Įkraunama...
Įkraunama...

Kur fotografuotis Kaune gamtoje?

QUOTE(ruta_zalia @ 2007 05 18, 13:41)
O gal galite merginos painformuoti del Raudondvario pilies, ten iejimas laisvas ar reikia susitarti su kazkuo. Kiek zinau ieinant ten yra vartai, tai baisoka, kad netektu rasti ju uzrakintu...


Nesu mergina, bet atsakysiu smile.gif Parko teritorijoj keli namai yra gyvenami, ten įrengti butai, žmonės gyvena. Ir kartais jie užrakina didžiuosius vartus apie 17:00. Nemanau kad tai problema - o kam išvis atvažiavus į parką reikia važiuoti į ji automobiliu, vietoj to kad palikti jį už vartų ir eiti pasivaikščioti po tą parką ? Mažieji varteliai, pėstiesiems, niekada nerakinami, bent jau aš niekada nesu matęs jų užrakintų.
Atsakyti
reiks ir man ten vaziuot apsidairyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(T L @ 2007 05 27, 11:34)
Nesu mergina, bet atsakysiu smile.gif Parko teritorijoj keli namai yra gyvenami, ten įrengti butai, žmonės gyvena. Ir kartais jie užrakina didžiuosius vartus apie 17:00. Nemanau kad tai problema - o kam išvis atvažiavus į parką reikia važiuoti į ji automobiliu, vietoj to kad palikti jį už vartų ir eiti pasivaikščioti po tą parką ? Mažieji varteliai, pėstiesiems, niekada nerakinami, bent jau aš niekada nesu matęs jų užrakintų.



Tai juk niekas ir nekalba apie vaziavima i parka su auto. Nesu is tu zmoniu, kurie jeigu galetu tai ir i namo laiptine su automobiliu i vaziuotu, kad tik nereiketu vaikscioti lotuliukas.gif Tiesiog maciau vartus, kurie turejo spyna, todel ir neramu, be to kaip buvau per Pazaislio festivali ten, tai mazuju varteliu net nepastebejau, visi ejo tik pro didziuosius. Na reiks dar pagalvoti del to parkelio, vis baiminuosi del laiko stokos, galime nespeti, nes is Panemunes gabaliukas kelio butu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gala @ 2007 05 27, 13:13)
reiks ir man ten vaziuot apsidairyti  g.gif



QUOTE(ruta_zalia @ 2007 05 27, 17:49)
Tai juk niekas ir nekalba apie vaziavima i parka su auto. Nesu is tu zmoniu, kurie jeigu galetu tai ir i namo laiptine su automobiliu i vaziuotu, kad tik nereiketu vaikscioti  lotuliukas.gif  Tiesiog maciau vartus, kurie turejo spyna, todel ir neramu, be to kaip buvau per Pazaislio festivali ten, tai mazuju varteliu net nepastebejau, visi ejo tik pro didziuosius. Na reiks dar pagalvoti del to parkelio, vis baiminuosi del laiko stokos, galime nespeti, nes is Panemunes gabaliukas kelio butu  verysad.gif

neverta vaziuoti, merginos... schmoll.gif verysad.gif as irgi tikejausi is sios pilies daug... nieko gero zinokit, jokio vaizdo nesudare man... na ka ten prifotografuosit - daugiu daugiausia kelias foto prie grazaus pastato - raudonu plytu, patrupejusio... yra zolyte, krumeliai, cementiniai takeliai - tik tiek... kazkaip tikejausi daugiau is tos raudondvario pilies, bet apsilankius praeita savaite nusivyliau verysad.gif
nebezinau jau kur vaziuoti fotografuotis, pabuti gamtoje... dabar mastau apie pazaisli ir kauno marias... bet ar musu pazaislis nebus kaip trakai - kur reikia stoveti eileje, kad nusifotografuotum tam tikroje vietoje... doh.gif verysad.gif
o pazaislyje galima pasislept nuo lietaus? kur? pacioj baznycioj??? blink.gif doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausrytia: 28 gegužės 2007 - 20:34
g.gif na vistiek vaziuosiu paziuret.
o apie Pazaisli tai ta galiu pasakyti, kad tikrai eilese stovesit jei noresit nusifotkint, nes vasara kai pro ten pravaziuoji tai belekiek vestuviniu masinu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pele @ 2006 09 01, 15:28)
As ir neisizeidziau visai, supratau tave mirksiukas.gif
Bet jura tikra buvo. Cia ankstus rytas, rukas labai didelis. Gal del to tau taip nenaturaliai atrodo ax.gif

Labukas,
norejau paklausti kiek Jums jachtos nuoma Kaune kainavo, gal pameni?
Atsakyti
O mes savo vestuvių dieną žadam į Trakus važiuoti pasifotografuoti ir šiaip praleisti gerą laiką gamtoje thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lauriukas77 @ 2007 06 11, 13:54)
O mes savo vestuvių dieną žadam į Trakus važiuoti pasifotografuoti ir šiaip praleisti gerą laiką gamtoje thumbup.gif


Mes irgi ir i Tiskeviciau rumus uzsuksim, pries tai prie Kauno mariu pabusim, gal net i Bajorkiemi uzsuksim , ten visokiu statuleliu yra , dar prieplauka turetu buti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo welkom1: 11 birželio 2007 - 13:16
O man patiko viena vieta- Kedainiu r., vaziuojant keliu Labunava- Pagyne-Babtai yra maza koplycia, raudonu plytu, labai grazi, aplinkui laukai , nuostabus peizazas wub.gif
Na cia meniskos sielos zmogui labai grazu pasifotkint ax.gif
Atsakyti
Sveikos, gal as ir nelabai i tema (atsiprasau 4u.gif ), bet gal zinot, kur butu galima padaryti graziu nuotrauku gamtoje apie Marijampole????
Atsakyti
Mes važiavom į Raudondvario pilį mirksiukas.gif Kas man labai patiko (aišku turbūt turėjo įtakos tai, kad vestuvės penktadienį buvo) -kad visoj didelėj teritorijoj nebuvo nei vieno žmogaus thumbup.gif Vaikščiojom, fotkinomės, gėrėm ir valgėm kiek norėjom. Dar kas norėjo, galėjo eit į muziejų mirksiukas.gif
Atsakyti
Na mes irgi suplanave vaziuoti i Raudondvari. Dar aisku fotkinsimes prie Kacergines koplycios kur tuoksimes ir Apuokyneje. Botanikos sodas iskart buvo atmestas nes salia gyvenam wink.gif o be to ten nera taip grazu kaip buvo anksciau.
Atsakyti