciau kad nepriima... Ir vel nepasiseke blink.gif bajorkiemyje vaziuti reklamuotis ir dar laukti savo eiles kol prieisim tai jau aciu ne. Grabuciskese tai seses vestuves fotografo-nieko ypatingo.Nors geras fotografas daug ka moka ir gali. Reikes pasidometi apie ta floros simfonijos parka, kaip ten atrodo.

As tai pasiulyciau turintiems laiko ir kieno negasdina atstumas apie 35 km pavaziuoti fotkintis i Birstona. Labai fainos nuotraukos buna! Gaila kad mes neturesim laiko ir mums ne i ta puse verysad.gif

Gal kas zinot graziu vietu vaziuojant link jonavos?
Atsakyti
QUOTE(Tomulyte @ 2006 03 22, 19:42)
Ten tokia moterele apsirengus tautiniais drabuziais pasakoja visokius paprocius,prie tu paprociu pritaiko zaidimus ir pan.Ziauriai fainai buvo.Ir grindis slavem,ir duona pjaustem ir t.t.Uzkandziu nemazai buna pvz:riesutai,bandeles,medus,obuoliai ir visokie kitokie dalykeliai.Jeigu nori tikro kaimisko surio tai 1kg kainuoja 10lt.Visas kitas maistas ieina i kaina.O kainos ten,tai moteriskei 50lt uz pravedima ir vienam zmogui 10lt.Cia vienos valandos kaina.Jeigu domins,tai galesiu telefono nr. paieskot.


Jei gali paieškok telefono, labai sudomino, beja o kiek liko trunka visa, tai ar galima pačiam pasirinkti laiką pvz. 1 val arba 2 val?
Atsakyti
Na manau del Rumsiskiu cia jau bus kaip kiekvieno skonis ir kaip sirdele geidzia,pati dalyvavau vestuvese,.taip moteryte pasitiko,.daug pasakojo,sokom is pradziu buvo gan idomu,bet veliau jau visiems pabodo,buvo per ilgu. Manau tos poros kurios yra siuolaikiskos ( na ta prasme,vestuviu norincios be jokiu paprociu) tai ten jos gali nevaziuot,nes ten viskas susieta su senove,..
Papildyta:
Bet siaip manau nuotrauku tikrai graziu Rumsiskese pasidaryti galima.
Atsakyti
Manau visai įdomu gali būti ir tai kas susiję su senove, tik svarbu kaip tai pateikta mirksiukas.gif
Atsakyti
As gyvenu Raudondvaryje ir kazkaip apsiprates su pilim smile.gif Tiem kas domejosi imesiu kelias nuorodas i pilies foto, o dar jei bus geras oras savaitgali ir pats pafotografuosiu wink.gif
http://www.raudondva...hotogallery.php
Google-ilgas linkas
Atsakyti
Sveikos,

mano fotografe man patare vis delto nuvaziuoti nors trumpam i Botanikos soda, sake pavasari labai grazu ten...
o siaip as noriu i Jachtkluba, ten graziu vietu yra smile.gif
Papildyta:
be to fotografe sake, galim vaziuoti i kelias vietas, nuotraukos bus ivairesnes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pykciurna @ 2006 03 29, 08:38)
Sveikos,

mano fotografe man patare vis delto nuvaziuoti nors trumpam i Botanikos soda, sake pavasari labai grazu ten...
o siaip as noriu i Jachtkluba, ten graziu vietu yra smile.gif
Papildyta:
be to fotografe sake, galim vaziuoti i kelias vietas, nuotraukos bus ivairesnes mirksiukas.gif

Taip drinks_cheers.gif pavasari ten grazu tulpes, magnoliju medziai baltais dideliais ziedais, sauluciu pieveles labai romantiskai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Tik kazin kada tas pavasaris prasides doh.gif
Atsakyti
QUOTE(snickers @ 2006 03 31, 06:40)
Taip drinks_cheers.gif  pavasari ten grazu tulpes, magnoliju medziai baltais dideliais ziedais, sauluciu pieveles labai romantiskai atrodo thumbup.gif

aplinka tai ten grazi, bigsmile.gif bet viduj nelabai man schmoll.gif
Atsakyti