Įkraunama...
Įkraunama...

Kur fotografuotis Kaune gamtoje?

Nuostabi vietele ir dar nenusibodusi yra Raudondvario dvaro pilis, parkas, labai grazus raudonu plytu dvaro arklidziu pastatas, o visai salia-Nevezio upe. Siemet ten ir civiline santuoka bus galima sudaryti po atviru dangum Kauno rajono gyventojams thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Dar prisiminiau Pypliu piliakalni vaziuojant link Kacergines - tiems, kas megsta gamta;)
Atsakyti
QUOTE(MeskeLepeske @ 2010 02 26, 15:23)
Nuostabi vietele ir dar nenusibodusi yra Raudondvario dvaro pilis, parkas, labai grazus raudonu plytu dvaro arklidziu pastatas, o  visai salia-Nevezio upe. Siemet ten ir civiline santuoka bus galima sudaryti po atviru dangum Kauno rajono gyventojams  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


O sita vieta mane sudomino... gal galit keleto foto ideti... kaip ten atrodo, kas jau esat buve. blush2.gif
Atsakyti
as dar pasiulyciau santakos parka, kur Nemunas su Nerim susilieja. Cia galima net simboline prasme izvelgti smile.gif
Kazkuriam is siu forumu mane visai sudomino ir pasivezinimas funikulierium, kodel neuzsikelus i aleksoto kalna? gi vaizdas turetu buti neblogas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(redata @ 2010 02 26, 17:11)
as dar pasiulyciau santakos parka, kur Nemunas su Nerim susilieja. Cia galima net simboline prasme izvelgti  smile.gif
Kazkuriam is siu forumu mane visai sudomino ir pasivezinimas funikulierium, kodel neuzsikelus i aleksoto kalna? gi vaizdas turetu buti neblogas bigsmile.gif



visai neblogas pasiulymas ypac jei tuokiesi Vyauto baznycioj, ta sankryza upiu visai cia pat smile.gif
Atsakyti
Labukas!

As vestuves planuoju ziema. Tai taip pat bus Kauno senamiestis, gal Laisves al. prie Soboro pvz. Taip pat galvoju apie Pazaislio vienuolyna. Dar labai grazus yra Kadagiu slenis (toms, kas megsta gamta). Dar mano svajone yra foto su zirgais, bandysiu kreiptis i Marveles zirgyna, gal keleta zirgu papuos vestuvems :-) Jei turite dar kokiu ideju, kur fotografuotis Kaune ar apylinkese ziema, prasom pasidalinti.
Atsakyti
zapyskyje, prie senosios baznyteles, prie pat nemunas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zana82 @ 2010 02 26, 21:21)
Labukas!

As vestuves planuoju ziema. Tai taip pat bus Kauno senamiestis, gal Laisves al. prie Soboro pvz. Taip pat galvoju apie Pazaislio vienuolyna. Dar labai grazus yra Kadagiu slenis (toms, kas megsta gamta). Dar mano svajone yra foto su zirgais, bandysiu kreiptis i Marveles zirgyna, gal keleta zirgu papuos vestuvems :-) Jei turite dar kokiu ideju, kur fotografuotis Kaune ar apylinkese ziema, prasom pasidalinti.


Labai grazi vieta tas Kadagiu slenis, gal kas placiau papasakos ar ten tik pasivaikscioti ar yra ir kokiu staliuku gal butu galima biski apsistoti pazaisti zaidimu ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2010 02 27, 09:51)
Labai grazi vieta tas Kadagiu slenis, gal kas placiau papasakos ar ten tik pasivaikscioti ar yra ir kokiu staliuku gal butu galima biski apsistoti pazaisti zaidimu ir t.t.


Pritariu, ten super vaizdelis. Nezinau ar ziema as ten nuklamposiu, bet vasara butu puiku turbut. Siaip ten yra kazkokia nedidele aikstele masinom, del suoleliu nepamenu, nes buvau gal 3 metus atgal ten smile.gif Siaip dar man patinka Panemunes silas ir tas aukstas tiltas gale misko. Ten turetu irgi neblogai atrodyt foto.

Merginos, ar jus planuojate fotosesija atelje?
Atsakyti
žiemą puiki fotosesijos vieta - miškas. Ypač jei dar sniego yra. Va galit pažiūrėti mano galerijoj vasario mėnesio fotosesiją.
Atsakyti
QUOTE(Zana82 @ 2010 02 27, 11:14)

Merginos, ar jus planuojate fotosesija atelje?



Nea jokiu fotosesiju atelje.. nepatinka man ten.. ypac kai reikia nenormalia kaina sumoketi uz nuotrauks... smile.gif

manau gamta ir naturali aplinka pats geriausias...
Papildyta:
QUOTE(_Vaidux_ @ 2010 02 27, 13:27)
žiemą puiki fotosesijos vieta - miškas. Ypač jei dar sniego yra. Va galit pažiūrėti mano galerijoj vasario mėnesio fotosesiją.


labai grazu... ypac patiko senis besmegenis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zana82 @ 2010 02 27, 12:14)
Pritariu, ten super vaizdelis. Nezinau ar ziema as ten nuklamposiu, bet vasara butu puiku turbut. Siaip ten yra kazkokia nedidele aikstele masinom, del suoleliu nepamenu, nes buvau gal 3 metus atgal ten smile.gif Siaip dar man patinka Panemunes silas ir tas aukstas tiltas gale misko. Ten turetu irgi neblogai atrodyt foto.

Merginos, ar jus planuojate fotosesija atelje?



Bent kai praeita vasara buvau tai tikrai suoliuku buvo, visas takas grazus, o vaizdas nuo jo i Kauno marias ispudingas! Beje cia ne i tema bet man kaip tik ten maniskis pasipirso, 4u.gif todel vasara per savo vestuves tikrai ten vaziuosiu! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti