Įkraunama...
Įkraunama...

Kur fotografuotis Kaune gamtoje?

Aš na kaip ir iš Zapyškio smile.gif o buvęs kunigas Vagneris tai mane ir krikštijo.
Močiutė mano Zapyškyje gyvena smile.gif
Atsakyti

na matai ir beveik kaimynes esam:)))
bet tai tave jau didele turejo krikstyti.... arba ne apie ta buvusi kalbam-tas kur pries sita buvo-toks jaunas energingas... biski per daug:)))
o kada tavo vestuves?
Atsakyti
smile.gif ne, ne apie tą kalbu, tas jaunas energingas labai jau trumpai buvo... kalbu apie tą senuką kuris buvo prieš jį.
Malonu kaimynių rasti clap.gif o vestuvės mano liepos 24, o tavo kada ?
Atsakyti


smile.gif)) tada aisku:))
o mano liepos 3d. jau tik menesiukas liko smile.gif)
tai mes sprendem kad reks prie tos baznyteles nuvaziuoti-nes laiko nelabai turesim, nes 15.50 zaksas o 19 baznycioje-tai kol suvazinesim...
ten turetu buti visai nieko-kaip manai...
geda pasakyti-bet niekada nebuvau tenais-nors kiek kartu vaziuota:)
Atsakyti
o tai tau nedaug laiko liko smile.gif kurioj bažnyčioj tuokiatės? šiaip ten labai gražu prie Nemuno, ir dieną ir vakare turėtų būti gražios nuotraukos, kad tik nelytų...
Atsakyti

aga jau nedaug:) tik kazkaip niekas i prieki nejuda-tikriausiai kad abiem sesijos:(((( o tuoksimes lekeciuose, bet zaksas kaune rotusej
o tu daug ka nuveikusi jau???
Atsakyti
audroneta, bet jus bent jau dviese cia, o man sesija irgi, bakalaurini noriu pirmadieni atiduot, o kt savaite 3 egzai doh.gif , o maniskis Olandijoj, tai as viena su visu vestuviu organizavimu doh.gif
Atsakyti
Audroneta, nelabai dar daug as nuveikusi sad.gif susitarėm dėl filmavimo, fotografavimo, su bažnyčios kursais ir visa kita susitvarkėm, su kunigu susitarėm, kavinė užsakyta, mašinos, svečiai sukviesti, pradesiu soliariume lankytis, bet tai beveik ir viskas, a tiesa dar abu batus turim smile.gif kostiumo pirksim gal šį savaitgalį, bet AŠ SUKNELĖS DAR NETURIU sad.gif blink.gif o tai ir yra baisiausia kol kas huh.gif o kaip tau sekasi ?
Atsakyti
uzuojauta tau Smiling girl... na bet vistiek kas nors padeda? gi vienai labai sunku.... o dar ta sesija nelemtoji:)
issivaizduoju kiek tau visko, nes maniskis magistrini savo dabaigineja-tai namuose kaip ir nematau:((


na rrina sakyciau kad gana daug nuveikusi. mes tai tik zaksa turim, baznycioje dar ne viskas-reikia kursus lakyti, turim muzikantus, seimininke, pirsli su svocia ir pulka. sveciu dar nekvietem:) o suknele jau turiu, mane isgazdino kad labai daug vestuviu tai puoliau ieskoti. Ir per savaite radau Kaune.
o kur dar mano likes apsirengimas, jaunikio.... antros dienos suknele.... geriau negalvosiu:)
gerai kad masinom , fotografu ir filmavimu nereikia rupintis-cia vyriausio pabrolio reikalas:))))
Atsakyti
QUOTE (audroneta @ 2004 05 28, 08:37)
gerai kad masinom , fotografu ir filmavimu nereikia rupintis-cia vyriausio pabrolio reikalas:))))

Ech.. kad mano vestuvėmis kas pasirūpintų biggrin.gif.
Atsakyti
QUOTE (veikejas @ 2004 05 31, 08:31)
Ech.. kad mano vestuvėmis kas pasirūpintų biggrin.gif.

smile.gif))
as tai labai dziaugiuosi:)) tik bijau kad su triratukais nereiktu vaziuoti:))))
nes zinant vyriausia pabroli... kuris yra mano brolis....smile.gif))
na bet kiek zinau tai jau masinos beveik surikiuotos:)))
Atsakyti
O mes siandien jau pramogininiam laivui rankpinigius palikom biggrin.gif kaip faina biggrin.gif
Atsakyti