Įkraunama...
Įkraunama...

Kur fotografuotis Kaune gamtoje?

Na jei nera daugiau ideju kur forkintis tai gal galetumet apie botanikos soda papasakoti...

Man jis visai pakeiui link sodybos gaunasi ir nereiktu blaskytis daug, ar verta ten vaziuoti su visais sveciais birzelio pabaigoj??

Noreciau kad ir sveciai galetu pasizvalgyti ir koki zaidima suzaistume ir aisku pasifotkinti.. Tik nezinau ar verta.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2010 03 04, 11:47)
Na jei nera daugiau ideju kur forkintis tai gal galetumet apie botanikos soda papasakoti...

Man jis visai pakeiui link sodybos gaunasi ir nereiktu blaskytis daug, ar verta ten vaziuoti su visais sveciais birzelio pabaigoj??

Noreciau kad ir sveciai galetu pasizvalgyti ir koki zaidima suzaistume ir aisku pasifotkinti.. Tik nezinau ar verta..   4u.gif

Verta verta smile.gif ypac jeigu Jusu fotografas sugebes pazvelgti i botanikos soda kitu kampu, is kito krasto mirksiukas.gif
O siaip tai visada pamastykit, gal esat kazkur mate apleista sodyba, apgriuvusi pastata.. kartais visai banali ir netiketa vieta buna visai geras dalykiukas mirksiukas.gif aisku as cia apie pacia fotosesija kalbu, jeigu kartu su Jumis vazines sveciai, tuomet aisku, reikia kazka kito sugalvot.
Beje, man asmeniskai visai nepatinka su jaunaisiai kartu bevazinejantys visi sveciai. Jiems dazniausiai ziauriai nusibosta jaunuju laukti, o ir sie tada buna ipareigoti skubet, jauciasi nepatogiai, jaudinasi, kad sveciai nuobodziauja... Kiek man teke but vestuvese, tai niekas nelieka patenkintas. Kur kas smagiau, jei jaunieji su savo pulkeliu ar tik liudininkais ar isvis vieni du kazkur isvaziuoja pasifotografuot.

Ir dar - rinkites vieta, kurioje smagiau jaustumetes patys. Be to, auksine ir nesulauzoma taisykle - jeigu TA diena zvelgsit vienas i kita, juoksites, nebijosit dalintis siluma, daaaaug buciuotis, tai bet kurioj vietoj bus galima padaryt nerealias nuotraukas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aridax: 04 kovo 2010 - 11:18
QUOTE(aridax @ 2010 03 04, 11:16)
Verta verta  smile.gif  ypac jeigu Jusu fotografas sugebes pazvelgti i botanikos soda kitu kampu, is kito krasto  mirksiukas.gif
O siaip tai visada pamastykit, gal esat kazkur mate apleista sodyba, apgriuvusi pastata.. kartais visai banali ir netiketa vieta buna visai geras dalykiukas  mirksiukas.gif  aisku as cia apie pacia fotosesija kalbu, jeigu kartu su Jumis vazines sveciai, tuomet aisku, reikia kazka kito sugalvot.
Beje, man asmeniskai visai nepatinka su jaunaisiai kartu bevazinejantys visi sveciai. Jiems dazniausiai ziauriai nusibosta jaunuju laukti, o ir sie tada buna ipareigoti skubet, jauciasi nepatogiai, jaudinasi, kad sveciai nuobodziauja... Kiek man teke but vestuvese, tai niekas nelieka patenkintas. Kur kas smagiau, jei jaunieji su savo pulkeliu ar tik liudininkais ar isvis vieni du kazkur isvaziuoja pasifotografuot.

Ir dar - rinkites vieta, kurioje smagiau jaustumetes patys. Be to, auksine ir nesulauzoma taisykle - jeigu TA diena zvelgsit vienas i kita, juoksites, nebijosit dalintis siluma, daaaaug buciuotis, tai bet kurioj vietoj bus galima padaryt nerealias nuotraukas  mirksiukas.gif


