Įkraunama...
Įkraunama...

Kur fotografuotis Kaune gamtoje?

QUOTE (Smiling_girl @ 2004 05 31, 11:47)
O mes siandien jau pramogininiam laivui rankpinigius palikom biggrin.gif kaip faina biggrin.gif


vau kaip faina:) o cia jus kur ? o mums deja taip isejo kad gamtoje ar kazkur kitur labai mazai laiko turesim:(
Atsakyti
Manau, mes si savaitgali irgi varysim del Jachtos tartis clap.gif Ech, kaip prisisvajoju, kaip jachtoje vejelis mano nuometa plaikstys, net sirdis apsala is laimes wub.gif

clap.gif 100-oji mano zinute clap.gif
Atsakyti
na, as griztu prie fotografavimo temos. nevaziuosim mes i ta botanikos soda, nei i aleksota. kazkaip taip nusibode, visi ten fotografuojasi ir dar prie to pacio krumo dry.gif kadangi musu baznycia Traku raj, o kely tokiu vieteliu yra thumbup.gif tai mes ir fotografuosimes.
radom toki dalyka kaip Mitologini kelia. 400m ilgio takas, visas medinem lentom klotas. eini ir ziurinejo pagoniu lietuviu dievu medinis skulpturas. kaip grazu zinokit. o gale yra senovinos aukojimo akmuo su paslaptingais zenklais, tai ant jo reik plikt auka ir nora sugalvot. o auka gali buti ir obuolys tongue.gif bet visi pinigelius palieka laugh.gif
Atsakyti
Isila, o kur tas takas tiksliau? unsure.gif
Atsakyti
Del Pazaislio- esu ten buvusi, tik aplinkui tvora tesu vaikstinejusi, kazkaip i vidu nepatekau...
saket, kad ten daug kas fotografuojasi, o tai kur? viduj pastato ar ten kur aptverta?
o del botanikos sodo?kas ten grazaus? gal galit papasakoti, kas jau fotkinotes-labai labai reikia jau...nebedaug ir man liko smile.gif
Atsakyti
del fotografavimosi vietos tai maciau floros simfonijos apzeldinimo centro bukleta, lyg ir nieko butu, fontaneliai, mini kriokliai padaryti, tik nezinau butent kurioje vietoja tas centras yra
Atsakyti
Audroneta, mes issinuomavom laiva, bet jis 140 zmoniu talpina, o musu tik 20, tai vietos daug, ant denio faina biggrin.gif zodziu patiko mums, o cia laiva tai radom ne jachtklube, nes ten tokie miniatiuriniai, kad jei nori suknele sutrint, tai nuomokites, o kur prie prieplaukos kaune, Algirdas ir nemunas laivai stovi
Atsakyti
QUOTE (palade @ 2004 06 11, 09:32)
del fotografavimosi vietos tai maciau floros simfonijos apzeldinimo centro bukleta, lyg ir nieko butu, fontaneliai, mini kriokliai padaryti, tik nezinau butent kurioje vietoja tas centras yra

Manau, kad tik buklete ten viskas ciki ciki atrodo wink.gif O is tiesu, tai tie visi augaleliai stovi susodinti i paprastus vazonus, nes jie skirti pardavimui sad.gif Jeigu ten juos kaip nors uzdengtu, kad nesimatytu tu vazonu, tada tai tikrai grazu butu g.gif
Atsakyti
vestuvem geriausia vieta yra rumshishkese thumbup.gif o shiaip geros vietos paprastai nuotraukai -kauno pilis, pazaislio vienolynas, rotushe, laisves aleja, kauno marios, aleksoto panoramamoje gera vieta sekmes!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo glinglingas: 11 birželio 2004 - 10:08
Kauno pilis ir Pazaislio vienuolynas mane sudomino-ar reikia moketi uz fotografaimasi ten? ar reikia kazkieno klausti leidimo?
Aleksotas mane taip pat sudomino, vaizdas nuo to kalno clap.gif thumbup.gif clap_1.gif
aciu glinglingas clap.gif nuostabi ideja, bet kaip ja igivendint reik dar pagalvot thumbup.gif
pralinksmejau clap_1.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
floros simfonija yra jonavos g., netoli laidojimo namų. gražu ten labai, bet fotografavimuisi gal vietos mažoka g.gif vazonuose, kiek atsimenu, tik medeliai, aukščiau gėlių prisodinta, gražu rolleyes.gif
Atsakyti
Nuvaziuokit paziureti prie Raudondvario pilies - vaizdai grazus, kitu vestuviu nera, paprasciausiai nesikartoja ta pati aplinka visose nuotraukose.
Atsakyti