Įkraunama...
Įkraunama...

Kur fotografuotis Kaune gamtoje?

Labai smagu, o jei saule kepina galima nueit i pavesi. Mes uzsisake laiva dideli, kur yra banketine sale. Tai lietus ar labai jau didele kaitra tai bus kur pasislept. Del sukuosenos, tai jau jei gerai bus padaryta tai nesuvels.
O del fotografavimosi, manau, kad reikia fotkintis ten kur kiekvienu yra kazkuo isimintinos vietos. Kad iamzinti, o ne siaip kur pakelese.
Atsakyti
QUOTE(xerotsx @ 2008 02 14, 14:36)
Labai smagu, o jei saule kepina galima nueit i pavesi. Mes uzsisake laiva dideli, kur yra banketine sale. Tai lietus ar labai jau didele kaitra tai bus kur pasislept. Del sukuosenos, tai jau jei gerai bus padaryta tai nesuvels.
O del fotografavimosi, manau, kad reikia fotkintis ten kur kiekvienu yra kazkuo isimintinos vietos. Kad iamzinti, o ne siaip kur pakelese.

o kur laivą užsakėt?
Atsakyti
Tikrai gera ideja apie laiva! smile.gif

xerotsx, kur uzsakinejot, kiek kainavo, kada vestuves (jei jau buvo, ar galetum nuotraukas imest)? (informacija galima ir i az)

Aciu:)
Atsakyti
Na joa, aiksu, va ir as vis pamstau, tai nieko duagiau ir nesugalvoju.. kur cia galima butu, bet gal dar kas prasitars kru dar galima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xerotsx @ 2008 02 14, 14:36)
Labai smagu, o jei saule kepina galima nueit i pavesi. Mes uzsisake laiva dideli, kur yra banketine sale. Tai lietus ar labai jau didele kaitra tai bus kur pasislept. Del sukuosenos, tai jau jei gerai bus padaryta tai nesuvels.
O del fotografavimosi, manau, kad reikia fotkintis ten kur kiekvienu yra kazkuo isimintinos vietos. Kad iamzinti, o ne siaip kur pakelese.



Apie tavo pasakota laiva ir man butu idomu suzinoti wink.gif
tikrai idomu kokios kainos ....

dekoju;)
Atsakyti
sveikutes,as taip pat lauzau galva kur vaziuoti,kad butu ir patiem grazu ir nuotraukos grazios gautusi tai kalbejau su viena panelyte ji uzsisake laiva 'Algirda'ji siai vasarai pilnai restauruos ten telpa 100zm.jokio siubavimo ir nuo saules ir lietaus gali pasislepti,kai kas sake ten ir vestuves svencia g.gif
sake su jachta nera net ka lyginti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pase @ 2008 03 03, 10:49)
sveikutes,as taip pat lauzau galva kur vaziuoti,kad butu ir patiem grazu ir nuotraukos grazios gautusi tai kalbejau su viena panelyte ji uzsisake laiva 'Algirda'ji siai vasarai pilnai restauruos ten telpa 100zm.jokio siubavimo ir nuo saules ir lietaus gali pasislepti,kai kas sake ten ir vestuves svencia g.gif
sake su jachta nera net ka lyginti thumbup.gif



oho 100 zmoniu ax.gif
kazin kokia valandos kaina.
siaip tu kur 20 zmoniu telpa kaina, giedejau,150lt/val.
Atsakyti
Zinau smile.gif
nes is tu krastu kiles smile.gif

QUOTE(*Gizmo* @ 2008 01 30, 21:20)
Laba diena 4u.gif

Norejau pasiteurauti gal kas zinote kokiu graziu vietu apie Birztona? Buciau dekinga smile.gif

Atsakyti
Mes tai Liaudies buities muzieju trauksim (Rumsiskes), ten ir vietos daug ir grazu ir kazkas neiprasto biggrin.gif dar i panorama uzsuksim Aleksote, nes netoli gyvenam smile.gif
Dabar daug kas i Kadagiu sleni vaziuoja. Buvom ten nuvaziave, grazu, bet tik nuobodus takelis ant skardzio ir tiek. Šiaip nuotraukos visur bus grazios jei fotografas profesionalas, svarbiausia, kad oras butu grazus mirksiukas.gif
Atsakyti
O man visai patiko girioniu parkas ax.gif va stalai net yra kur atsisesti ir dar kauno marios nusileidus nuo kalno laiptais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriiistina 19: 14 birželio 2008 - 18:02
QUOTE(kriiistina 19 @ 2008 06 14, 20:02)
O man visai patiko girioniu parkas ax.gif va stalai net  yra kur atsisesti ir dar kauno marios nusileidus nuo kalno laiptais

ypac ten grazu sauleledzio metu, mano sodas ten tai nuotrauku kruva tam parke turiu tikrai labai grazios, bet man pvz ta vieta nsuibodus blush2.gif
o as galvoju kad noreciau su zirgais nusifotkinti, kur zirgynas pas mus yra Kaune, as zinau tik viena, bet gal keleta yra ax.gif ?
Papildyta:
QUOTE(Pumpuryte @ 2007 08 13, 14:54)
O mes po ceremonijos Rotusej eisim truputi pasifotografuot prie Vytauto baznycios, po to pakeliuj i Palemono baznycia sustosim fotosesijai su zirgais ir dar nuvaziuosim ant Vieskunu piliakalnio, prie Kauno mariu,ten labai grazu  wub.gif . o po baznycios vaziuosim su visais i taip visu pamegta Botanikos soda  biggrin.gif  As ten niekad nebuvus tai man labai idomu, be to nuotraukos ten labai grazios gaunasi  thumbup.gif  Paziurekit musu fotografu A.Babiciaus ir I.Belcikovos foto http://meninenuotrauka.lt/ , ten yra is Botanikos sodo ir atrodo SUPER  thumbup.gif

o i koki zirgyna vaziuosi? ar reikia is ansksto su jais susitarti? kiek mokesit? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_ms_ @ 2008 03 03, 14:19)
Zinau smile.gif
nes is tu krastu kiles smile.gif



Na butu labai malonu jei pasidalintumei tomis graziomis vietomis ax.gif Gal gali ka pasiulyti 4u.gif
Atsakyti