Įkraunama...
Įkraunama...

Kur fotografuotis Kaune gamtoje?

QUOTE(alynka @ 2005 04 13, 12:29)
Sveikos,
As girdejau visai neblogos nuotraukos iseina Bajorkiemyje.
Na jei kam pakeliui tai gal visai ir nereikia Rumšiškių....


Apie bajorkiemi ir as girdejau ir nuotraukyciu maciau, jos thumbup.gif Tik beda kad ten savaitgaliais labai daug zmoniu buna, o dar kai prasideda vestuviu sezonas tai turi stovet ir laukt kol galesi nusifotografuot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lota5 @ 2005 04 12, 07:55)
1 val. kainuoja 50 lt. ir gali daryti ko tik sirdele uzsigeidzia. Jaunikis ir pabroliai jodinejo, gavome "karieta" tiksliau kazkoki vezimaiti, tai dar ir pasivazinejome. Nuotraukose gavosi ir kaip jaunoji zirga "tramde" o ant jo jaunikis sedi ir juokiasi, ir pamerges stovi issiziojusios, o pabroliai tolyn su zirgais nujoja. Zodziu labai originalios ir netradiciskos nuotraukytes  tongue.gif
Kaip del marveles kvapo, tai kovo men. nelabai jo ir rasi, kaip ir purvo, nes vien tik sniegas. Bet jei vasara, tai juk galima anksciau nuvaziuoti ir apsidairyti, ar tikrai jau ten taip dvokia.



Lota, jei gali atsiųsk nuotraukyčių parodyt kaip ten kas ir papasakok daugiau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Puzin @ 2005 02 09, 19:02)
Sveikos, as per savo vestuves fotografavausi  prie pilies Raudondvario pilies (Kaune), visai neblogai. ax.gif


Gal gali kokių nuotraukyčių įdėti, arba i AŽ atsiųsti. Mes irgi planuojame link raudondvario pilies pavažiuoti. Ar ten bus kur su pulku kokius tai žaidimukus pažaisti ir šampaniuko išgerti? smile.gif
Atsakyti
o mes irgi ten vaziuosim - i Raudondvario thumbup.gif
Atsakyti
O as dar vis galvoju kur mums vaziuoti fotkintis. g.gif Rumšiškės - šiek tiek tolokai, botanikos sodas - nusibodes. Kur dar? g.gif Pakolkas - neisivaizduoju.
Atsakyti
QUOTE(Mis @ 2005 06 05, 15:00)
Gal gali kokių nuotraukyčių įdėti, arba i AŽ atsiųsti. Mes irgi planuojame link raudondvario pilies pavažiuoti. Ar ten bus kur su pulku kokius tai žaidimukus pažaisti ir šampaniuko išgerti? smile.gif

Gal gali plačiau papsakoti kur stojote fotografuotis ir kaip ten ta raudondvario pilis. gal kokių nuotraukyčių įdėtum.

AČIŪ
Atsakyti
Skaiciau cia pas jus, kad grazios nuotraukytes prie bajorkiemio, ir dabar vasara sake, kad labai graziai susitvarke (tik girdejau, nes nesu lietuvoj), bet labai DAUG zmoniu.Bet mano pokylis-svente butent ten ir bus, uzsisakiau sale ten ir niekur daugiau neplanuoju vaziuot fotografuotis, bet nezinau kaip ten bus... verysad.gif atvaziuosim-o ten kruvos zmoniu, ir nei vaziuot kur nors kitur, nei laukt kol visi ikaus ir tada eit fotkintis... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(deine @ 2005 06 16, 18:07)
Skaiciau cia pas jus, kad grazios nuotraukytes prie bajorkiemio, ir dabar vasara sake, kad labai graziai susitvarke (tik girdejau, nes nesu lietuvoj), bet labai DAUG zmoniu.Bet mano pokylis-svente butent ten ir bus, uzsisakiau sale ten ir niekur daugiau neplanuoju vaziuot fotografuotis, bet nezinau kaip ten bus... verysad.gif atvaziuosim-o ten kruvos zmoniu, ir nei vaziuot kur nors kitur, nei laukt kol visi ikaus ir tada eit fotkintis... sad.gif


krūvas žmonių tai garantuoju, pati dažnai ten savaitgaliais lankausi
Atsakyti
o kaip Nemuno sala?esu nuotraukų mačius, kad jaunąsias neša per tą tiltą. Tai gal nieko ten ir pasivaikščiot, pasifotografuot?
Nors aš ten labai seniai buvus, tai nežinau,ar netapus ji tik šunų pavedžiojimo vieta...
Atsakyti
O gal kas esate buvę Skriaudžių buities muziejuje? Esu girdejus, kad ten panasiai kaip Rumšiškėse, tik nemokamas įėjimas ir mažesnė teritorija:)

http://www.muziejai....iu_muziejus.htm

Ne taip jau toli nuo Kauno, gal ir neblogai butu pavaziuoti, bet vat gerai butu ishgirsti kokiu nors atsiliepimu 4u.gif ten taip pat kazkokia programa vestuvininkam siulo g.gif
Atsakyti
QUOTE(kate0 @ 2005 06 16, 19:46)
krūvas žmonių tai garantuoju, pati dažnai ten savaitgaliais lankausi



Kaip bus pikta kai tavo vestuves ten, o kruvos vestuvininku ir nera kur net masinos pastatyti...O jau ner ka sneketi, kad kazkur nusifotkinti....
Eisim fotkintis vakare, kai jau nieko nebus ir visi jau bus gatavi...
Kaip puiku thumbup.gif

ir kur mano protas buvo kai as ten uzsakinejau vieta???? doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(deine @ 2005 06 23, 14:26)
Kaip bus pikta kai tavo vestuves ten, o kruvos vestuvininku ir nera kur net masinos pastatyti...O jau ner ka sneketi, kad kazkur nusifotkinti....
Eisim fotkintis vakare, kai jau nieko nebus ir visi jau bus gatavi...
Kaip puiku thumbup.gif

ir kur mano protas buvo kai as ten uzsakinejau vieta???? doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif


sedi lankytojai tol kol sutemsta jei oras leidzia. Taigi reikes fotkintis diena, tik stebes kruva akiu, bet fotkes bus fainos tikrai. thumbup.gif
Atsakyti