Įkraunama...
Įkraunama...

Kur fotografuotis Kaune gamtoje?

Buvau vienose vestuvėse, tai fotografavomės Rumšiškių buities muziejuje.Ten ir su pulku visokius žaidimėlius žaidėm ant žolės. Labai originalių nuotraukų padarėm - ir jaunoji pro langelį žiūri, ir jaunasis i šulinį lipa skandintis, ir prie avilių ir prie Ir pas puodžius nusipirkom puodą, užsirašėm palinkėjimus jauniesiems.
...Neparanku tik gal Tau, nes nuo Zapyškio - visai į kitą pusę važiuot reiktų.
Atsakyti
Kiek man teko pabūvoti vestuvėse, tai brrrr Botanikos sodas iškart atkrenta:) Gražu Rumšiškių muziejuje, pas tiesa, ten ir ant šiaudų gaklima pasifotkint:) Na prie Kauno pilies galima dar arba Jacht Klube prie marių. Pačiai reikės kažką vasarai mąstyti, tai nė nežinau ką reikės rinktis... pasirinkimas tikrai mano akimis nėra didelis...
Atsakyti
Sveikos, as per savo vestuves fotografavausi prie pilies Raudondvario pilies (Kaune), visai neblogai. ax.gif
Atsakyti
Isila
o tikrai kur tas mitologinis keliukas?
Atsakyti
Gal kas Rumšiškėse dalyvavot toj programoj jaunavedžiams, kažkaip negirdėjau apie ją jokių atsiliepimų, tai net nežinau verta ten važiuoti ar nelabai
Atsakyti
Labukas visoms,

Ka tik prisijungiau ir dabar busiu "legalus" vartotojas biggrin.gif
Musu vestuves buvo kovo men., taciau vis dar gyvenu tomis nuotaikomis ir vis uzsuku paskaitineti apie busimu jaunuju rupescius.
Apie fotografavimasi, tai mes buvom Marveles zirgyne. Gal pats vaizdas ir nekoks, bet nuotraukos su zirgais ir vezimaiciu gavosi fantastiskos tongue.gif
Jei dar kas domina, klauskite, kuo galesiu - padesiu
Atsakyti
QUOTE(lota5 @ 2005 04 11, 13:07)
Labukas visoms,

Ka tik prisijungiau ir dabar busiu "legalus" vartotojas  biggrin.gif
Musu vestuves buvo kovo men., taciau vis dar gyvenu tomis nuotaikomis ir vis uzsuku paskaitineti apie busimu jaunuju rupescius.
Apie fotografavimasi, tai mes buvom Marveles zirgyne. Gal pats vaizdas ir nekoks, bet nuotraukos su zirgais ir vezimaiciu gavosi fantastiskos tongue.gif
Jei dar kas domina, klauskite, kuo galesiu - padesiu

na na, placiau.kau tai yra ir kiek tas malonumas su zirgais kainuoja? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
g.gif Nu aš tai nerizikuočiau į žirgyna važiuot - jau vien ta smarvė kai kazdien pro jį darbą vaziuoju. Nu vasarą bent jau purvyno nėra - bet kaip kovą?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Astulenka @ 2005 04 11, 00:41)
Gal kas Rumšiškėse dalyvavot toj programoj jaunavedžiams, kažkaip negirdėjau apie ją jokių atsiliepimų, tai net nežinau verta ten važiuoti ar nelabai

man laaaabai patiko thumbup.gif
tikrai labiai įdomiai jie moka organizuoti ir priimti jaunuosius pagal senus papročius, na man tai labai patiko ir jaunieji liko patenkinti
Atsakyti
QUOTE(kayla mire @ 2005 04 11, 18:21)
na na, placiau.kau tai yra ir kiek tas malonumas su zirgais kainuoja? g.gif  biggrin.gif


1 val. kainuoja 50 lt. ir gali daryti ko tik sirdele uzsigeidzia. Jaunikis ir pabroliai jodinejo, gavome "karieta" tiksliau kazkoki vezimaiti, tai dar ir pasivazinejome. Nuotraukose gavosi ir kaip jaunoji zirga "tramde" o ant jo jaunikis sedi ir juokiasi, ir pamerges stovi issiziojusios, o pabroliai tolyn su zirgais nujoja. Zodziu labai originalios ir netradiciskos nuotraukytes tongue.gif
Kaip del marveles kvapo, tai kovo men. nelabai jo ir rasi, kaip ir purvo, nes vien tik sniegas. Bet jei vasara, tai juk galima anksciau nuvaziuoti ir apsidairyti, ar tikrai jau ten taip dvokia.
Atsakyti
Gal ir visai nieko mintis - zirgynas. Niekad apie tai nebuciau pagalvojus. Vis kazkas naujo nes taip kaune visos vietos jau pabode
Lota5 gal galetum nuotraukyciu ikelt is zirgyno, labai noreciau pamatyti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos,
As girdejau visai neblogos nuotraukos iseina Bajorkiemyje.
Na jei kam pakeliui tai gal visai ir nereikia Rumšiškių....
Atsakyti