nu kaip graziai parasete...
as planavau i botanikos soda su visais sveciais pabuti kokia valanda ten visiem pasifotkinti o ne atskirai...
ir tada visus svecius issiusti i sodyba, o mes dviese ir fotografe dar kazkur pavaziuosim asmeninei fotosesijai ir tada grisim i sodyba.
Atsakyti
O kur Kaune fotografuotis jeigu lytu??? doh.gif Gal kokiam Karo muziejuj??? neisivaizduoju.... Noretusi kazkokios siltos, jaukios ir kartu puosnio ar bent jau romantiskos vietos....
Atsakyti
na merginos ir prajuokinot mane kai kurios - paskaiciau temele, ziuriu kritikuojat Kauna, tarsi nebutumet maciusios graziu vestuviniu foto, darytu Kaune. kazkas kritikavo Vilniaus gatve - mano drauge turi vestuvines foto butent Vilniaus gatveje - pacios graziausios is visu vestuviu. O visokie griuvesiai tai kaip tik super - daug labiau issiryskina nuotakos tyrumas visokiu griuvesiu, senu muru ar net grafiti fone. Maciau kitu draugu foto kazkieno irgi ispeiktame raudondvario dvare - super ten viskas atrodo - idomiai oramentais susodinti krumeliai pieveleje, raudonu plytu pastatai, senoviniai vartai, toks idomus baltas pastatas, daug medziu - labai vestuviu foto tinkama vieta. Dar kakur esu macius labai gazia vestuviu foto daryta paprastoje penkiaaukscio laiptineje wink.gif Kurybingas fotografas manau bet kokioj net pacioje neidomiausioje vietoje padarys grazias foto to ir linkiu mums visoms 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Jei kalbant del graziu vietu, man labai yra patike Fortai. Dariausi praetais metais fotosesija I-forte, tai foto superines. ir vietos ten labai idomios ax.gif Cia fotosesija galbut labiau tinka asmeninems:) Beto dirbu su vienu fotografu Kaune, tai labai puikiai fotografuoja, patys ieskom idomiu vt, kur butu galma daryti uzsakovams superines foto:) Jei idomu musu svetaine www.g2art.lt, svetaine aisku dar pildoma, bet pirma vaizda galite susidaryti 4u.gif cool.gif
Atsakyti
Mes irgi sukam galvas kur fotografuotis, tai kol kas santakos parkas, senamiestis, labai noretusi iki Pazaislio pavaziuot, bet ziuresim kaip cia iseis g.gif . Dar fotografas minejo 9 forta, nuvaziuosim apsiziuret kas ten grazaus g.gif . O kur yra Kadagiu slenis blush2.gif ?
Atsakyti
Su tais fortais.. kai cia buvo skandalas, kai mergaite kazkuriam tam forte taip smarkiai susizalojo.. tai kazkaip nelabai jau viliojanciai skamba vestuvine iskyla i juos.. g.gif
Atsakyti
O tuo labiau fortai, tai ir šiaip ne pačius geriausius jausmus sukelia, atsižvelgiant į istoriją unsure.gif

O kur tas KADAGIŲ slėnis, apie kurį visos čia rašote?
Atsakyti
QUOTE(Zana82 @ 2010 02 26, 08:21)
Labukas!

As vestuves planuoju ziema. Tai taip pat bus Kauno senamiestis, gal Laisves al. prie Soboro pvz. Taip pat galvoju apie Pazaislio vienuolyna. Dar labai grazus yra Kadagiu slenis (toms, kas megsta gamta). Dar mano svajone yra foto su zirgais, bandysiu kreiptis i Marveles zirgyna, gal keleta zirgu papuos vestuvems :-) Jei turite dar kokiu ideju, kur fotografuotis Kaune ar apylinkese ziema, prasom pasidalinti.


Asmeniskai teko susidurti su dviem zirgynais Kaune (tiksliau vienas prie Kauno). Teko juose fotografuoti, geriausia ispudi paliko visgi Arlaviskiu zirgynas, del treneres draugiskumo, zirgu ramumo ir dresuros. Kiek teko girdeti, su zirgais galima nujoti uz papildoma mokesti i kadagiu sleni, nes ten prie pat, vestuvems lyg tai ir papuosia "bricka".
Bendram vaizdui, fotografijos is siu zirgynu:
1) Marveles:
http://blogas.tavofo...su-zirgais.html
2) Arlaviskiu zirgynas-Kadagiu slenis:
http://blogas.tavofo...s-istorija.html


Papildyta:
QUOTE(ingutera @ 2010 04 28, 00:59)
O tuo labiau fortai, tai ir šiaip ne pačius geriausius jausmus sukelia, atsižvelgiant į istoriją unsure.gif

O kur tas KADAGIŲ slėnis, apie kurį visos čia rašote?


Kadagiu slenis yra vaziuojant uz Vaisvydavos link Arlaviskiu, jei kam idomu,r asykite i email (info@tavofotografija.lt), galesiu detaliau paaiskinti kaip ten rasti.

Pagarbiai, Kristina
Atsakyti
QUOTE(ingutera @ 2010 04 28, 14:59)
O kur tas KADAGIŲ slėnis, apie kurį visos čia rašote?


jis yra Kauno rajone, Arlaviškėse.
Atsakyti
Mes irgi bandysim prie Pazaislio fotosesija paplanuot smile.gif O gal tiesiog apsistosim ties Santaka rolleyes.gif
Atsakyti