Įkraunama...
Įkraunama...

Kur fotografuotis Kaune gamtoje?

Gal kas planuojat keliu Kaunas-Jurbarkas pavažiuot, iki pilių? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ariete @ 2007 05 09, 11:20)
Gal kas planuojat keliu Kaunas-Jurbarkas pavažiuot, iki pilių? smile.gif

mes planuojam biggrin.gif ebt tik labai gaila kad pati graziausia raudones pilis yra 70km nuo kauno unsure.gif tai net nzn ar apsimokes iki jos lekt g.gif o jus i kurias leksit?
Atsakyti
QUOTE(ariete @ 2007 05 09, 11:20)
Gal kas planuojat keliu Kaunas-Jurbarkas pavažiuot, iki pilių? smile.gif



mes tuo keliu pralekem pries pusantros savaites, labai grazios nuotraukos prie Raudones gavosi tongue.gif dar pakeliui yra miestelis lygtais Vilkija- ten parkelis prie pat Nemuno yra. Dar labai ilgas tiltas per Dubysą mirksiukas.gif net ne visi vyrai iveikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikelee @ 2007 05 09, 12:50)
mes planuojam biggrin.gif ebt tik labai gaila kad pati graziausia raudones pilis yra 70km nuo kauno unsure.gif tai net nzn ar apsimokes iki jos lekt g.gif o jus i kurias leksit?


buvau tem vienasyk labai patiko thumbup.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(welkom1 @ 2007 05 09, 16:33)
buvau tem vienasyk labai patiko thumbup.gif

user posted image
user posted image


cia toji raudones pilis? neteko nei buti nei matyti... bet jau is situ nuotraukyciu tai thumbup.gif atrodo
Atsakyti
QUOTE(raskke @ 2007 05 09, 15:45)
cia toji raudones pilis? neteko nei buti nei matyti... bet jau is situ nuotraukyciu tai  thumbup.gif atrodo


ta pati mirksiukas.gif
Atsakyti
na, salia kauno yra raudondvario pilis. ji nera tokia grazi kaip raudones, bet tikrai daug arciau... mes ten ir ruosiames vziuot pabut gamtoje su palyda ir fotosesija pasidaryt... internete radau nemazai foto, galit pasidairyt, tikrai grazi pilis... thumbup.gif
Atsakyti
parodyk nuotraukas ka? nes man Raudondvario pilis irgi butu labai pakeliui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ribosiuke @ 2007 05 09, 16:56)
parodyk nuotraukas ka? nes man Raudondvario pilis irgi butu labai pakeliui smile.gif


thumbup.gif man irgi tiktu
Atsakyti
QUOTE(zuikelee @ 2007 05 09, 11:50)
mes planuojam biggrin.gif ebt tik labai gaila kad pati graziausia raudones pilis yra 70km nuo kauno unsure.gif tai net nzn ar apsimokes iki jos lekt g.gif o jus i kurias leksit?


Mes galvojam net iki Panemunės pilies važiuot, laiko lyg ir pakankamai, tik įdomu, ar ten ką nors organizuoja vestuvininkams. O jei dar lis... Raudonę apžiūrėjom, gražus tvenkinys, dar lyg kažkokia oranžerija yra. Tik vat ar kelionė neprailgs g.gif. Jūs jau gal konkrečiai ką sugalvoję?
Atsakyti
QUOTE(Ausrytia @ 2007 05 09, 15:54)
na, salia kauno yra raudondvario pilis. ji nera tokia grazi kaip raudones, bet tikrai daug arciau... mes ten ir ruosiames vziuot pabut gamtoje su palyda ir fotosesija pasidaryt... internete radau nemazai foto, galit pasidairyt, tikrai grazi pilis...  thumbup.gif


raudonvario pilis ir dvaras http://www.raudondva...e.php?page_id=4
Atsakyti
as nezinau kaip ir Panemunes pilis atrodo doh.gif o mes tai nelabai turimir dag lauko: Rotuse 15val o jau 18val plaukimas su laivu Kauno juroj smile.gif tai lieka nedaug laivo o taip norisi i pili smile.gif
Atsakyti