Įkraunama...
Įkraunama...

Kur fotografuotis Kaune gamtoje?

mes per savo vestuves fotografavomes ir siaipvaisinoms Zapyskyje esancoje sodyboje...Aisku uz tai ppildomia mokejome:)
Atsakyti
Sveikos mergaites?

As norejau jusu paklausti gal kuri darosi vestuvini albuma is Graphistudio?

Jei taip butu saunu jei pasidalintumet informacija per kuri fotografa ar firma jus tai darote 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteler @ 2008 06 24, 15:14)
Sveikos mergaites?

As norejau jusu paklausti gal kuri darosi vestuvini albuma is Graphistudio?

Jei taip butu saunu jei pasidalintumet informacija per kuri fotografa ar firma jus tai darote 4u.gif

aga man irgi idomu, pati labai susidomejau, kai pamaciau pirma karta
Atsakyti
Daug kas Kaune ateina prie Vytauto Didziojo baznyteles pasifotografuoti, nors ten ir neturi ceremonijos, nes baznytele analogiska Zapyskio baznytelei pagal amziu, gotika...
Atsakyti
labai grazios foto gavosi prie Kauno pilies thumbup.gif tikrai net negalvojau, kad taip graziai gali nuotraukose atrodyt tongue.gif graziau nei botanikos sode gavosi biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,turiu klausimeli, o kur patarumete vaziuoti fotografuotis jei lietinga diena,zadame po visu ceremoniju i Rumsiskiu muzieju vaziuoti,bet ten lietinga diena irgi nelabai idomu gali buti.Gal kas turejote panasia situacija..Musu vestuviu marsrutas gali Kaisiadorys-Kaunas-Birstonas. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(cc-mark @ 2008 02 13, 02:46)
Aha as irgi noreciau suzinoti ar tose apylinkese zino kas nors kokiu graziu vietu? 4u.gif

mane taip pat labai domintu grazios vietos esancios aplink Birstona
4u.gif
Atsakyti
O gal kas žinot gražių vietų aplink kaišiadorius, jonavą? g.gif

O aplink birštoną viskas ten gražu biggrin.gif pvz užsukt būtinai reiktų į seklyčią(tikiuosi taip vadinas, nes net neprisimenu) ten vaizdai į nemuną tikrai labai gražūs thumbup.gif
Paskui pačiam miestelyje, prie nemuno, einant link piliakalnio, nu ir šiaip pats miestelis biršotnas gražus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(convict @ 2008 07 05, 09:05)
Na as gyvenu kaisiadoriu raj.bet kad su tom graziom vietom tai net nezinau g.gif man cia viskas atrodo neidomu....na gal vienintele vieta Rumsiskiu muziejus,Trakai,Kernave,o seip gla kazkur pakeliui vaziuojant kokia grazia vieta galima netycia atrasti g.gif
O del Birstono,tai musu balius vestuviu bus "Seklytelej" tai jau ten tikrai pasifotkinsim,dar zadam i Rumsiskiu buities muzieju uzsukti,bet tiesiog bijau kad nebus ten ka veikti 3 val.. 4u.gif










O gal kas žinot gražių vietų aplink kaišiadorius, jonavą? g.gif






O aplink birštoną viskas ten gražu biggrin.gif  pvz užsukt būtinai reiktų į seklyčią(tikiuosi taip vadinas, nes net neprisimenu) ten vaizdai į nemuną tikrai labai gražūs thumbup.gif
Paskui pačiam miestelyje, prie nemuno, einant link piliakalnio, nu ir šiaip pats miestelis biršotnas gražus rolleyes.gif


Papildyta:
QUOTE(Merelanta @ 2008 07 08, 06:42)

vaje kaip iskraipiau zinute,sorry labai,kazkaip netycia 4u.gif
Atsakyti
mes tai galvojm, kolkas, kauno pilis, senamiestis, nemuno pkrante prie vytauto baznycios, ir tada galvojm gal rumsiskiu buties muzieju imti ta visa jaunavedziu programa, nes mes nuo kauno link kaisedoriu redesim, tai labiausiai pakeliuj butu, nes siaip tai ilgai uztrukti galim..
Atsakyti
Merelanta, nesijaudink dėl tų trijų valandų tikrai schmoll.gif nespėsi pamatyti kaip jos prabėgs, mes buvom irgi panašiai, tai tik čia žėk tiltas, čia jau užkandam, keliatas žadimų, jaunieji fotkintis, vėl žaidiams koks. Ir jau traukiam namo blink.gif
O jūs dar būtinai nuvažiuokit į patį birštoną, prie nemuno, ten graži labai pakratė, jau net matau gražias bais nuotrauaks ant suoliukų wub.gif paeikit link piliakalnio.
Dar dar prie bažnyčios ten yra man atrodo tulpės gydyklos(lankausi gan dažnai, bet nežinau tiksliai) ten pastatas labai graus, prie ho pasifotkint galimą rolleyes.gif

O va vestuvėse kuriose dalyvausiu, sodybą yra tarp jonavos ir kaišiadorių.
Faina man buvo labai rumšikėse, tik kad jau per mūsų vestuves ten važiavom, o mano būsima jaunoji(būsiu svočia) buvo mano vyriausia pamergė, tai nebesinori jai siūlyt ten pat g.gif bet galvoju kad kito pasirinkimo nėra g.gif
Vestuvės vyks sodyboj kuri yra tarp jonavos ir kaišiadorių. tai būtų patogu pakeliui kur nors rasti gražią vietą bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo convict: 10 liepos 2008 - 23:53
As norejau pasiteirauti, gal kas tiksliai zinot, nes tik teko girdeti, kad Kacergineje yra kazkokios poilsiavietes? Barsukyne ir dar kazkokia... unsure.gif ar is tikruju jos ten yra ir ar verta ten vaziuoti fotkintis?? nes girdejau, kad ten grazu.. ax.gif unsure.gif gal kas geriau zinote, nes mes santuoka laiminsim Kacergines koplyteleje, tai galvojau visai neblogai butu.. ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Musu dienai nera laisvu vietu rumsiskese, kad uzsisakyti programa, nezinau ka reikes daryti jei lis angel_sadangel.gif
Atsakyti