Įkraunama...
Įkraunama...

Kur fotografuotis Kaune gamtoje?

Mano fotografas sake kadgrazios nnuotraukos gaunasi botanikos sode.
Atsakyti
QUOTE(sonatos @ 2006 05 06, 11:37)
Mano fotografas sake kadgrazios nnuotraukos gaunasi botanikos sode.



tikrai gražios gaunasi, negalima ginčytis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laumėnė: 06 gegužės 2006 - 10:23
QUOTE(Laumėnė @ 2006 05 05, 11:15)
doh.gif Tikrai nuo šiemet nauja tvarka doh.gif  ka tik susisiekiau su muziejum tai galiu ir jums dabar kainoraštį tikslų pasakyt mirksiukas.gif
Jei norit su sodyba tai mokama:  50lt už valandą + kiekvienam žmogui 10lt + už kiekvieną transporto priemonę atskirai 25lt lengvoji mašina, už mikro autobusa ar limuziną 40lt+ už kiekvieną kamerą ir fotoaparatą 10lt.
va kokia daili sumytė gaunasi. Siaubas doh.gif  jau nežino už ka ir kiek lupti g.gif

Papildyta:
ir dar, jei norite sodybos reik išanksto užsisakyt tel 861802516 ponia Vida.
O jei šiaip, be sodybos tai be 50lt, o visą kitą jau išvardinta mirksiukas.gif



Tikrai taip, tokia tvarka ir yra. Patys savu "kailiu" išbandėm. Savaitgalį šventėm draugų vestuves, tai atvažiavus prie to įvažiavimo kur visą laiką vestuvininkus už "susitariamą" sumą įleisdavo, liepė suktis ir važiuoti prie centrinio įėjimo pirkti bilietų. O sumos tikrai tokios, kur Laumėnė ir minėjo.
Mes praeitais metais dar papigiai susisukom.
Atsakyti
QUOTE(tinaa @ 2006 05 05, 11:40)
ta pati teko girdeti ir apie Apuokynes bei Bebrynes poilsevietes...

Ir as ta girdejau verysad.gif Butinai reikes ten nuvaziuoti pasidairyti g.gif
Atsakyti
o kas ten toj sodyboj, kad 50 lt reik moketi uz ja
Atsakyti
QUOTE(sonatos @ 2006 05 09, 12:35)
o kas ten toj sodyboj, kad 50 lt reik moketi uz ja

paprasčiausia kaimelio tipo sodyba. ten daug tų kiekumkų yra, tai jei nori vienoje iš jų įsitaisyti laiko praleidimui va už tai ir moki. Čia tik už vietą tas 50lt.
Atsakyti
oho
Atsakyti
Info toms, kurios zada sia vasara vaziuoti i Kauno botanikos soda...

zadama kapitaliai tvarkyti didyji tvenkini, isleis vandeni ir taip toliau. Manau, tokiu atveju prie centrinio tvenkinio nepoasifotkinsi, teks eiti prie mazesniu, bet man asmeniskai tai didysis buvo graziuosias, su tais tiltukais..
Atsakyti
dekui uz info..reikes paziureti, nes jei raudondvaris ne kokiam stovi, tai bgal i botanikos soda leksim...

o kas zino kaip ten tas panenumnes silas, tiltas..grazu ten?
Atsakyti
QUOTE(katyteee @ 2006 05 11, 16:41)
dekui uz info..reikes paziureti, nes jei raudondvaris ne kokiam stovi, tai bgal i botanikos soda leksim...

o kas zino kaip ten tas panenumnes silas, tiltas..grazu ten?


na pats silas kaip silas, tiltas ir nelabai kas gero. Zinoma nuo tilto vaizdas neblogas. Bet ir sile ir ant tilto savaitgaliais daug zmoniu (su dviraciais, rieduciais, pesciomis)
Atsakyti
Aš tai į botanikos sodą nevažiuočiau, nes ten labai jau daug vestuvininkų būna. Vietelę kur apsistoti pasirenki kur laisva, o ne kur nori.

Gražios vietos prie Zapyškio bažnytėlės, arba kad ir Rumšiškėse.
Atsakyti
QUOTE(Laumėnė @ 2006 05 11, 20:22)
na pats silas kaip silas, tiltas ir nelabai kas gero. Zinoma nuo tilto vaizdas neblogas. Bet ir sile ir ant tilto savaitgaliais daug zmoniu (su dviraciais, rieduciais, pesciomis)

musu vestuves penktadieni..tai tikiuos tu zmoniu ne tiek daug bus ir b usim mes ten apie ketvirta...tai tokiu laiku daug kas is darbu gryzineja...

QUOTE(sssaule @ 2006 05 17, 19:50)
Aš tai į botanikos sodą nevažiuočiau, nes ten labai jau daug vestuvininkų būna. Vietelę kur apsistoti pasirenki kur laisva, o ne kur nori.

Gražios vietos prie Zapyškio bažnytėlės, arba kad ir Rumšiškėse.

as nenoriu jokiu kaimisku vazidu..todel nenoriu rumsiskiu!

o kur ta zapyskio baznycia?

kaip gaila kad ne prie kauno trakai verysad.gif
Atsakyti