Įkraunama...
Įkraunama...

Kur fotografuotis Kaune gamtoje?

QUOTE(Myja @ 2007 01 17, 20:34)
aš dar vieną tokią mintį sumąsčiau, jei bus blogas oras palėkti iki žirgyno Kaune, ką jūs apie tai galvojat.. aišku, pirma reikia nuvažiuoti ir pažiūrėti ar ne klaikus vaizdas unsure.gif

o kur jis yra??? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrytia @ 2007 01 18, 19:18)
o kur jis yra???  bigsmile.gif

marvelej 4u.gif (bet vasara ten smarve doh.gif )
Atsakyti
niu, iš šono važiuojant tai žirgyno vaizdelis nekoks, o vasarą ir kvapelis...
Atsakyti
na, tai jei vaizdelis ir kvapelis ne koks, tai tada neidomu schmoll.gif o ar kartais vaziuojant link karmelavos kapiniu nera zirgyno? nuo pagrindinio kelio uzsukus link kapiniu, iskart po desine puse man rodos, zirgynas... ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrytia @ 2007 01 21, 15:27)
na, tai jei vaizdelis ir kvapelis ne koks, tai tada neidomu  schmoll.gif o ar kartais vaziuojant link karmelavos kapiniu nera zirgyno? nuo pagrindinio kelio uzsukus link kapiniu, iskart po desine puse man rodos, zirgynas... ar ne?  g.gif


man atrodo ten jau nėra biggrin.gif šunis mačiau kaip dresiruoja lotuliukas.gif panikes, važiuokit į Rumšiškes thumbup.gif juk ten ir arkliukų yra, ir graži aplinka, pasivažinėsit karieta, tik reik susitarti. Ten mano pusbrolis dirbo, dabar jau nebedirba, gaila ax.gif
Atsakyti
Al12, sakyk prasau koks cia superinis fotografas Jus fotografavo?
Milijonas komplimentu Jums ir Jusu fotografui thumbup.gif
Truksta zodziu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpuryte @ 2007 05 08, 12:05)
Al12, sakyk prasau koks cia superinis fotografas Jus fotografavo?
Milijonas komplimentu Jums ir Jusu fotografui  thumbup.gif
Truksta zodziu  wub.gif



tai kad Al12 ir yra tas fotografas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Joa @ 2007 05 08, 12:34)
tai kad Al12 ir yra tas fotografas  rolleyes.gif

oho bigsmile.gif tai gal galima kontaktus ir ikainius? thumbup.gif
Atsakyti
Rumsiskese uz fotkinima moketi nereikia? juokaujat. Pasiskambinkit,pasiteiraukit kokios kainos siais metais. Nuo kiekvieno zmogaus,masinos filmavimo fotografavimo atskri ikainiai ir dar kokie.As pasibaisejau
Atsakyti
QUOTE(JJuratyte @ 2007 05 08, 14:21)
Rumsiskese uz fotkinima moketi nereikia? juokaujat. Pasiskambinkit,pasiteiraukit kokios kainos siais metais. Nuo kiekvieno zmogaus,masinos filmavimo fotografavimo atskri ikainiai ir dar kokie.As pasibaisejau

Butinai parasyk cia viesai, labai idomu pasidare ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpuryte @ 2007 05 08, 12:37)
oho  bigsmile.gif  tai gal galima kontaktus ir ikainius?  thumbup.gif


parasiau i az rolleyes.gif
Atsakyti
Įvažiavimas į muziejaus teritoriją:
įvažiavimo bilietas: suaugusiems – 10 Lt; vaikams – 7 Lt;
lengvuoju automobiliu – 25 Lt + įvažiavimo bilietai;
mikroautobusu (didesniu nei 9 vietos) - 40 Lt + įvažiavimo bilietai
autobusu - 100 Lt + įvažiavimo bilietai.
Muziejus pasilieka teisę neleisti lankytojams įvažiuoti į muziejaus teritoriją švenčių ir renginių metu.
Gido paslaugos:
apžvalginė ekskursija (trukmė 1,5 val.): ekskursijos kaina (grupei iki 25 žmonių) – 50 Lt;
apžvalginė ekskursija (trukmė 1,5 val.) vaikams, mokiniams, studentams, pensininkams: ekskursijos kaina (grupei iki 25 žmonių) – 25 Lt;
apžvalginė ekskursija (trukmė 1,5 val.) ne Europos Sąjungos ir ne Europos ekonominės erdvės susitarimą pasirašiusių valstybių (Islandijos, Norvegijos ir Lichtenšteino) piliečiams: ekskursijos kaina (grupei iki 25 žmonių) – 75 Lt.
Filmavimas ir fotografavimas LLBM teritorijoje:
filmavimas, fotografavimas nekomerciniais tikslais – 10 Lt;
ekspozicijų fotografavimas, filmavimas komerciniais tikslais (1 para):
interjero ekspozicija – nuo 1000 Lt,
eksterjero ekspozicija – nuo 500 Lt,
eksponatų panaudojimas – nuo 100 Lt.

Atsakyti